Re: MIllal tegid , oma esimese suitsu?

esimese mahvi tegin.. no olin umb 5 vist... mulle ei meeldinud.. eelmise aasta septembris ühel peol tegin ühe-kaks-kolm ära... siis läksin paki järele poodi.. tegin paki koos sõbraga järgmise päevaga ära.. tegin u 2 kuud.. tuli väike paus sisse, siis jälle.. uuel aastal klassiõed-vennad mõtlesid, et jätavad maha, aga kes maha jättis olin hoopis mina, kellel seda plaani polnudki.. no ja nüüd ma olen 2 korda teinud sel aastal, vaid mõned mahvid sõbra suitsust.. ütleme nii, et seltskonnas on ilgelt mõnus teha, kuid ma siiski eelistan jätta tegemata. kuigi vahepeal ikka ilgelt tahaks. :mrgreen:

Külaline kirjutas:esimese mahvi tegin.. no olin umb 5 vist... mulle ei meeldinud.. eelmise aasta septembris ühel peol tegin ühe-kaks-kolm ära... siis läksin paki järele poodi.. tegin paki koos sõbraga järgmise päevaga ära.. tegin u 2 kuud.. tuli väike paus sisse, siis jälle.. uuel aastal klassiõed-vennad mõtlesid, et jätavad maha, aga kes maha jättis olin hoopis mina, kellel seda plaani polnudki.. no ja nüüd ma olen 2 korda teinud sel aastal, vaid mõned mahvid sõbra suitsust.. ütleme nii, et seltskonnas on ilgelt mõnus teha, kuid ma siiski eelistan jätta tegemata. kuigi vahepeal ikka ilgelt tahaks. :mrgreen:
Et sul nagu samuti suitsunälg ???
Mul ka 1,5 kuud ilma :P ,muidu suitsetand 2 aastat

Ei ole suitsu proovind ja ei aha ka piisab sellest kui mu vanemad ja vend suitsu teevad, mind isiklikult see huulult häirib, just see hais ja see jääb ju riietele ja juustele külge , vastik. :mrgreen:
vesipiipu proovisin mingi paar suve tagasi päris ok, aga rohkem pole võimalust olnud ja kui oleks ,siis pigem hoiaks kopsud roosad. :D Käisin sellel bodyes reveald näitusel tallinnas Solarises, suitsetaja kopsud ei olnud üldse mitte ilus vaatepilt! :shock:

Mingi üli noorelt isegi ei mäleta . Vend pakkus kui ta ise ema suitsu tegi. :D
Aga siis hakkasin suitsu tegema mingi 11 aastaselt ... Pikka aega tegin ja siis lõpetasin ja ma ise ka ei tea mingi vahest teen vahest ei tee....
Tüdruk olen . btw I'm short . hehe (lol)
Uued tutvused alati oodatud.

You can love me or not.(;
Live the life you love,love the life you live.~Bob Marley <33

Olin 5-6 aastane, näppasime venna ja ühe sõbraga sahtlist isa suitsupaki :D Selle paki suitsetasime kahe päevaga ära ja siis vahelduva eduga käisime veel umbes paari kuu jooksul salaja "suitsetamas" (ei oska öelda, kas siis kopsudesse ka tõmbasin). Millegipärast arvasime siis, et oleme väga lahedad, kui suitsetame... Mu vend (nüüd 22) ja sõber (nüüd 20) pole sõltuvusest siiani vabanenud :roll: .
Ise peale seda paari kuud enam ei suitsetanud ja viimase suitsu tegin vanade aegade mälestuseks 16-aastaselt, nüüd olen ise 20 :wink:

Esimese suitsu (tegelikkult koni..) tegin 6-aastaselt koos enda klassivennaga kuskil põõsas. :D
Aga suitsetama hakkasin siis, kui olin 11 või 12, igatahes 2007 aasta talvel. Nüüd teen siiani - mõnikord läheb pakk 1-2 päevaga, mõnikord 3 päevaga - oleneb tujust ja palju ma tõmban või jagan. Suitsetamine pole küll absoluutselt ilus ja tervislik.. Aga kui juba alustasid, siis on üsna keeruline maha jätta. Vähemalt minuarust.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

hannakas100 kirjutas:10 aastaselt,tglt eile sõbranaga tegime terve tegime ära.me veel käisime männis ja mu sõbranna näris oma küüsi sest tal ei ole kodus suitsu ja siis me tegime.
Miks peaks hakkama küüsi närima, kui sul suitsu pole ? :shock:
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

esimene sai tehtud umbes 3,4 :roll: aastaselt ema tegi siis ja võtsin salaja põleva suitsu mis ta oli tuhadoosi jätnud. ei osand ültse teha. :? alustasin 11a aga nüüd 12 ja olen teind umbes 1 aasta või pool aastad. :( kõik tänu mu ühele sõbrale kes alustas ise palju varem mingi 9 või 8 aastaselt muidu sain jätta suitsu küll ühe päevaga maha ag peale seda umbes nädal aega peale seda ei olnud ültse hea tunne :) kahetsen väga et hakkasin ültse proovima ja seejärel tegema :oops: :oops: :oops:

Lionheart kirjutas:Ei ole suitsu proovind ja ei aha ka piisab sellest kui mu vanemad ja vend suitsu teevad, mind isiklikult see huulult häirib, just see hais ja see jääb ju riietele ja juustele külge , vastik. :mrgreen:
vesipiipu proovisin mingi paar suve tagasi päris ok, aga rohkem pole võimalust olnud ja kui oleks ,siis pigem hoiaks kopsud roosad. :D Käisin sellel bodyes reveald näitusel tallinnas Solarises, suitsetaja kopsud ei olnud üldse mitte ilus vaatepilt! :shock:
Muideks ,kvaliteetsed suitsud ei haise. Ega sa ei pea mingit saasta kimuma ju.;)
Need ,kes ütlesid ,et miski ega keegi pole ideaalne ,unustasid minu koera.(L)
Kogu maailm ei saa kokku nii palju raha ,et osta veerand mu koerast.

Kui aus olla siis kuskil 3-4 aastaselt koos enda noorema õega:Disa tõmbas suitsu peaaegu lõpuni ja ta viskas põleva koni üle aiia:D ja me õega ütlesime et me lähme astume peale siis kustub ära:Dläksime võtsime üles ja hoopis läksime maja otsa tõmbama:Disa kuulis köhimist ja võttis käest ja hakkas pahandama :) aga enam ei taha isegi suitsu lõhna tunda juba see lõhna ajab pea valutama.
''In life, we always fall for the person who will never fall for us,
always want things that we can't have, and say things we shouldn't.'' -Zayn Malik

Ma tõesti, ei mäleta päris täpselt oli see kui ma olin 12 võii... 13 Igatahes ma tegin mitu kuud lihtsalt seda tossu suhu tõmmates. Teesklesin, et tõmban alla, kui tõmbasin esimese mahvi kopsudesse, lõi vägev valu hingetorru ja kopsudesse, kuid siis ma jätsin maha kuna pahad sõbrad kadusid ära. Asi hakkas uuesti peale kui olin 14 vms siis oli ikka suits põhi asi.

[quote="kerli11"]olen teinud nii kaua kui ma ennast mäletan, õed vennad tõmbavad ja eks ma juba titena käisin mahvi nurumas, praegu olen 11[/quot

kui sa oled teinud niikaua kui ennast mäletad siis ma arvan et kui jõuad juba minu vanuseni ehk 16
siis kindlasti annavad kopsud juba korralikult tunda et oled liiale läinud
jäta maha sul arvatavasti pole veel suurt füüsilist sõltuvust vb ainult psüühiline
ja kui sa juba vanuseni 20 jõuad siis kindlasti rögised ja sülitad rõvedaid rögaklimpe
ja enesetunne on märgatavalt sittem kui mitte suitsetaval inimesel ,
su immuunsüsteem hakkab sellepärast pärispalju tunda andma
grippid ja igast haigused on vastuvõtlikumad just sinu organismile siis !!!

Esimese suitsu tegin siis kui olin 12. siis mingi pool aastat ei teind ja siis õppisin õigesti tegema. siis ühel kooli vahetunnil tegime ja tundsin et ma oskan suitsu teha jee :D ja siis sai siit veel ühest putkast suitsu ka kätte ja alguses paar päeva tegin 1 suits päevas ja siis hakkas see tihe suitsetamine. Järgmistel päevadel 6,7 tk päevas hiljem juba pakk ja 2 pakki ostsin päevas nüüd kestnud aasta see jama. vahep olin 13 päeva ilma suitsuta ja siis andsin alla ja tegin. nüüd pole 4 päeva suitsu teind. maha tahan jätta, enne kui see sõltuvuse viimane etapp tuleb. vahel on ilge suitsunälg, aga ei tohi teha. tegelt on pm koguaeg suitsunälg.

Esimese suitsu tegin 12.aastaselt. Polnud üldse rõve. Sõbral oli suitsu ja ma mõtlesin, et noh proovin ka ära :D Paari järgneva päeva vältel oli suht nälg. Aga ma sain üle sellest :wink:
Nüüd pärast seda olen vaid paar korda seltskonnas teinud ja sõltuvust pole absoluutselt :)
Nii et alati pole tõsi, et pärast esimest korda hakkad kohe ahelaks. Inimesed on erinevad :P
Ainus kelle peale sa ALATI loota saad,oled sa ise
Vasta

Mine “Suitsetamine”