suitsuprii klass

meie klass osaleb suitsuprii kapaanias. (vms see ka ei oleks) aga kui keegi on vahele jäänud ja õpetaja teatab sinna et me enam ei osale, kas see tähendab siis automaatselt et peab menti ronima? ma mõtlen just seda et kas selle kapmaania raames peab minema? seda ma tean et kui muul ajal vahele jääda nt õpetajatele siis otsustab dire kas kutsub mendi.

Re: suitsuprii klass

Kui ma kunagi põhikoolis käisin, siis meid sunniti ka osa võtma. Klassijuhataja tegi veel mingi asjaga seoses nimekirjad a la stiilis "Ma ei suitseta" ja ajas meid kooli mööda taga ja käskis alla kirjutada. Loomulikult ei tähendanud see kellegile mitte midagi. Mida see olekski saanud tähendada? Me lihtsalt kirjutasime alla ja panime padavai välja garaažide vahele. Keelatud vili on kõige magusam, ja kui sellel asjal ka mingit mõju oli, siis ainult seda, et kõigil tekkis hirmus tahtmine suitsumeheks hakata.

Re: suitsuprii klass

Mental kirjutas:Kui ma kunagi põhikoolis käisin, siis meid sunniti ka osa võtma. Klassijuhataja tegi veel mingi asjaga seoses nimekirjad a la stiilis "Ma ei suitseta" ja ajas meid kooli mööda taga ja käskis alla kirjutada. Loomulikult ei tähendanud see kellegile mitte midagi. Mida see olekski saanud tähendada? Me lihtsalt kirjutasime alla ja panime padavai välja garaažide vahele. Keelatud vili on kõige magusam, ja kui sellel asjal ka mingit mõju oli, siis ainult seda, et kõigil tekkis hirmus tahtmine suitsumeheks hakata.
Hahah osalesime ka kunagi klassiga, mingi 6ndas klassis vist jah. Ma teiste kohta ei tea, aga ma tegin kyll vahetevahel suitsu, aga no kes ütleb õpetajale, et "vot mina suitsetan kuigi olen 12 ja me ei saa osa vtta" irv xd Nii mõttetu hmmmis ta nüüd ongi.. kampaania? Xd nagu osa võetakse mingite auhindade pärast mida saab lõpus (noja slp ka, et nii noored ei hakka ytlema, et nad suitsetavad), me saime vist mingi kasti shkolaadi ja mingit purgilimonaadi vms (vist oli seoses sellega, ma ei mäleta enam xd(
Ja mul oli suht piinlik ka, sest noh, ma olin 12 ju xd ja kes ikka tahaks olla suitsuvabas klassis, siis teised arvavad ju, et ma ka suitsuvaba ja ebalahe mees, hahahhahha xd
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com
Vasta

Mine “Suitsetamine”