Sigar

Et siis mida te arvate sigaritest? Nende suitsetamisest.
Mina isiklikult leian et sigar on asi mida võid aegaajalt niimoodi vaikselt tõmmata, mitte nagu sigarett.
See tundub kuidagi tervislikum kah olevat. Näiteks Che Guevara kellel oli astma aga sellegi poolest pidevalt oli tal sigar suus ja mingit häda ei olnud. Ja Freud, kes vist päevas tõmbas 25 sigarit ära väidetavalt, minu arust kõlab kahtlaselt see 25, aga kui nii siis miks tal ei tekkinud vähki?

Minu arust sigar on selline arukate inimeste tubakas, nagu ka klassikaline piip. Ma ise ei ole mingi suitsetaja, aga mu kasuisa tõi ükskord Kuubas käies neid kuuba sigareid kaasa ja siis andis mulle ka proovida, mitte et ta mingi idioot oleks kes ei hooli lapse tervisest vms. Lihtsalt ma tahtsin proovida ja ta lubas natuke, ja see tundus üsna mõnus olevat. Selline kuidagi lõõgastav. Muidu mulle üldse suitsud ei meeldi, sigarettid, aga see sigar tundus üsna asjalik,
Aga mis teie siis arvate sigaritest? Olete proovinud? Eriti ma tahaks kuulda suitsetajate arvamust, kes saavad seda võrrelda sigarettidega(neid ma ei ole proovinud kunagi).
ainult põnevatel inimestel on alati igav.
pooldan indulgentse.

Re: Sigar

Ma vastaks sellele vähi asjale. Inimeste organismis tegutseb ensüüm, mis muudab sigaretisuitsus sisalduvad ühendid vähkitekitavateks aineteks. Kui paadunud suitsetajal see ensüüm organismis puudub, siis võib ta ennast korstnaks tõmmata, aga ei pruugi suitsetamisest vähi saada. Samas selle ensüümiga inimene, kes pole sigaretti käeski hoidnud aga näiteks viibib suitsuses keskkonnas kasvõi aegajalt võib üpris kiiresti suitsust tingitud vähi saada.

Sigarid on jah sellised, mida kujutatakse ette et neid suitsetavad ülikonnas kallist konjakit joovad mehed. Ausalt öeldes eriti ei huvita mind miks nad seda teevad, suitsetamine ükskõik mis viisil mulle ei meeldi.

Re: Sigar

tere!

ma olen suitsetanud umbes 2 aastat nati v2hem vahepeal olen maha jätnud ja nii muidugi olen proovinud ka sigareid aga sigareid ma ei oska eriti tõmmata (suitsetajad saavad kindlasti aru) kui tõmmata tavalist suitsu siis tõmbad alla selle jne..
aga selle sigaretiga on nii et seda tuleb natuke teist moodi vist tõmmata nii et ei tõmba seda tossu kopsudesse aga jh muidugi on need sigarid kallimad ja arvatavasti ka paremad aga nad millegi pärast mulle väga ei istu. cigarellod on head :) neid võib osta putkadest need on sellised suitsu ja sigari vahelised : :wink:
Vasta

Mine “Suitsetamine”