Mis ma tegema peaks?

Minu sõber kes on 14 aastane lihtsalt ei suuda midagi peale suitamise teha. See algas kõik 2017 aasta kevadel kui tema sugulane tuli meie peole poole pealt kohale ja lihtsalt hakkas alkoholi ja suitsu jagama. Mina kui normaale laps muidugi vastu ei võtnud, aga sõber võttis kohe taskud täis. Ma siis sellest veel midagi erilist ei arvanud ning lihtsalt lootsin et talle ei meeldi. Aga tuli välja et ikka palju meeldis, sest järgmisel päeval oli tal koolis suitsu pakk kaasas. Aasta aega hiljem läks see veel hullemaks kuna siis teda juba ei huvitanud mida teised arvasid ja kool ei teinud ka midagi, kuigi enamus õpetajaid teadsid, et ta poe taga suitsu teeb. Tänu temale hakkasid ka paljud teised õpilased minu klassist suitsu tegema ja nüüd üle poole minu klassist teeb iga päev poee taga vähemalt korra suitsu. Ma mõtlen et äki peaks ise ka suitsu tegema, et rohkem sõpru saada. Mis ma tegema peaks?

Re: Mis ma tegema peaks?

Sa oled ikka päris loll kui hakkad sõprade otsimiseks suitsu tegema (sõber peaks hoopis suitsetamise maha jätma), kui jääd iseendaks ja oled selline nagu oled, siis leiad endale tõelised sõbrad, kõigile sa ei saagi meeldida. Kui tahad proovida kõigile inimestele meeldida, siis see on imal ja teistele see ei meeldi, jää iseendaks!
💚💜💚💜

Esiteks, palu Termomeetril enda nick muuta. see ajab segadusse inimesi.

Teiseks, suitsetamine on pointless shit, mõttetu. Hakka sportima ja käima jõukas, seal leiad ka sõpru.
mery17 kirjutas: Kui tahad proovida kõigile inimestele meeldida, siis see on imal ja teistele see ei meeldi, jää iseendaks!
Peab meeldima Meryle ja Pursele :D

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

MulleMeeldivadPrillidegaTüdrukud

Suureks saades siis jäetakse üksteise järgi suistsetamine maha. Vähemalt meie seltkonnas küll. Suht nõme on olla suitsetaja kui teised enam ei suitseta.
Suitstamine on üks rõvedamaid asju aga seda saab alles siis aru kui enam ei suitseta ja üritad uuesti seda proovida. Laku koni otsa. See on tegelik maitse. Juba mõtlemisest hakkab halb.
Sina ära suitsetama hakka. Ära ole mõttetu ahv. Ole lahe ja tee oma asja.
Vasta

Mine “Suitsetamine”