Suitsetamine peale mandli oppi.

Selline asi ,et oli kurgumandlite lõikus nädal tagasi.
Sõprad rääkisid ,et peale oppi ei tohi 2 nädalat suitsetada!
Ma lihtsalt ei pidand vastu ja tegin nädala möödudes 1 suitsu.
Kas ma võin sellest saada mingi suurema haiguse nüüd või asi nii hull ei ole.
Ise ma pole muide kindel kas see 2 nädala jutt on õige .
Et siis milal ma oleksin tohinud suitsu teha ilma suurema ohuta? ( ma tean et on oht alati aga seda ära hakka mainima )
Nii et kui tead midagi sellest siis kirjuta ja aita... !
Pilt

Re: Suitsetamine peale mandli oppi.

Tere, Kanapea15!

Peale iga operatsiooni soovitatakse mitte suitsetada kuni haav ei armistu. Kui sa siiski suitsetad, siis tervekstegemine võib pikema aega võtta ja samal ajal suitsetamine võib soodustada tüsistuste tekkimisele. Sellest ajast, mille jooksul ei tasu suitsetada, sulle kõige paremini räägib arst.

Hoia oma tervist!
Hanna (konsultant).

tegin suitsu kolm päeva peale oppi, kuigi süüa, rääkida ei saanud, ja ega see suits väga meeldiv ei olnud siis ka.. selline halva maitsega ja tegi kurgu karedaks ning tekitas janu. (kuigi olen ahelsuitsetaja..) midagi ei juhtunud, elus, terve, haav lahti ei läinud ja nüüdseks on kurk täiesti normaalne, mitte et ma reklaamiks, mul tugev organism. igal inimesel võib olla see raktsioon erinev.

+1 siis on ka kindel, et suitsetada rohkem ei taha.

liigun küll teemast mööda, kuid kusjuures joomisega on ju sama. nt mina jõin kunagi hästi palju alkoholi. pärast seda, kui pudel hästi rõvedat välismaist šampust KORRAGA joodud oli, seda nim joomismänguks aga mul see põhimõte polnud, hakkas mul nii sittaks halb, kõhus räigelt keeras ja oksendasin ka hullult, olla väga ei saanud, vastik ja suremise tunne oli, siis peale seda pole tahtnud alkoholi. alguses jõin veel lahjemat kraami, siidrit siis, aga kui keegi mulle midagi praegu pakuks, ma saadaks perseauku.
Suletud

Mine “Suitsetamine”