Re: kui vanalt hakkasite suitsu tegema?

Külaline kirjutas:
JamesPotter kirjutas:Kord oled suitsetaja j22d ka suitsetajaks.

Pole tõsi.

Miks nii arvad?
Ajutiselt saad küll maha jätta, aga see on nagu veresuretus, ehk kogu elu kepita olek... aga mingi hetk tuleb ikka kiim peale ja oleks vaja saada... Ja suitsetamisega on minu arvates samamoodi.
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

EXJU kirjutas:
Külaline kirjutas:

Pole tõsi.

Miks nii arvad?
Ajutiselt saad küll maha jätta, aga see on nagu veresuretus, ehk kogu elu kepita olek... aga mingi hetk tuleb ikka kiim peale ja oleks vaja saada... Ja suitsetamisega on minu arvates samamoodi.
Kuidas kellegile, kui inimene ikka oma 10-20aastat pole suitsetanud siis niisama küll ei hakka suitsetama. Pealegi pidavat see olema imeline tunne kui 3kuud ilma suitsuta oled olnud. (:

EXJU kirjutas:
Külaline kirjutas:

Pole tõsi.

Miks nii arvad?
Sitta see on. Tean inimesi, kes on 10 aastat suitsetanud ja siis paugupealt maha jätnud ning praeguseks 20 aastat ilma suitsuta olnud.
i have no family
i ate them

Proovisin esimest korda 5 aastaselt kuna ma ema on phm eluaegne suitsetaja siis ta andis proovida sellepõhimõttega et ma seda ei hakkaks tegema kun alguses hakkab paha .. Siis köhisin ja köhisin ja lubasin isendale et mittekunagi ma ei hakka suitsetama .. 11 aastaselt 20 oktoober tegin esimese terve ära sest ml olid vanemad sõbrad kes tegid ja siis proovisin ka sellelajal n.ö lahe olla .. ja nimodi see hakkas .. tegin igapäev ja enam sellest lahti ei sa .. olen sõltlane .. praegu olen 15 ja ikka esimese asjana kui raha saan siis peaasi et suitsu saaks .. sellesmõttes on hea et muk võlts dok ja ei pea muret tundma kui keegi ei osta, saan ise kätte

Tegema hakkasin 12-aastaselt,siis jätsin aastaks maha ja ss kui 14 hakkasin saama,ss jäingi tegema.. nüüdseks 15.. ja vahel ikka üritab,et maha peab jätma aga kui sõltuvus siis mis teha.. + veel joomised ja vessari tõmbamised ja kõik.. aahh ärge suitsetage,noorus hukas.. ple küll mu mure tõesti ja ma teen ise ka aga lihtsalt,me rikume oma tervist ju..

.Kasutaja. kirjutas:Olen 11.

Ei suitseta, ei hakka suitsetama, ei meeldi suitsetamine, kui juhuslikult jalutan mingist suitsetajast mööda, hoian hinge kinni, sest see suitsu hais ja see õhk seal juures nii rõve, et ei kannata lihtsalt seda rõvedust.

MA EI SAA LIHTSALT ARU, ET NII NOORELT JUBA SUITSETATAKSE!!!!!! MA EI KUJUTA ETTE KUIDAS MINGI MINU VANUNE LAPS SUITSETAB!! ÕUDNE!!!!!!!! :O
+++++++1000
Vasta

Mine “Suitsetamine”