Re: MIllal tegid , oma esimese suitsu?

Kunagi sõbrannaga koos (2 aastat vanem minust) võtsime mu ema pakist 2 suitsu ja proovisime nurga taga, ma olin too hetk 6 ja see oli augustis. Siis mingid poisid hakkasid meile pakkuma ja peale seda tegin nagu nii nipetnäpet paar kuud niisama kuskil kui keegi pakkus aga siis hakkasime sõbrannaga oma emalt/isalt võtma ja lõpuks lasi ta kellelgi osta ja nüüd tegin siiani, kuskil nii 5 aastat regulaarselt. Püüdsin maha jätta ja ei saand ja siis nüüd leidsin mingi imenipi kuidas nagu vaikselt lahti saaks.
Elu on lill! - Unista suurelt.

Mäletan oma esimest suitsu. Olin siis kuskil 6-7 aastane. Tahtsin kangesti teada saada, mis selles suitsus nii erilist on et vanemad koguaeg teevad. Võtsin ühe ema pakist ja panin põlema ning läksin aia tagumisesse nurka tegema. Isa samal ajal teisel pool maja ehitas, ma ei teagi kuidas ma julgesin. Tõmbasin paar mahvi ja võehh kui rõve maitse siis oli. Ei tahtnud seda kuni eelmise aastani. Siis mingi 2-3 korda käisin parima sõbraga ühes varjulises korterialuses kohas suitsu tegemas õhtul hilja. Suits ise nii hea ei olnud, mulle meeldis see, et tegime salaja nii avalikus kohas keelatud asja. Enam küll suitsu ei taha, üsna rõve maik on. Bongi vahest teen mõnel peol. :)
meh is hardcore playa' . (h)

Külaline kirjutas:No shit, et ei meeldi kui alla ei tõmba. Alkoholi jood ka nii, et loputad suud ja lased välja, ning kordagi alla ei neela ?
Pole ime, et pähe ei hakka siis.
Kes rääkis siin teemas alkoholist? Teema oli pigem suitsetamine. ;) Ning hea ongi - et ma alla ei neelanud seda mõttetut tõrva.. hoidsin tervist.

Anonüümsus on äge eksole? @ Külaline.
Ainult mõttes on võimalik surra.

6-7 aastane olin vb iis proovisin esimest korda koos sõpradega siis olin kümme kui teise proovisin ja nüüd olen13 ja teen vahest kll sõbrannadega suitsu pidude ajal kah siis on olemine parem ja aga ma ei suitseta väga tihti eh siis 12-13 aastani olen nii suitsetand et no paatr nädalat j22b vahele!!Siis me jäime vahele siiane veel pole teind aga varsti kindlasti tuleb nälg peale

Tšhokolaad kirjutas:esimese suitsu tegin umbes 11 aastasega proovimiseks.
ma pole kunagi selline olnud kes salaja midagi teeks, ning seegi kord proovisin koos emaga.
hiljem hakkasin ise 14 aastasena suitsetama ja tegin ligi poolteist aastat, aga nüüd olen rohkem kui aasta suitsuvaba ja palju parem on olla, kahtlen kas üldse kunagi tulevikus enam teen.
Sellest sügisest uue hooga -.- Hetkeks siis eee... 3 kuud juba?

Garry kirjutas:
Külaline kirjutas:No shit, et ei meeldi kui alla ei tõmba. Alkoholi jood ka nii, et loputad suud ja lased välja, ning kordagi alla ei neela ?
Pole ime, et pähe ei hakka siis.
Kes rääkis siin teemas alkoholist? Teema oli pigem suitsetamine. ;) Ning hea ongi - et ma alla ei neelanud seda mõttetut tõrva.. hoidsin tervist.

Anonüümsus on äge eksole? @ Külaline.
Kuidas sa tervist hoidsid kui sa selle endale lihtsalt suu sisse tõmbasid. Kas sa keelevähist oled midagi kuulnud?

9 aastaselt proovisin ema ja isaga esimese suitsu. ei meeldinud . 12 sai sõbrannaga tehtud , õpetas mind. peale selle hakkasin regulaarseks suitsetajaks. kuni 15 saamisena olin siis regulaarne suitsetaja. Nüüd suitsetan aind siis kui tõsiselt närvis ( ikka väga tõsiselt) või siis pidude ajal. nõme komme aga nohh , eks ikka juhtub. :D

Kaheksanda klassi kevadvaheaja esimesel päeval. Olin siis 14, kui ma ei eksi.
Ei olnud midagi erilist või vähemalt ei mäleta, et oleks olnud. Olin vist veidi joonud ka. Kahjuks pärast seda hakkasin suitsetama tihedamalt.
Tänaseks ei salli enam suitsu üldse.
“You can't help respecting anybody who can spell TUESDAY, even if he doesn't spell it right; but spelling isn't everything. There are days when spelling Tuesday simply doesn't count.” Winnie the Pooh

esimese tegin 6a siis oli pikk vahe kuskil 14 tegin jälle aga suutsin ilma olla.. nüüd olen 18 ja poolaastat tagasi koolis proovisin ja nüüd teengi ei suuda enam ilma ka olla , 2 päeva suutsin ilma olla ja need 2 päeva olid jubedad :oops:
raha lääb ka liiga palju sinna aga ikka kuskilt ma koguaeg leian selle raha vajadus lihtsalt liiga suur :shock:

tegin esimese suitsu kuskil 12 a. suvel , kui klassivennad tõmbasid, ning mõtlesin et kui hakkan ka tegema olen kõva vend. Nii juhtusgi tegin terve suve päevas mingi 7 suitsu umbes(olenes päevast:D).Suve lõpus kui hakkasid mul trennid ja sain aru et mul pole enam üldse võhma, siis sain aru mis ma endaga teinud olen(muideks, muutusin ka ülekaaluliseks). nüüd olen juba 4 kuud korralikult trenni teind ja olen suitsu maha jätnud ja 7 kilo alla võtnud :D.
Vasta

Mine “Suitsetamine”