Re: ÄRGE SUITSETAGE

Skinhead kirjutas:Te olete lollid ärge suitsetage.
Ma ise viimased pool aastat tegin suitsu ja nüüd mul suured probleemid erektsiooniga :D :D :D
Ma nõustuksin suga heameelega. Aga, probleem seisneb selles, et kui sa pool aastat tegid ja sul probleemid erektsiooniga, siis ma ütleks kohe, et nõrk oled. Ja need pole lollid, kes suitsetavad. Igale ühele võib see külge jääda, nemad pole süüdi selles. Ja seda pooleaastast ''sõltuvust'', mis sul oli, ei annagi sõltuvuseks nimetada, kuna see oli ju POOL AASTAT. See pole midagi. Mina olen üle 5 aasta teinud, ning mul on kopsuvähk. Ja minumeelest võiks hoopis see olla hoiatuseks teistele. Mitte sinu kaasasündinud impotentsus. ;)
Ja btw, edu sulle, su erektsiooni kätte saamisega.
Ja kõik noored ja terved, ärge suitsetage, see pole hea. :)

Külaline kirjutas:Ja need pole lollid, kes suitsetavad. Igale ühele võib see külge jääda, nemad pole süüdi selles.
Võibolla pole enam nii lollid ja kahetsevad, aga olid lollid siis kui alustasid!

Ja mis mõttes "nemad pole süüdi selles"? Kes siis veel? Kui sa proovid suitsu siis on see su enda mure. Poogen kui "sõbrad" pakuvad jne. Miks peaks vastu võtma? On nii raske õelda EI kui keegi suitsu pakub?

Erm, ok. Nõrk oled siis kui pool aastat suitsetasid ja siis erektsooniga jamad.

Ma ise 7 aastat kimunud nii mis kole, pakk - poolteist päevas ja ... probleeme küll on tervisega selles suhtes aga erektsioon on igati korras. Aga muidu samas sõnad, ärge suitsetage 8)

[tean ma ise suitsetasin ka jaa hakkasin 8 või 9 aastaselt suitsetama ja nüüd satusin kasuperese.Arvasin et ei saa maha jätta aga sain küll aga vahest tahaks ikka aga siis kas ma närin nätsu või tegelen millegi muuga ja seda olen ma aru saanud kui sull on palju tegemist ei jätku sulle suitsetamise aega vottt.... käige ikka treenis ja tehke tääd ja mõelge sellele mis see teeb teile :)

Anonüümik kirjutas:
Tralalalaa.. kirjutas:Ennem tuleb Aafrikas lumi maha , kui ma suitsetamise maha jätan . :D
Lämbu tubaka suitsu kätte ära, idioot!
Väga kohatu postitus, Anonüümik. Väljendab vaid sinu rumalust. Igaüks teeb seda, mida ta tahab ja kui sulle ei meeldi, siis ei pea sa teisi idiootideks sõimama siin hakkama.

validness kirjutas:
Anonüümik kirjutas:
Tralalalaa.. kirjutas:Ennem tuleb Aafrikas lumi maha , kui ma suitsetamise maha jätan . :D
Lämbu tubaka suitsu kätte ära, idioot!
Väga kohatu postitus, Anonüümik. Väljendab vaid sinu rumalust. Igaüks teeb seda, mida ta tahab ja kui sulle ei meeldi, siis ei pea sa teisi idiootideks sõimama siin hakkama.
mis tähendab validness??

Ma tegin suitsu vb mingi teises klassis nüüd olen 6-das ma ei köhinud ega midagi tõmbasin küll normaalselt ja kõik.Sõbrad kuigi rääkisid et hakkab kammima(pea ringi käima)või ,et köhin aga mul polnud midagi . :DVahepeal ei teinud tükk aega ei tahtnud aga nüüd tunnen ,et organism tahab nagu seda :? Pole kuangi tundnud seda tunnet ....suht nõme .-.

Mast kirjutas:Inimese kehad on nii erinevad. Mõnele mõjub üks asi joovastavalt. Ühele meeldib see tüdruk teisele mitte...
Ma soovitan mingi lühifilmi vaadata kuskilt youtubest.. vaata seda pläusti siis ehk mõjub psüholoogiliselt :lol:
Kui sa m]tled filmi suits siis see ei aindanud ka,ei aita plaastrid ega oma tahtej6ud totaalne suitsetaja ja koik!
Ole kes tahad aitan ikka:)
JUMALAGA PUBERTEET!

Ma vaatan et kõik proovivad siin üksteist üle trumbata, et kui kaua keegi suitsetanud on .
Mõnesmõttes on see kahjulik , aga mõnesmõttes mitte .
Mina olen selle peal väljas , et kõik mis kahjustab tervist ( suits , alkohol jms. ) on mõnesmõttes kasulik !
Hiljuti vaatasin uudistest mehest , kes oli mingi kõvasti üle 100+ ( 105, kui ma õieti mäletan ) ... ja talt küsiti , ''mis on sinu elu saladus?'' ning ta vastas '' Suits ja palju alkoholi ! ''
vot :D .
NB : Ma ei taha sellega öelda nüüd ,et kõik peaks suitsetama ja jooma hakkama ! Noorestpeast pigem kindlasti mitte , aga tahan öelda, et inimene peab ise teadma mis teeb, ning hiljem seda koormat kandma =) .
Ära nuta, kui see on lõppenud; naerata, et see üldse juhtus <3

Ma arvan, et pole absoluutselt mõtet vaielda, kas suitsetamine on mõtekas või ei. Igaüks ise teab, mida enda eluga teeb ja kas jätab maha vms. Ma olen päris noor, kõigest 14, aga kui oled juba 2 aastat teinud, siis niisama naljapärast juba maha ei jäta. ;)
Niiet, ei näe sel teemal üldse mõtet. Surebki inimene suitsetamise tõttu ära, siis on enese süü..
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Külaline kirjutas:krt te targutate siin , kas te olete üldse tobi proovinud ? noorte seas ongi se popp asi . las nad suitsetavad kui nad tahavad , enda asi . ja need nõud mis te siiin olete andnud ei MÕJU !!!
Olgu ta milline tahes ütleja!AGa mina olen temaga 100%nõus!
Ole kes tahad aitan ikka:)
JUMALAGA PUBERTEET!

ÄRGE SUITSETAGE.
1. see võib jätta te kasvu kinni
2. teil võib tulla mingi vähke ( ERITI ALGAJATEL )
3. kui te olete suitsetama hakkanud ja tahate maha jätta siiis võite PAKSUKS minna
4. kui olete rase ja te enne rasestumist suitsetasite siis suitsetage edasi isegi siis kui rase sest muidu saab laps hullemini viga kui siis et te jätate raseda peast suitsetamise maha ! Miks se nii on ??
Sest sa ju ei saa kohe minutipealt teada millal sa jäid rasdaks et ntks täna eile üle eile. seda saad mõned nädalad hiljem teada.
siis ongi kasulikum kui sa suitsetamist ei jäta rasedast peast maha sest sa oled teinud ju suitu siis veel ka kui sa ei ole saanud teadada millal sa jäid rasedaks
VABANDUST KUI KIRJUTASIN SEGASELT!

Ühe peo ajal tegin ühe suitsu, siis teise(järjest) vb rohkemgi, ei mäleta. Järgmine päev kui laiali läksime oleks võind tappa suitsu nimel( väljend! ) aganoh, kuskilt ei saand siis, ja nüüd kõik korras. Jutu point, et ma jään küll kiirelt sõltuvusse, seekord läks suht napilt. Deem, tahaks küsimusele vastata, aga mai mäleta küsimustki .
I want to marry my bed.

Anonüümik kirjutas:
Külaline kirjutas:Ja need pole lollid, kes suitsetavad. Igale ühele võib see külge jääda, nemad pole süüdi selles.
Võibolla pole enam nii lollid ja kahetsevad, aga olid lollid siis kui alustasid!

Ja mis mõttes "nemad pole süüdi selles"? Kes siis veel? Kui sa proovid suitsu siis on see su enda mure. Poogen kui "sõbrad" pakuvad jne. Miks peaks vastu võtma? On nii raske õelda EI kui keegi suitsu pakub?

pinginaaber sundis mind suitsetama! ;D
There's two theories to arguing with a woman. Neither one works.

Ma ise viimased pool aastat tegin suitsu ja nüüd mul suured probleemid erektsiooniga :D :D :D
kui ma vaatasin su avatari ja sig'i, sain kohe aru miks sul probleemid ereksiooniga olid, sest sa oled lihtsalt kadakas*

sa suitsetasid küll sel juhul mingeid nõgeselehti mingi kuradi impotentsust põhjustava vedelikuga läbi immutatult. pool aastat ei mõju mitte mingit pidi su erektsioonile, ära aja siin paska!

igor kirjutas:
sa suitsetasid küll sel juhul mingeid nõgeselehti mingi kuradi impotentsust põhjustava vedelikuga läbi immutatult. pool aastat ei mõju mitte mingit pidi su erektsioonile, ära aja siin paska!
6ige jutt!
Vasta

Mine “Suitsetamine”