Re: ÄRGE SUITSETAGE

tegin ja vahest teen veel suitsu aga mina hakkasin rahale mõtlema , milleks panna 39 kr päevas LMi paki peale kui selle eest ma saaksin omale 2 kokat ja midagi süüa ka veel :D nüüd ma küsin teistelt tobi ja kui ei anta siis mis ikka teha , saabgi maha jätta , MÕELGE RAHALE KUTID, saate naisele äkki midagi ilusat ka osta 39 krooni eest :D

supyo kirjutas:tegin ja vahest teen veel suitsu aga mina hakkasin rahale mõtlema , milleks panna 39 kr päevas LMi paki peale kui selle eest ma saaksin omale 2 kokat ja midagi süüa ka veel :D nüüd ma küsin teistelt tobi ja kui ei anta siis mis ikka teha , saabgi maha jätta , MÕELGE RAHALE KUTID, saate naisele äkki midagi ilusat ka osta 39 krooni eest :D

LM ei makse 39 eeku, kui kuldne marbs maksab 40, ning pehmes pakis 38 :P
There's two theories to arguing with a woman. Neither one works.

Andariel kirjutas:
supyo kirjutas:tegin ja vahest teen veel suitsu aga mina hakkasin rahale mõtlema , milleks panna 39 kr päevas LMi paki peale kui selle eest ma saaksin omale 2 kokat ja midagi süüa ka veel :D nüüd ma küsin teistelt tobi ja kui ei anta siis mis ikka teha , saabgi maha jätta , MÕELGE RAHALE KUTID, saate naisele äkki midagi ilusat ka osta 39 krooni eest :D

LM ei makse 39 eeku, kui kuldne marbs maksab 40, ning pehmes pakis 38 :P
Suitsu hinnad on tõusnud....!
Ole kes tahad aitan ikka:)
JUMALAGA PUBERTEET!

Suitsetasin vahepeal aktiivselt umbes aasta aega, siis suurem paus (kuu või poolteist), ja siis jälle aasta aktiivsemalt (väikeste pausidega)... ei jäänud sõltuvusse ja kõik, siiani vahel tõmban kui pakutakse, aga suurt vajadust selle järgi pole. Tundub, et mul on vedanud selle asjaga. Vahepeal oli küll suht suur psühholoogiline vajadus tobi järele, aga see kadus ka ära ajapikku. Viimati tõmbasin vist juuli lõpu, augusti alguse kanti... aga enne seda polnud tõmmanud terve suvi ja mõned kuud kooliajast veel otsa.

Tegelt nagu , jumala phjj on ju . Mina tegin , jätsin maha , blablabla , kahetsen suht . Okei jajaja , midaiganes , eks . Kui sa tegid , jätsid maha , sest sul ei lähe enam kõvaks , no c'mon . Mölise mujal :D ! Sa ise tegid ka ju . Mis see sind kratsib , mida teised teevad .. * Peaks ka hakkama lissalt kusagil foorumis plõksima hakkama , et ou lollid ärge tehke tobi no , mees ,sa mõtled ka vä ?
I love walking in the rain , because no one sees I'm crying .
Muaah [kl] .

Helllu. kirjutas:Tegelt nagu , jumala phjj on ju . Mina tegin , jätsin maha , blablabla , kahetsen suht . Okei jajaja , midaiganes , eks . Kui sa tegid , jätsid maha , sest sul ei lähe enam kõvaks , no c'mon . Mölise mujal :D ! Sa ise tegid ka ju . Mis see sind kratsib , mida teised teevad .. * Peaks ka hakkama lissalt kusagil foorumis plõksima hakkama , et ou lollid ärge tehke tobi no , mees ,sa mõtled ka vä ?
foorum ongi selleks et teistele oma õpetusi ja kogemusi jagada . koidab ?

Anonüümik kirjutas:
Külaline kirjutas:Ja need pole lollid, kes suitsetavad. Igale ühele võib see külge jääda, nemad pole süüdi selles.
Võibolla pole enam nii lollid ja kahetsevad, aga olid lollid siis kui alustasid!

Ja mis mõttes "nemad pole süüdi selles"? Kes siis veel? Kui sa proovid suitsu siis on see su enda mure. Poogen kui "sõbrad" pakuvad jne. Miks peaks vastu võtma? On nii raske õelda EI kui keegi suitsu pakub?
Kui sa käid väljas raffaga kus enamus suitsetavad siis ikka on küll raske ei öelda . Proovid ja on päevade küsimus et sa juba sõltuvuses . mõnele on ja siin kerge ei öelda ! enamustel ikka pole .

Skinhead kirjutas:Te olete lollid ärge suitsetage.
Ma ise viimased pool aastat tegin suitsu ja nüüd mul suured probleemid erektsiooniga :D :D :D

Palun ära räägi oma hirmujutte (Kuigi suitsetamine on PAHA ja kahjustab tervist ja vereringet , selle tagajärjel ka VB erektsiooni :) . Ma olen 4 a teind ja ikka seisab nagu oda . Hale lihtsalt !

Aa ja väikene nõuanne sulle panomees .
Söö palju kala , see pidi parandama suitsu tehtud kahjustust veresoontele .
Ja kui tahategi proovida ja pakutakse , ÄRGE TÕMMAKE/VÕTKE VASTU,see tuleb teile endale vaid kasuks .

Teemast mööda, aga see võiks suitsupakkidele loosungiks minna. Praegu on, et "suitsetamine kahjustab raskelt sinu tervist", "suitsetamine tapab" jne.

Oleks ju hea reaklaam, mis müüks rohkem. "suitsetamine vähendab erektsiooni"
Dr cbble: "Oleme need, kes oleme! Laskem ka teistel elada ja abistame üksteist! "

cbble kirjutas:Teemast mööda, aga see võiks suitsupakkidele loosungiks minna. Praegu on, et "suitsetamine kahjustab raskelt sinu tervist", "suitsetamine tapab" jne.

Oleks ju hea reaklaam, mis müüks rohkem. "suitsetamine vähendab erektsiooni"

Haha , pooled suitsetajad jätaks isegi vb maha . :D
Ma tean et suht teemast mõõda , sorry .

Ega see suits nii halb ole nagu kõik arvavad , igatahes ise olen suitsetand 13 aastasest ,praegu 15 . Mingeid probleeme ei ole olnud aga tean ,et see rikub tervist kuid mitesuitsetajetel on väga kerge öelda ,et JÄTA MAHA ,et mis te kurat suitseteta ja mida iganes. TEEN SEDA MIDA TAHAN !

Mina olen 12-aastasest saadik suitsetanud, siiani pole mingeid probleeme olnud, v.a bronhiit, mis teist aastat järjest kallale tuli, aga väga kindel ei ole, et see tuli suitsetamisest, kuigi suitsetamine soodustab bronhiidi teket.
Sellegipoolest, mina ei soovita hakata suitsetama sellepärast, et suitsetavate sõprade kampa kuuluda või et mingi lahe olla ja et teised vaataksid sind teise pilguga, et "oh, ta suitsetab, nii lahe" vms. Tõsi, maha pole jätta väga kerge, mõni ei saagi sellega hakkama. Mina olen maha jätmisele käega löönud - suitsetan nii kaua kui suitsetan, kunagi ehk tuleb ka maha jätta.
Rahaga on vahel see mure, et ei ole seda kuskilt 1.85€ võtta (tumesinist Nexti tõmban tavaliselt), aga muidu väga ei vingu hinna üle. :lol:
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Pettumus on kõige parem maha jätmis võimalus. Kui keegi siiralt on pettunud su peale, et sa suitsetad ning siis maha jätad. Ise suitsetasin 3 aastat ja jätsin maha kuna tüdruk oli mul nii pettunud ning selle pärast olin enda peale pettunud. :D
Uued tutvused vanuses 14-15 aastaste tüdrukutega, PM. :)

Kurat ma ei saa aru mida sa ajad?Erektsioonihäired sul poole aasta pealt.11nes aasta läheb juba suitsu teha.Olen 185cm pikk ja kõik on korras nagu naks.Võin päevas oma magic stickiga,kolm korda imesid teha... Äkki sul peenise kasvu probleem ja sa ei märkagi et kõva.Hangi luup endale:D.Teistele:Teie enda kas alustate või suitsetate.Igaühe oma otsus ja tervis.

Tegelikult mul on täielik õigus kutsuda suitsetajaid lollideks kutsuda, olenemata kui kaua nad suitsetanud on. Suits rikub maa atmosfääri vms, mis lihtsalt kiirendab võimalust maa lõpule. Teiseks, te rikute teiste terviseid. Mina näiteks ei taha kopsuvähki surra, või hui teab mis teise haigusesse. Ma tahaks ikka pikka ja kirevat elu.

ILoveBoys kirjutas:Tegelikult mul on täielik õigus kutsuda suitsetajaid lollideks kutsuda, olenemata kui kaua nad suitsetanud on. Suits rikub maa atmosfääri vms, mis lihtsalt kiirendab võimalust maa lõpule. Teiseks, te rikute teiste terviseid. Mina näiteks ei taha kopsuvähki surra, või hui teab mis teise haigusesse. Ma tahaks ikka pikka ja kirevat elu.
õige. üks vähiliidust mingi möll käis koolis rääkimas, ja ütles et tema paneks kõik suitsetajad eraldi ruumidesse õppima, kuna nad on haiged!
Mis on au? me vist räägime millestki muust. Ütleme ilge mark, täitsa bläss. Me ei ütle au.

Tule taevas appi! Korstnad rikuvad maa atmosfääri, lõkked, auto heitgaasid, kõige väiksem mure on inimee kes suitsetab. Ning lollideks võib neid kutsuda, kes topivad oma nina teiste eludesse. btw, ILoveBoys, et teie elu ei peaks rikutama, siis ärge teie ise jookske suitsetajatega kaasas. See kui teie passite suitsetajate hulgas on teie mure, lihtsad suitsuhaisud peale suitsetamist inimesel ei riku teiste tervist.

Kahjuks peab vahepeal suitsetajate hulgas passima, sest nad ei arvesta teistega. Väga rõve on mul kasvõi ülikooli peauksest sisse minna, sest alati on seal punt koniimejaid. Muidugi, seal on väike katus peakohal aga tõsiselt vastik on sellest suitsupilvest läbi minna ja eriti neil tudengitel, kel ka lapsed kaasas.

Minumeelest kõik kes suitsetavad on natuke kiiksuga , sest nad ei saa aru et nad tasapisi tapavad ennast seesrpoolt ! Mul endal on olemas elu nägemus ja ma ei hakka eales jooma või suitsetama, narkootikumidest rääkimata ! Sa paned lihtsalt rahale tule otsa tõmbad endale suitsu sisse mis su kopse hävitab ja võtab su elust palju aastaid !

B-Girl kirjutas:Minumeelest kõik kes suitsetavad on natuke kiiksuga , sest nad ei saa aru et nad tasapisi tapavad ennast seesrpoolt ! Mul endal on olemas elu nägemus ja ma ei hakka eales jooma või suitsetama, narkootikumidest rääkimata ! Sa paned lihtsalt rahale tule otsa tõmbad endale suitsu sisse mis su kopse hävitab ja võtab su elust palju aastaid !
Põnevad inimesed vähemalt.

B-Girl kirjutas:Minumeelest kõik kes suitsetavad on natuke kiiksuga , sest nad ei saa aru et nad tasapisi tapavad ennast seesrpoolt ! Mul endal on olemas elu nägemus ja ma ei hakka eales jooma või suitsetama, narkootikumidest rääkimata ! Sa paned lihtsalt rahale tule otsa tõmbad endale suitsu sisse mis su kopse hävitab ja võtab su elust palju aastaid !
ma arvasin ka kunagi, et ma ei riku oma elu suitsude, alkoholi ja narkoga ära. aga kui psüühika putsis on, siis pole muud teha.
i have no family
i ate them

putsad! käisin täna poes ja avastasin et minu mark maksab nüüd 20 senti rohkem (maksumärgi peal 25 senti) :x selline sigadus võtab tõesti igasuguse isu ära, hakka või mahajätmisele mõtlema.. aga noh, küll ära harjun, need tõusevad ju kogu aeg. kurat tubakaaktsiisi tuleks vähendada, lapuhhid r aisk.

Tervist olen 8 aastane Heldur. Pärit siis põlva külje alt väiksest kohast nimega asasdfgdg. Olen suitsetanud sellest ajast saati kui ma ennast mäletan. Kuna suitsetamine on muutunud kalliks siis raskel ajal lähevad põhimõtteliselt kõik taimed mis mürgised pole. Tahaks teada, et kas keegi ohakaid on suitsetanud? Tahaks järele proovida ilma, et peaks kuskil Tartu haiglas oma elukest veetma. Tavaliselt suitsetan kase lehti, sest need kuivavad kähku ja piibuga hea tõmmata. Kanepit ma ei tarvita sellest ajast saati kui ma uimas peaga naabritädi Maali kana maha lõin, arvasin, et tegemist on bandiidiga kes minu rahakotti ihaldab. Kangemaid narkootikume ma ei tarvita, sest naabrimees Ants kammis ennast nendega täitsa ära, veedab siiani oma elukest hullumajas. Lapsepõlv oli mul suhteliselt raske, sain peksa iga asja eest mida vähegi korda saatsin.

~ Parimatega, Heldur (8)

No ütleme nii, et see on muidugi noorte seas popp, kuna seda saab ju nii lihtsasti kätte. Ma olen palju näinud, kuidas lihtsalt poisid annavad joodikutele raha ja ütlevad, et tahavad suitsu ja joodik lähebgi poodi ja ostabgi paki. Ise saab ühe paki kasumit ja on õnnelik, et sai endale paki.
Ühesõnaga, ma tahan seda öelda, et see on noorte seas popp, kuna suitsu saab nii kergesti kätte igalt poolt. Muidugi on olemas ka veel salakauplejad, kes toovad pakke venemaalt.

Ma olen siin nüüd umb. 3-4 aastat suitsetanud on/off, selles mõttes, suitsetan, ei suitseta, suitsen, ei suitseta jne. jne. Hetke seisus suitsetan. Ja ma kahtlen, et ma selle siin maha ka jätan. See teeb mind õnnelikumaks, mis teha. Elu on sitt :D (P.S. ma olen ainult 15, kuigi ma juba tean seda vana tarkust) Loodetavasti varsti suren mahagi :D

Noh tegelikult on suits kahjulik küll,aga mõni inimene on seda palju teinud ja tema organism harjub sellega ära ja sinuga ei juhtu mitte midagi,aga kui sa plaanid suitsetamise maha jätta siis tulevadki need hädad nt pidev köha,haigestused,peavalud,südamerikked ja muud hädad.Seda õpetati meile koolis, sest mõnedel mu klassikaaslastel oli nii oma vanematega ja seda me ka arutasime :wink: :wink: :wink:

Külaline kirjutas:Noh tegelikult on suits kahjulik küll,aga mõni inimene on seda palju teinud ja tema organism harjub sellega ära ja sinuga ei juhtu mitte midagi,aga kui sa plaanid suitsetamise maha jätta siis tulevadki need hädad nt pidev köha,haigestused,peavalud,südamerikked ja muud hädad.Seda õpetati meile koolis, sest mõnedel mu klassikaaslastel oli nii oma vanematega ja seda me ka arutasime :wink: :wink: :wink:
Vasta

Mine “Suitsetamine”