Re: MIllal tegid , oma esimese suitsu?

Olin 13 täis juba vist. Olin kuskilt kodust leidnud ja ära peitnud. Koolis läksin klassiõele juurde ja küsisin "Noh, suitsu tahad teha?" Muidugi oli ta nõus... Ja siis proovisime proovisime, ühel hetkel (paar kuud hiljem) saime teada, et tegime paar korda valesti. Ja siis tegelikult ka suitsu proovisin siis, kui lumi oli maas. Jõuluvaheaeg oli vist.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

Re: MIllal tegid , oma esimese suitsu?

Päev enne 13 eluaastat kui õieti mäletan. Sõbrannaga lubasime, et teeme ära enne kui 13 saan. ( Nagu süütusest saaks lahti tolajal) :D ja tegingi. Aga nüüd olen seltskonnas kus kõik tossavad ja ei pea suitsetama saab kaifi kätte õhu kaudu. Ning terveelupeale olen teinud maybe 2 suitsu kokku. Enamuselt võtan maffi või 2 vahel.kui tuju tuleb.
Ära karda elus olla hea! :)

Re: Millal tegid oma esimese suitsu?

Oli vist mingi 11,12. Suitsetasin siis kord või kaks päeva jooksul kambaga ja nii umbes aasta, siis hakkasin juba igapäevaselt tegema ja ka üksinda. umbes 4 aastat igapäev kuni 2013 veebruarini. Ütlesin iseendale ja sõpradele , et see pakk on viimane ja keegi ei uskund, nüüd ei ole suitsetanud üle aasta juba(mõned suitsud ainult nsm , et saaks midagi suitsetada).

Wöähhh just täna proovisin oma esimese suitsu.Ma algul eeldasin et midagi mega rõvedat aga tuli välja et ei ,ainult et pärast on selline imelik maitse suus ning kõhus veits keerab ning kurk tsipa kipitab :D Ilmselt ei kavatse rohkem suitsu ka teha aga eks aeg näitab.
Mina olen mina teen mis tahan,elan oma elu,sina elad oma elu ,kui ma ei meeldi sulle käi kuradile ja mind ei kotti see!

Olin 13. Ehk siis kaks aastat tagasi. Umbes oktoobri keskpaik, vihmane ilm. Parima sõbraga olime noortekeskuse alal ja ootasime üht kolmandat isikut. Kuna olin tihti näinud, et sõber käib nurga taga suitsetamas, siis mõtlesin lõpuks, et mis see proovimine paha teeb. Hiljem tuli ka too kolmas isik ja tõi siidrit. Sealt ka esimene alkoholi joomine, mis kahjuks või õnneks oli ka viimane. Aga vat suitsetamisega nii hästi ei läinud.

Pole kunagi suitsetanud, aga kunagi, kui olin 5-6 aastane uudishimulik laps, mõtlesin öösel hiilida ja võtta üks ema suitsupakkidest kui mu ema enda öist jalutuskäiku tegi :D

Asi lõppes siis nii, et sain suitsu kätte, panin vist tikkudega põlema selle, siis panin kogemata ühe paberitüki ka põlema, kukutasin öökapi peale kogemata ja öökapp läks peaaegu põlema.. Tuli kustus siis kuidagi ära vms, mu ema leidis mu ja ma rääkisin talle mis ma tegin, kõik oli siis kena ja ta lohutas mind :D

Suitsu ennast ma siiski proovida ei jõudnud..
Ei kavatse kunagi suitsetama hakata, ma tahan kaua elada(vähemalt nii kaua kui mulle kõikide riskide pärast jääb).
You have no say in what I am... and you have no say in what I can do.. or will do..

Ma tgin esimese 4aastaselt :) mäletan et olin oma õe ja ta sõpradega koos ja ta oli ise ka veel alaealine mingi 15 ja a teadis et ma nii kui nii ei ütle seda emale ja siis mu õde suitsetas ja samal ajal rääkis oma sõpradega juttu ja siis võtsin tal selle sõrmede vahelt ära ja tõmbasin :D mäletan et hakkasin ilgelt köhima ja andis mulle mingit mahla juua :D proovisin vahepeal ära ka 12 aastaselt ja võtsin emalt ja siis 13 aastaselt septembris kuskil hakkasin proovima nagu mingi ùlepäeva 1 suits v nii. Ma ei tõmmanud kopsugi :D pärast sain aru et peab. Klassikaaslane hakkas ikka ilgelt köhima. Olen teinud regulaarselt nüüd umbes poolaastat. Algul võtsin ikka emalt seda L&M clicki või ma ei mäleta ja praegu ise nüüd ostan endale winston xspression see clickiga ja teen ka kollast kaamlit. Ma pole praegu juurde ostnud ega linnas käinud kuna jäin nö vahele aga kellegil pole tõestust :D läksime klassijuhatajaga meie kappide juurde ja ütles et näisake kotis ja joped ette siis me nagu okei me näitame. Näitasime talle ette ja õnneks olime jätnud pakid maha sest klassivend rääkis et keegi kitub meie peale ja jätsime koju ja võtsime ùksikult kaasa tobi. Meid viidi selle sotsiAlpedagoogi juurde ja mu klassiõde lihtsalt ùleni värises :D ma ei kartnud midagi ja olin rahulik haha. Mul said pakid otsa ja pidin võttma jälle emalt ja ta küsis et kus ta pakid. Ma püüan maha jätta aga lihtsalt mul väga traagiline elu haha ja praegu ei suuda aga ma vähemalt püüan see on hea asi. Mingi pikk tekst tuli jah aga kannatasite ära :)

thebasegirl kirjutas:Olen 15, pole proovinud, ei taha ka proovida, sõbrannaga kokkulepe, et enne 16 eluaastat ei proovi ja enne 18 eluaastat regulaarselt ei tee. Olen väga rahul oma põhimõtetega, vahel on raske, kui seltskond su ümber teeb, raske on koguaeg "ei" öelda. Aga ega ma ei usu, et ma millestki ilma oleksin jäänud :D
Ära hakka ka. Ise 20 pole tavasuitsu teinud aga proovinud e-sigareti ja vesipiipu paar korda.
Ei plaani ka hetkel tavasuitsu teha, vb ainult proovida aga kindel on see, et rohkem mitte. Mida hiljem proovida, seda lihtsam mitte teha. Olen uhke enda üle ja teie üle kes pole veel teinud!
Vasta

Mine “Suitsetamine”