nikotiinimürgitus

suitsu suitsetamine on üks mõtetumaid terviserikkumise viise üldse. samas mõni aeg olen isegi suitsetanud, aga sõltuvust pole kunagi tekkind. kas teadsite et nikotiinist võib mürgituse saada. mul on kaks korda nikotiinimürgitus olnud, mingi paar aastat tagasi, või rohkemgi veel. suitsetasin mingi 6, 7 suitsu järjest ja siis hakkkas väga paha, ropsisin. teine kord oli siis kui närisin nikotiininätsu,ma polnud kunagi varem seda proovinud, olin veel koolis tunnis. see oli mingi eriti kange näts, tunni lõpuks ma juba ropsisin.
nii paljud suitsetavad, miks ometi, see ju ei anna midagi, no ma saan aru et jood, teed e-d, suitsetad õit, saad mingi kaifi vähemalt, vanemad mul ka suitsetavad mõlemad ja siis räägivad et suitsetamine on paha. eriti nõme on see kui naissoost isikud suitsetavad. aga mis teha, eks igaüks teab ise mida oma raha ja tervisega teha.

See on loogiline, et sul tekib nikotiinimyrgitus, kui oled kuus suitsu j2rjest 2ra t6mmanud :!: Ja miks yldse t6mmata kuus suitsu j2rjest :?: :!: :?:
Ning nikotiiniplaastrid ongi sellised, et kui sa alles alustad nende n2rmist/ravi siis tuleb n2rida pool ainult, muidu võibki paha hakata, see on isegi nende n2tsude pakil kirjas :!: Ja miks sa yldse n2risid seda n2tsu, kui ise ytlesid et sul ei ole s6ltuvust tekkinud...
Ja need kaks "nikotiinimyrgitust" on su enda syyl tekkinud(no kamoon kes t6mbab 6 suitsu j2rjest)
Aga muidu on sul õigus, suitsetamine on n6me ja eriti nõme on kui alaealised/lapsed suitsetavad..no ma saaan aru mingi 17 aastane aga 3 klassi poiss :cry: Seda on lihtsalt jube vaadata!!!
Nobody is perfect! And I´m nobody.

nikotiinimürgitus

Nii mul on ka nii juhtunud..et minu vanemad ei suitseta ja sugulased ka eriti mitte ning seega ei ole ma harjunud suitsuhaisuga..kuid ükskord kui ma lihtsalt lambist suitsu tegin ...ja teised ka tegid hakkas mul pea räigelt valutama ja süda läks pahaks..kusjuures ma viibsin nendega mingi 12 tundi koos ja iga tunni tagant tehti suitsu. Kas mina võisin ka seda mürgitust kogeda?..seda ma ei tea. :?

Re: nikotiinimürgitus

ilusilmtäna kirjutas:suitsu suitsetamine on üks mõtetumaid terviserikkumise viise üldse. samas mõni aeg olen isegi suitsetanud, aga sõltuvust pole kunagi tekkind. kas teadsite et nikotiinist võib mürgituse saada. mul on kaks korda nikotiinimürgitus olnud, mingi paar aastat tagasi, või rohkemgi veel. suitsetasin mingi 6, 7 suitsu järjest ja siis hakkkas väga paha, ropsisin. teine kord oli siis kui närisin nikotiininätsu,ma polnud kunagi varem seda proovinud, olin veel koolis tunnis. see oli mingi eriti kange näts, tunni lõpuks ma juba ropsisin.
nii paljud suitsetavad, miks ometi, see ju ei anna midagi, no ma saan aru et jood, teed e-d, suitsetad õit, saad mingi kaifi vähemalt, vanemad mul ka suitsetavad mõlemad ja siis räägivad et suitsetamine on paha. eriti nõme on see kui naissoost isikud suitsetavad. aga mis teha, eks igaüks teab ise mida oma raha ja tervisega teha.
ma olen 13 tükki j2rjest teind ei mingit ropsi ei tuld.
Vasta

Mine “Suitsetamine”