Re: MIllal tegid , oma esimese suitsu?

Oma esimese suitsu tegin 12-aastaselt, meil klassis on üks istumajäänud vennas, kes on 16 hetkel. Temalt saime esimese suitsu, vuhh kuidas see oli. Mingi kaks nädalat ei teinud, keegi sõpradest ei teinud, kuid siis mu klassivend/sõber lasi osta ühelt jotalt nexti paki, minu raha eest :( ema veel imestas, et kuhu raha kadus. Nüüd olen 13 ning suitsetan nädalas ühe korra, kuna peres keegi ei suitseta ja raha pole ka niipalju, et suitsu osta. Ma ei saa ise ka osta kuna alaealistele ei müüda suitsu :(- suitsetan siis, kui mu sõbrad lasevad osta kellegilt, või kui ise isu tuleb, ning kusagilt kogutud rahast nats võtan ja lasen mõnel jotal osta.

Esimese mahvi tegin 7-aastaselt. Kunagi enda klassivennaga proovisime, selline asi pakkus ju tohutult huvi kah. Esimese suitsu tegin aga 2007.a suvel. Peale seda ma suitsetama ei hakanud, küll aga hakkasin paar kuud hiljem. Põhjust ma ei mäletagi miks.. Eks siis oli see laheduse asi. Ja nüüd olen siiani regulaarne suitsetaja olnud. Olen proovinud maha jätta, iseenesest ma saan sellega hakkama, aga minul on nii, et kui ma muutun närviliseks või lähen endast välja, vajan suitsu. Kõige kauem olen olnud kaks nädalat. Ning nikotiinisõltuvus on üsna suur. :roll:
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Feanor kirjutas:Öösel oli vähe igav ja tegin arvutasin keskmist :lol
Lõpuks läks uniseks ära, aga otsustasin lõpetada..

Eesti nooruk teeb keskmiselt esimese suitsu 10,3615384615384615384615384615384615384-aastaselt.

Õnne kõigile, kellele see tulemus huvi pakub..

Hahaha, sul oli tõesti igav :D

Ise tegin esimese suitsu kuu aega peale 18 saamist. Alguses oli hea teha, sest mulle meeldis see pearinglus, mis suitsetamisega kaasnes, aga nii kui organism ära harjus ja pilves tunnet enam polnud, siis jätsin maha.. Siis mingi aja pärast hakkasin uuesti tegema, aga noh nüüdseks olen pigem selline "paar korda kuus" suitsetaja.. Vahel on mõnus öösel rahus niimoodi teha..

Ma tegin mingi 14-selt, aga ei mäletagi, miks. Tahtsin vist niisama ära proovida, tuli isu peale. Kui nipi kätte sain, proovisin igaks juhuks veel mitu korda, kuna tundus lahe, aga püsivalt suitsetama ei plaaninudki hakata. Vahepeal mingi 15-selt tegin kodus oma toas arusaadavalt veel uuesti, nn karistuseks selle eest, mida mulle tehti. Kuigi siis eriti sisse ei viitsinud tõmmata, vaid haisutasin niisama selle suitsuga. Samas ma ei saanud siis 15 olla, sest mul oli oma suitsupakk, irw. Olgu, mu nimetatud vanustele +3.
Vasta

Mine “Suitsetamine”