Re: MIllal tegid , oma esimese suitsu?

Esimese suitsu(proovisin) tegin 6 aastaselt, kui leidsin suitsupaki maast. :P
Suitsetama hakkasin 15 aastaselt, kuna mul olid pidevalt närvid läbi. Joomine pani ka suitsetama.
Nüüd varsti 17 ja suitsetan siiani.

SOOVITUS: Kui arvate, et te pidevalt närvitsete vms, siis suitsu jumalaeest pole mõtet tegema hakata. Olen tähele pannud, et nätsu närimine aitab närvitsemise vastu. ÄRGE HAKAKE SUITSETAMA!

Esimene sai ikka tehtud päris noorelt. Mingi 8-9 aastaselt, oli vist? Igatahes, olin siis oma onuga ( kes on minust 2 aastat vanem, ehk oli siis 10-11 ) tema sai mingilt oma klassivennalt suitsud, noh nagu nad kogusid ühele vanemale kutile neid, et siis selleeest raha saada. Ning ükspäev kui ma maale läksin, siis onu kutsus mu välja, ning ütles, et lähme proovime ühte asja. Mina noor ja loll ullike, läksin kaasa. Seejärel läksime mingisse tema onni, kus ta võttis suitsud välja ning küsis, et kas tahan proovida. Ma ei hakanud vastu ja proovisin ära, aga ma teadsin, et see on suits, sest mu vanaema ka ju varem suitsetas. Igatahes, siis proovisin, alguses ei osanud, kuid teise mahvi järel õppisin veidi ära ( ei tõmmanud alla veel ). Siis hakkasime mingi ülepäeviti käima seal, tegemas janii. Aga kui ma koju läksin, jäi see värk ära. Noh nagu enam mina igatahes ei tõmmanud, tema vist samuti mitte. Aga jah, mingi eelmine aasta hakkasin jälle tegema, sõbrannade kaudu. Tegin mingi pool aastat, ning sain seejärel kiirelt ( nädalaga ) üle :) !
Hetkel enam ei suitseta, kuid vahel on tõesti närvid nii läbi, et otsi kuskilt mõni suits ja tõmba. Aga õnneks, ma pole veel suitsu kätte enam langenud ja olen veidi õnnelik selleüle ka :)!
Tuleviku kohta ei tea veel midagi, võibolla hakkan tegema, võibolla mitte! :D
"Mida sa minust tahad?" küsis tüdruk poisilt. "Ma tahan sind armastada, hoida ja sinuga lihtsalt.. Olla," vastas poiss ja suri.

7 aastaselt , lasime osta sõbra õel 2 pakki suitsu , tegime ära 2 suitsu ( ei tõmmanud alla ) , ja siis peitsime ära pakid ühe vana treileri alla , aga mingi joodik lasi rotti need . Siis 9 aastaselt , õpetasin minust vanemad kuidas alla tõmmata , wuh , see oli rõve , kurk oli haige oma kuu aega seejärel . 10 aastaselt siis hakaksin suitsuetama ,3 estiest kuud et popp olla , ja kui hakkas kool , ja ei saandu eriti läbi enam nende sõpradega , siis hakkasin ise pakki ostma , ja tekkiski sõltuvus ( sorri et üleliigset Pa*ka siia kirjutasin , kuna küsija tahtis aint vastuse esimest poolt teada ) . Ja suitsetan juba 3 aastat :(

siis kui olin vist 4 või 5 aastane, vana-vanaisa pani mulle suitsu ette, andis tuld ja ütles, kui sa selle suitsu ära tõmbad ei taha sa suitsu enam kunagi ;) btw. suits oli filtrita priima :( fuihh, jube oli tõesti. aga prägu teen aind siis, kui närvid on krussis või nii ;) krooniline tõmbaja ei ola ;)
Elu Võib Iga Hetk Otsa Saada, Niiet Jälgige Mis Te Teete Ja Mida Te Ei Tee !
Olge Alati valmis Et Järgmine Hetk Teid Enam Ei Olegi Olemas.
Pilt

Mulle üks tuttav andis proovida kui autos olime kahekesi, hakkasin köhima nagu tavaliselt ikka hakatakse. Ma olin 12/13 või nii.. aga jahh, meeldinud ja ei suitseta muidu ka. Minu suguvõsast ema poolt minu teada ei suitseta mitte keegi :)
Rumalad ei andesta ega unusta, naiivsed andestavad ja unustavad, targad andestavad, aga ei unusta. T.Szasz
Ära lükka homsele neid tegevusi, mida saaks lükata ülehomsele. Mark Twain

10 või 11 olin, naabritüdruk andis :D
Me käisime siis suvel veel sõjaväebaasil istumas ja tõmbasime seest õõnsaid kõrsi vms (naabritüdruku idee oli) :lol:
Eelmise suve suht 3 kuud jutti suitsetasin .. septembri lõpus lõpetasin. :wink:
„Mis on au? me vist räägime millestki muust. Ütleme ilge mark, täitsa bläss. Me ei ütle au.”

Elu ei ole lill -
elu on lillepeenar!

Ma ei tea kas oli see unes või ilmsi;D aga võtsin isa pakist koos õega ühe suitsu.Läksime aeda,seal ei olnud kedagi, panime põlema .Mina tõmbasin esimesena ja suitsu oli ümberringi täis ning siis vehksin peaga ja lõin pea ära vasta veepaaki.See oli väga valus;S
Õde siis ei teinud kuna hakkasin nutma ja siis viskasime suitsud käest.
Aga see jutt toimus unenäos nii, et polegi suitsetanud:D
Selle unenäo põhjal ma otsustasin et ei taha kunagi suitsetada isegi mitte suitsu proovida!

Muideks kes ei usu et see tõsi pole:mu isa ei suitseda mai tea kuidas me isa käest suitsu saime siis seal unenäos:S
Raske on joonistada päikest, kui nutad ...

Kunagi ära ole oma valuga üksi , sest kui kellegile räägid , on valutum!

ELU EESMÄRK ON ENESEARENDAMINE.-Oscar Wilde.
Uued tutvused tere tulnud!

16-aastaselt tegin esimese, olen hetkel ka 16... umbes kuu aega oli suits suus, aga sõltuvusse ei jäänud ja enam elusees ei vaata pulga otsa. Osadest sõpradest mul juba kahju. Endal on kahju selle pärast, et ma lubasin endale kunagi, et ma kunagi ei puutu ka sigaretti, aga ma vedasin iseend alt... Aga noh, olen sellega juba leppinud.

Ärge olge nõrgad ! Proovige korra, saage aru, et see pole meeldiv ja ärge teist korda enam näppige !

mm 3aastasene päev enne lasteada minekut :D
Vanaema viskas priima ära ning ma korjasin selle üles jooksin sauna taha seda tõmbama :D
Kui ema ja vanaema nägid et sauna tagant suitsu tuleb , tekkisid pisikesed peobleemid :D:D:D
7aastaselt hakkasin tegema korralikikult kuid alla ei tõmmanud veel.
9aastaselt alustasin regulaarset suitsetamist paki ostmist ning tõmbasin siis ka alla . ;)
nüüd 17 :P:D
Vasta

Mine “Suitsetamine”