Jäin politseile suitsetamisega vahele

Kutsuti autosse, kui küsisin mis nüüd edasi saab öeldi, et kuna oli esimene rikkumine siis protokoll jääb ära, aga kutse jaoskonda esitati ikkagi. Kui küsisin mis jaoskonnas juhtub siis öeldi vaid et minule seda nad öelda ei tohi. Mis edasi saab, mis jaoskonnas juhtuma hakkab?
𝐿𝒾𝒻𝑒 𝓂𝓊𝓈𝓉 𝒷𝑒 𝓁𝒾𝓋𝑒𝒹 𝒻𝑜𝓇𝓌𝒶𝓇𝒹𝓈, 𝒷𝓊𝓉 𝒸𝒶𝓃 𝑜𝓃𝓁𝓎 𝒷𝑒 𝓊𝓃𝒹𝑒𝓇𝓈𝓉𝑜𝑜𝒹 𝒷𝒶𝒸𝓀𝓌𝒶𝓇𝒹𝓈.

Re: Jäin politseile suitsetamisega vahele

JohnDeere kirjutas:
08 Okt 2018, 17:57
Kui julged teha, siis julge oma tegude eest ka vastutus võtta
Vastutusega pole probleeme, olen piisavalt teadlik oma tegudest ja saan aru et politseile see ei sobi. Esimene rikkumine mul ja tundub et praegu veel lasevad hoiatusega minema, aga küsimus on, et mis siis juhtub peale jaoskonda minekut

Erxike1 kirjutas:
08 Okt 2018, 18:34
Kust otsast vastutad kui kardad jaoskonda minemist?
Vastutan sinna minnes. Pole väitnud et midagi kardan, olen suhteliselt kindel et midagi liialt karmi mulle seal tehta ei saa. Huvitav on miks mind sinna kutsuti lihtsalt, ja ilmselt saan end ka paremini valmis panna kui tean mis juhtuma hakkab.

Kuna sa alaealine, sinu suhtes ei saa rakendada kiirmenetlust.
Variandid sulle
a) sinuga viiakse läbi vestlus,kus sa pead kahetsema, mitte rohkem vahele jääma, mitte olema nii loll.
b) rakendatakse üldmenetlus
Muud vist ei olegi, räägi oma raskest elust, luba et ei soorita enam, jättad maha, mis iganes.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

Vulkaanipurse kirjutas:
09 Okt 2018, 22:52
kakkybabenasa kirjutas:
09 Okt 2018, 22:49
See peaks iga vanuse kohta käima. Hästi öeldud. Aga ma arvan et sõna vastutus on keeruline mõista.
Pigem loll on see kes vabandusi ei leia ning vahele jääb. Kui vaadata üldmaštaabis, siis nii on.
Vastutus ei ole vabandus. Ei ole ka enda süüdistamine. Vaid olukorra mõistmine. Et miks sinuga selline asi juhtub vms.
If it doesn't feel right, it probably isn't.
Vasta

Mine “Suitsetamine”