Suitsetamine

Hei.Olen 16 aastat vana ja hakkasin hiljuti suitsetama.Alguses popsutasin aga nüüd tõmban kopsu. Algas kõik ilmselt stressist...hakkasin nüüd rohkem tõmbama.Tunnen et ilma ei saa enam.Elan oma poisiga koos ning ema on selline veits ettearvamatu käitumisega.Kuidas talle seda öelda oleks kõige sobivam? Ema pole otseselt kuri kuid kardan et võib keelata ära kõik ning süüdistada mu poissi et tema on süüdi,aga see on minu enda vabatahe.Poiss ise ei taha et suitsetaksin.

Re: Suitsetamine

Praegu on sul tegelikult parim hetk see suitsetamine ära lõpetada. Just praegu on hetk, millal tehtud otsus mõjutab sind terve elu väga palju ja jõuad korduvalt ja korduvalt kahetseda, et üldse alustasid. Kuna see harjumus on sul veel lühikest aega kestnud, on maha jätta võrreldes hilisemaga ikka päris lihtne, taastad vaid varasemad suitsuta elu harjumused. Kui poisile ei meeldi, et suitsetad, on see ilmselt ka üks neist asjadest, mis suhet mõjutama hakkab - st kui üks teeb endale midagi niivõrd halba, mis otseselt teist häirib ja kahjustab, tuleb see ikka ja jälle teemaks. Kui tahad, võin saata ka raamatu (väga lihtsalt kirja pandud, kiirelt loetav, ei ole pikk ka, põhiline asi ongi vaid läbi lugeda) "Lihtne meetod lõpetada suitsetamine", mis eriti suitsetamise algusjärgus kindlasti seda asja teise nurga alt vaatama paneb. Väidetavalt on see raamat kõige paremini inimestele maha jätta aidanud, tean isegi päris mitmeid, kes lugenud ja väga selge otsuse teinud, kusjuures eriliste raskusteta.

Edu!

Re: Suitsetamine

Palun-palun-palun ÄRA KEERA OMA ELU TUKSI! Sa oled nii noor ja tegelikult kasvad veel, su aju areneb.. Palun ÄRA suitseta, leia viise lõpetamiseks. Sa rikud oma edasise elu sellega ära, väga suur tõenäosus on haigestuda erinevatesse vähitüüpidesse ning lisaks välimus(kollased hambad, kole nahk, rabedad ja ebameeldivad juuksed jne) ja ka üldine tervis kannatab. Suitsetajaköha ei ole tore. Sa ei jõua enam trepistki üles minna ilma hingeldamata. Tee midagi, enne kui langed selle küüsi aastateks ning raiskad oma elu sellele!
pea püsti ja edasi!
Vasta

Mine “Suitsetamine”