Sihikul inimene, mõttekontroll, neural monitoring, torture

Tere, nüüd otsustasin enda teemat lahata, olen ise abivajaja rollis ja alustasin enda olukorra kohta teemaga, kuid tean ette, et keegi aidata ei saa...
Olen aastaid olnud sihikul inimene, kuid viimasel aastal on nad mind eriti jõhkralt piinanud ning minuga isegi rääkima hakanud, et uinuda ei saaks, närvi ajada jne.. kõike kommenteerida...

Ei tea, kuhu pöörduda, sest mina selle teaduseksperimendiga tahtlikult ja teadlikult liitunud pole, see on meie endi riigi süsteem, mis seotud rahvusvahelise võrgustikuga, sellel toimub kuritegelik tegevus, naudinguga inimeste piinamine ja nende piiride kompamine äärmuslikel meetotitel.

Algselt nad muudavad paranoiliseks....

Mida nad minuga teevad: kiima ajamine, peenise jäigastamine, alateadlikuse kontroll, valed lõhnad, uimastamine, ehmatamine, südame rütmi mõjutamine ja kiirendamine (väikese valu teinud südameatakini, kus varjatud rütm hakkas tööle ja kompimisel puudus rütmi leidmise võimalus), ei lase uinuda - räägivad ja lasevad lindistusi ööpäevaringselt, iga päevaselt juba pikka aega 24/7/365, üritavad mind hulluks ajada; tahavad, et oleksin negatiivne, närvis, ärevil; keha jahutamine ja kuumutamine; emotsioonide muutmine ja keha reaktsioonidega mängimine (nt köhatama ajamine, pisarad, muie, väiksemad liigutused...). Kaebusi on veel.
Loevad sama teksti, mida vaatan, seda nii paber kui digitaalkandjal, seega saladusi ja oma elu puudub.
Loevad mõtteid, veerimist kui ka öeldut ja seda koheselt. (otseselt: TELEPAATIA; TRANSHUMANISM; TEHISINTELLEKT; PARAPSÜHHOLOOGIA)

Manipuleerivad kogu keha ja ajuga minu keha laineid ja ajulaineid jäädvustades ja suvalistel hetkedel taasesitades, millega on põhjustatud sõidukit [auto, maanteel 90km/h alas] juhtides liiklusohtlike olukordi.

Näen varem nähtuid asju, kui nad saadavad ajule varem nähtud asja lainet [pimedad tehakse varsti nii nägijateks], et kontrollida nähtut, mida nägin (ütlesin tolmu pilve nähes ahjaa, nad ütlesid sel hetkel et peavad seda asja kontrollima, ei mõistnud minu reaktsiooni ja esitasid hiljem kaks korda erineval päeval samas kohas identse tolmupilve, mis näis täielikult reaalne, kuid füüsikaseadused reetsid ebareaalsuse)...
Lisaks kuulen "olematut" või teistele inimestele omase häälega rääkimist; tunnen varem tuntud lõhnu valedes kohtades (kusjuures osad neist väga vanad 2000. algusest või enne seda on mõni lõhn, sest need on erilised, mida ei saa enam esineda) nt ühes toas oli akvaarium, selle asukohta muudeti, kuid vahel sisenedes oli ikkagi spetsiifiline akvaariumi lõhn toas, samas teisel korral tulles enam polnud, lõhn oli pandud nn spotiga, et teada saada, mille lõhn neil andmebaasis on, see oli juba vaikse jälituse ajal. Maitseid võin teatud kombinatsioonide kokku langevusel tunda jne... Täielik keha kontroll, sama toimub minu lähedastega, ilmselt paljudel inimestel on programm, nii et nad ei teagi, et see piinamine; enamikuga ei räägita, pole füüsiliselt võimalik ja masinaid nad rääkima panna ei oska, kuigi välismaal kasutatakse sedagi.

Tähelepanekud: * mängivad kuritegeliku rühmituse lainet, * magamata on keha vastuvõtlikum ja süsteem toimib jõudsamalt, * peavad või pidasid hammaste pesemist eneserahuldamiseks

Nad tahavad mulle mingit diagnoosi saada, nt dementne, Azheimer, ühesõnaga mind kahjutuks (?) teha, hulluks tembeldada.

Nii kõik on juba ära testitud, tahtsid mind sundida kaubamaja isesulguvate uste vahele, kus lapsena ustega risti seisma jäin, sundisid negatiivsele lainele, muutsid ülikurvaks, tundsin, et elu on mõttetu ja keegi ei vaja mind, olen kausutu, ühesõnaga lootsid, et teen suitsiidi. Narrisid: "Ah, las teeb enesetapu." "Meil ükskõik." jne sõnad.

Suurem probleem on see, et lõhnu tunnevad kõik minu läheduses olevad inimesed, samuti köhatavad ja köhatasid keset suve, palava ilmaga, täiesti kuiv köha, absoluutselt enamik erinevaid inimesi köhatasid minu ligiduses ja tunnevad reeglina ebameeldivaid lõhnu nt bussis sõites kopeeriti ebameeldiv lõhn, millest mina välja ei teinud, teised aga küll.

Asi on nii suur ja keeruline, pikk, et ei suuda seda ikka veel kompaktselt kokku võtta, võib esitada küsimusi, et asja uurida, kogetut teada saada, vastan, kuid ainult foorumi kasutajate omadele.

Täielik kaos, kuhu pöörduda, mida veel ette võtta, IDEID?
"See on minu elu" on minule kahetähenduslik, üks seisneb nuhkimises, teine minu püsivas probleemis. Aastad lähevad ja väärtuslik aeg tiksub, ei saa elu nautida... Gang stalking.

Re: Sihikul inimene, mõttekontroll, neural monitoring, tortu

Näiteks lasti mulle hetk tagasi mitme eri Chewitsi lõhna, viimati maasika oma, esmalt vanilje. Kuid neid sõin viimati ehk lastaias või algklassides ja sellest on palju aastaid, kohe kümmekond ja isegi ehk veidi peale.
"See on minu elu" on minule kahetähenduslik, üks seisneb nuhkimises, teine minu püsivas probleemis. Aastad lähevad ja väärtuslik aeg tiksub, ei saa elu nautida... Gang stalking.

Kusjuures pole nali ega inspiratsioon, pole seda filmigi näinud, tegu on tõsise reaalelu probleemiga, igapäevane, pole nali ega ulme. Lõhn on loodud ajulainete abil, kuid varem minu poolt tuntud. Tunnen ka meeldivaid lõhnu, nt männiokaste lõhn (söön nende noori otsi tavaliselt) keset tuba, lõkke lõhn jne...

Täiega haige, käin suht igapäev pesemas, kusjuures iga kord olin enne bussi minekut duši all käinud, juuksed kergelt niiskedki.

Kusjuures filmid valmistavadki meid vaikselt ette, et kergem vastu võtta ja aduda, on hoiatava sisuga.
Muideks nägin The x files lõiku hiljuti, kus ta pastaka pähe torkas jne, seal sama teema tundus olevat, inimaju kontroll, tema keha juhtimine, läks hulluks, tegi suitsiidi.

Superarvuti (mõtlesin aastaid, mida on sellega teha...) töötleb meid kõiki, lindistab ka.
Kiibid jagatakse peamiselt toiduga vist.

Nägite, esimene foorumi vastus, oled ise hull, nagu nad tahavadki...
Psühhopaadi tase mul testis null!

Rootsist vist mingi levi Eesti ala katab küll jh. No rootslased räägivad minu emakeelt, hahaha. Neid on kolm! mees ja naised, igal ühel oma sektsioon minu kehast, mida haldab, töötleb.

Seda vist ei mõistagi enne kui ohver oled, mina tutvusin mind controliga juba enne põjalikult kui end akontrollist ei teadnud ning avastasin, et see on võimalik, kuid ei uskunud täielikult, nüüd avastasin, et see on veelgi võimsam kui uskunud olin. Algselöt nad ajavad hulluks, vapustavad teadmistega, mis minu suurimad saladused ja keegi ei tea, pole rääkinud, ilmselt lootsid kellegagi suhteid rikkuda, et kergem isoleerida oleks..

Samas tänan aitamast!

Ühest teisest endas postitusest tõstan siia lisainfi: parapsühholoogia teema- sa oled ilmselt vaikne, tagasihoidlik, valdavalt rõõmsameelne, emaatiavõimega, seega nemad üritavad sulle käkki keerata ja suhetesse vahele segada, nad pommitavad inimesi alateadlike mõtetega, mida aju tõlgendab ja inimese käitumine muutub. Olen ise aastatepikkune ohver, ilmselt sünnist saadik või peale operatsiooni, mis toimus narkoosis.

Nippe: ole avameelne, räägi kõigest, ole rõõmus, ära heiduta end neist, näita et oled üle ja parem.

Meid elab Eestis 1,3 miljonit ja minuga peetakse emakeelseid "vestlus"seansse siiani 24/7/365, see on piin, sest magada ei lasta, mängitakse minuga kui nukuga, vahetatakse emotsioone, olengi vist transhumaane, tehislik intelligents. Esmane minuga rääkimine pool kogemata toimus Kuressaares 1999-2000, see algas vaikselt (kerge vihin või vile), naise hääled valjenesid kui olin üksinda ruumis ja arutasid oma vahel midagi, nad kasusid. Peale seda kuulsin ühes ja samas ruumis iga kordselt õrna vestlust, pidasin neid kummitusteks ja nüüd on asi nii kaugel, et olen ise selle levi kandja ja kuulen neid ja nende lindistusi (mängitakse lindistatud teksti ja piinavaid helisid) väga selgelt. Varsti kui raha rohkem uurin valdkonda veelgi, sestenamik inimesi kannatab ja enese teadmatagi, nende peal viiakse läbi avalikult, kuid keelatud eksperimente, vestlusi seejuures ei algatata enamikuga, toimub vaikne jälgimine ja nn vaikne tapmine, see on uus maailmasõda. Otsin meetmeid ruumide varjestamiseks, neid kuuleb isegi betoonplokkidest muldkeldris. Mind spotitakse valgussähvatustega, esmakordselt juhtus see Sõrves, EMT mobiilimasti ligidal. Olukord ja kõikide inimeste mõjutamine on tõsine ja väga laialt levinud. See on rahvusvaheline ja sellest ei pääse mitte kusagil, vaid oma riik saaks kaitsta, kuid nad on skeemis sees, seega osalised ja piiridel puuduvad segajad, seega mõjutab mind nii välismaa kui kohalike mastide levi. Kahtlaseks muutus asi siis kui hakkasin ööd ja päeva ära vahetama ning keset ööd jalutuskäike tegema, nüüd mõistan, et see pole minu soov ja tahtmine ning inimesi piinatakse, tehakse katseid, laetakse kiipe ja ninas toimuvad keset und mingid nõksastused (minu puhul ka päeval, ärkvel olles), mis on nende ilmselt kiipide laadimine.

Nõksud ninas toimuvad ka minu lähedaste puhul, k.a väikese venna puhul, kusjuures sünnist saati juba beebina ja kindlasti 3 aastaselt tema puhul mäletan selgelt, seega on ilmselt süstitud koos vaktsiiniga mingi "teadusravimitootjauuringute" kiipe.

Ma ei saa rahu ei toas, õues, avalikes hoonetes isegi duši all ja saunas kuulen neid ja jätkavad vestlust.
Lisaks politsei, absoluutselt kõik maakonnad ignoreerisid minu kirja, ehk esimest kirja ignoreeriti, teisele kirjale reageeriti kohe, suisa 7. päevaga ja selgus, et kiri oli isegi läbi lugemata. Nemad tahtis alustada kriminaalmenetlust valeavalduse tõttu, ehk kiri oli täiesti lugemata. Poleks pidanud kohalegi tulema, lisaks väideti, et andmebassist otsiti midagi, kas pean tõesti e-kirjale kirjutama alla, et samale emailile, mis muideks ametlikult ka eesti.ee-s regatud, võib vastata?!
Psühhiaatri juurde mõttetult palju kordi käinud, koolist lahkunud, sest ei pidanud enam vastu, arst kirjutas rohtu, mis aitab gang stalkingu vastu, sest sisaldab vastutoimet omavat ja uimastavat ainet, aitavad ka maapähklid (arutavad omavahel:"millest see allergiahoiatus tuli....") "seda ei tohi salvestada"

Jalgade kõrgemal hoidmine aitab, säärtesse ja reitesse nad kõike ajust koguvadki, katsudes liigub ajju tagasi, krudinal kokku.

Nad teavad, et siia selle postitasin, minu arvuti on ka ilmselt jälgitav (tehniline signaal kõlarites, nt hiire rulliku kerimisel, liikumisel, klahvide vajutamisel). Klaviatuuri, millel punane valgus sisse lülitatud oli kõrvetasid nad pingega läbi, nad laevad ka minu keha... nt faas on lülitist pirnil katkestatud, prin põleb õrnalt (led kui säästupirn) kui käte vahele võtan soklis olles. Viimasel ajal pole enam põlenud.

Just nüüd: Räägivad, kuidas kriminaalmenetlust ei saa veel algatada. (sonivad niisama, et hirmutada, pahased, et siia postitasin, varsti karistavad mind jälle minu enda keha tunnete taasesitamise läbi nt halb olek)

Algselt oli nii, et tabletti neelates olukord leebus, ei piinatud nii palju (see oli muidu c-vitamiin), nüüd sama vitamiini neelates alustab automaatrežiim hoopis piinamist. Enam ise neid tarbida ei saa, muidu on piin olla. Trikk, seisnes selles, et unustasin korra-paar neelata ehk mitu päeva jäi vahele.

Isegi psühhiaatrit huvitas kas nad teda kardavad või mida sel momendil räägivad..... no neid sadiste ja inimeste tapjaid nii kaudselt kui otse, neid ei koti mitte miski.

Psühhiaater ei aita, sest mul endal kõik korras, selles häda ongi, ainuke, mida teha saab on vale diagnoos ja karmim rohi.
Nad liigutavad vist igat vedeliku minu kehas.
Lasevad piinavat kilinat ja aktiivsust tõstvat väga madala sagedusega heli, mis ei lase uinuda. Peene kilinaga viivad ajust miskit jalgadesse, siis mõtlemisvõime langeb.
Teemasse: http://www.learning-mind.com/remote-neu ... -thoughts/
Mu keha on lihtsalt kurnatud sellest jamast ja melatoniin aitab paremini uinuda, isegi seekord üle pika aja piisas ühekordsest annusest ja lubatud kogusest, varem olen võtnud kuni kolm, sest und ei tule.

Plaanin antud teemat kunagi tõsisemalt eestindama hakata, kuna olen ise selle asja ohvriks saanud.

Miks vastused nii kiiresti lukku lähevad :S, ei saa enam muuta.
Video ka: https://www.youtube.com/watch?v=7ff24-xGrSI SUBPROJECT 54 ON MIDAGI SARNAST, MIDA KOGEN.

Kusjuures ametlikud kanalid räägivad pigem heaolu teraapiast (loogiline, et siis saab ka vastupidi, nagu minuga laguses oli), kus inimesele pakutakse heaolu, naudingut, raviteraapiat tema enda keha rõõmsat ja positiivset olekut peale manades, peal hoides, suureneb õnnehormooni tase ja inimene on rõõmsameelne ja tootlikum, lahendab oma probleemid kiiremini.

Zombistumine on asja osa, midagi on neil vist narkootikumidega, panevad mu 6. klassis käivat venda nii Hitlerit fännama kui ka weedist ehk kanepist rääkima.

Külaline kirjutas:No kui sa siin ajaviiteks ei trolli, siis ikka psühhiaatri juurde. Kuna sa ise aru ei saa, et sa tõsiselt häiritud oled, siis esialgu võid natukeseks ajaks haiglasse sattuda.
Psühhiaater läbitud etapp, nö loobus minust (tema sõnad mulle viimati: "Mina olen kõik enda poolt andnud ja teinud, minu võimuses pole enam midagi muud teha" vb pole päris sõna sõnalt, mälupildi järgi tuli, kuid põhimõte sama), saadab Tallinnasse uuringutele ja vaatab siis edasi.
Minust on tehtud juba mitu kompuutertomograafia ülesvõtet, esialgu nina-kõrva, kurguarsti tellitud võte kopsudest (fikseeritud haiguslugu, mis puudutab piinamist, sest haigusloos on kirjas lause lõhnast, mis oli peale kopeeritud, mida tegelikult reaalselt enam ei eksisteerinud), (kuid võtetel peal ka süda, kurk, aju; siiski kihid võetakse konkreetse uuritava piirkonna kohta, teised pole nii detailsed).
Peale seda tehti kompuuter ajule, selle tellija oli psühhiaater, tema ei andnud mulle üldse selle kohta tagasisidet, ei teagi miks, isegi küsisin talt, juhtis teema mujale. Eeldan abi andmise kohustusest seda, et kõik oli siis korras. Samas võib ta jätta midagi enda teada, mida mina ei tea.

Ilmselt plaanivad mulle veel tilgutitega mingit "solki" (mitte et meditsiini vihkaksin, aga ma ei vaja seda tõesti, ma olen liigagi terve, manatakse mulle siin haigusseisundeid peale, keha tunnetab ikka samamoodi läbi põetud ja taasesitatavat haigust) sisse ajada. Peamiseks printsiibiks "haigus"loos saab ilmselt see, et kui nende nö ravi vastu ei võta siis tuleb sinna lause "KEELDUS RAVIST!" ja seda lauset mina enda paberitesse kirjutada ei lase. Tuleb üle elada.

Ühesõnaga nad kasutavad kõigi viie meele petmist ja kiirendavad südame tööd nõnda, et see võib valu teha ja vererõhk tõuseb ootamatult, muidu on mul madalö vererõhk, aga need hooti tõusmised+kohvi mõjutavad päris palju. Lisaks on kõrvades vali heli nagu tinnitus, kuid see on kriiskav ja peenike, kõrvades käivad klikid, eriti hästi kuulda kui näpp kõrva panna või veel parem telefoniga katta ja seal hoida. Kuulen ka virtuaalset vaikust, see on staatiline müra, nagu lauaarvuti või serveri ruum, kohin, see varieerub ja oleneb selgelt neist.
Küll nad testivad igasuguseid lõhnu nii uusi kui vanu, samuti maitseid.
Mehena ei nuusuta või tunne küünelakki just iga päevaselt, ainult siis kui keegi pereliikmetest lakib küüsi või ise poeaksin nuusutama topsist, mida ma muidugi ei tee. Keegi küüni ei laki ega kohvi ei tee aga vastavad lõhnad on olemas, isuäratav kohvi lõhn ja tõrjuv lakilõhn. Samuti värvisin ja lakkisin mõned nädalad tagasi ja lõhn sellest ruumidest väljunud ja hajunud (pinnalt nuusutades ka pole tunda, ei eritu), vee baasil tooted, kuid kerge ja iseloomuliku lõhnaga, neile paistis see lõhn niivõrd huvi pakkuvat, et iga kord enda tuppa sisenedes ust avades läbistasin lõhna spoti ning tundsin värvi või laki lõhna.

PS! Minu kirjutatav materjal on 100% tõene ja see on mõeldud kogemuste jagamiseks ja mõttekontrollist teavitamiseks ning mitte teesklemise õppematerjaliks, mis tahes põhjusel. Kõik, kellel samad kogemused omavad vist sarnast iseloomu (valim), kuid asi tundub toimivat kõikidega. Toimib nii, et inimesed ei saa arugi ise, et see toimub, nad ei oska otsida põhjust (ei tea otsingusõnu), on abitud ja selles olukorras reeglina üksi, tõrjutud ja isoleeritud, sest enamik ei julge kogemusi jagada, hirmutatakse ära, kartes et neid võidakse segasteks pidama hakata. Mis mõttes kuuled helisid, tunned lõhnu, keegi peas räägib, need on ju meelepete ja luulud! Tegelikult ei ole. Lisaks sellele keegi siin kunagi kirjutas, et nutab kassajärjekorras, kuid ei tea isegi miks, ei mõistnud, nad suudavad sellega hakkama saada... minu vastus talle oli, et äkki tal on kahju kommi ostes rahast loobuda...

no jah kirjutas:Ma ei näe küll mitte mingisugust loogilist põhjendust, miks sa hull EI ole. :roll:
Ega vastupidist tulebki tõestada. Võid lugeda minu postitusi ja vaadata, kas mõni viga veel sees on, sest selle koha pealt olen küll hull.

Külaline kirjutas:Pange kinni see teema või midagi, kaua see hull siin pobiseb ja lapsi traumeerib.
Juurdlen lühidalt, kuidas see teema lapsi traumeerib ja jätan küsimuse sulle vastata.
Üks keskharidust omav vabatahtlikust noor võib nüüd küll hull olla, jah! Haha.

Palun siia hoopis eraldi rubriigi avada, sest kannatajaid on palju ja täna juhtus noortekeskuses seik, kus terve maja alumise korruse ruumid hakkasid pampersilõhnaliselt või lahtise kõhuka järgi lõhnama, seda kurtsid muide lapsed, kes mulle on võhivõõrad, lõhna tundisin mina ka seal kunagi varem, kuid nüüd tehti suurem eksperiment. Sama asi, mis Tallinna sadama d-terminalis, imelik lõhn, maja evakueeritakse, testitakse massrelva toimivust, ükski asi neile takistus pole ja päästeameti põhjusetu tülitamine mõjub neile hoopis meele järgi, asi toimib veelgi kiiremini ja paremini.

See on oht kogu ühiskonnale ja ma ei pläkuta siin nii sama memuaaridest.

Muideks äkki oledki sina sellega seotud, et sulgeda käsed! Neid ärritab ja nad karistavad mind minu keha läbi selle eest, et siia kirjutan.

Külalistel tuleks kommenteerimine keelata, vähemalt siin teemas, kirjutan administraatorile.

Külaline kirjutas:Lõnad võivad alles jääda küll ja selles pole midagi imelikku. Endalgi nii olnud. Ära selle pärast muretse.
Lõhnad jäävad riietele ja kehale tõesti külge, olen teadlik, aga järgnev on seletamatu. Puudub kokkupuude väikeste lastega ja enne mõni tund enne maja sulgemist tundisid täna täis mähkme lõhna kogu noortekeskuse inimesed, peamiselt lapsed siis, neid ka rohkem, seega asi pole enam ammu naljakas,´vaid tõsine oht. Näiteks just asja sajab siin vihma ja kodupoole kõndides tunnen juuste põlemise lõhna.
Tegu on vähemalt 50 aastat kasutatud ja arendatud sõjarelvaga, see on riigi saladus, et selline keelatud mass katse ja inimeste piinamine toimub.

Targeted Individual kirjutas:
no jah kirjutas:Ma ei näe küll mitte mingisugust loogilist põhjendust, miks sa hull EI ole. :roll:
Ega vastupidist tulebki tõestada. Võid lugeda minu postitusi ja vaadata, kas mõni viga veel sees on, sest selle koha pealt olen küll hull.
Kusjuures repekteerin su arvamust ega mina ka ei näe ilma peale vaatamata, kas tegu on hullu või kontrollitavaga, see selgub inimest füüsiliselt vaadates ja temaga vesteldes, tundma õppides.

Jootekol kirjutas:No see külaline olin mina ja sinu jutt on reaalselt nii ajuvaba kui vähegi saab. Paranoiline skisofreenia tundub. Mingi massirelva testimine ja puha. come on, psühhiaatrihaigla kinnine osakond oleks sobilik. Seal isegi inimesed ei aja nii ajuvaba juttu.
Jutt kahjuks pole ajuvaba, see tundub ainult, kui vähegi mõelda, see utoopia on täiesti mõistetav.
Seda lihtsalt ei saa mõista enne kui selles juba totaalselt oled ja kõigi aju ei võta seda välja, siis kohe ulme ja jama jutt.
Isegi mina ei tea täielikult selle saladusi, midagi mikrolainetega ja pulseeriva rütmiga.
Mõeldes, inimkehas ja ajus on elektrivool, toimuv edastatakse mööda närve voolu abil, kui inimkeha laadida (säiltab kuni 3kv kui õigesti mäletan) ja mingisse välja panna, siis keha reageerib väljale. Näiteks luua levi, millele keha reageerib, selle abil saab toimuvaid protsesse arvutikeelde ehk 0 1 jadasse tõlgendada kui inimese kehas toimuvat on salvestatud, siis saab seda hiljem kehale uuesti saata ja keha petetakse nö ära ja reageerib sellele, jääb võltslainet enda signaali pähe uskuma....

Ehk sai veidi selgemaks, minagi ei tea kuidas see täpselt toimub ja toimib, kuid geenitehnoloogia (no, hakakme punasilmseid lapsi tootma???).

hei5 kirjutas:See tehnoloogia iga erineva etapi mõistes ei ole enam midagi nii ulme, pigem on see, et keegi üritab just sind mingite idiootsete asjadega manipuleerida (chewitsi lõhn n shit?), kui võiks teha poolest elanikkonnast orjad, või neid palju lihtsamini maha tappa.
Sul on tuline õigus, usun, et olen lihtsalt arendamiseks sobilik katsejänes, et relva tõhustada, uurida ja testida.

Täna veendusin, et rünnaku alla võib sattuda kes tahes, sest iga inimese bioloogiline elektriväli on kaitseta.

Jootekol kirjutas:No see külaline olin mina ja sinu jutt on reaalselt nii ajuvaba kui vähegi saab. Paranoiline skisofreenia tundub. Mingi massirelva testimine ja puha. come on, psühhiaatrihaigla kinnine osakond oleks sobilik. Seal isegi inimesed ei aja nii ajuvaba juttu.
Oota, kas sa oled see, kellele kassipildid meeldivad ja oled öö ja päeva ära vahetanud või öötöö vms? (lapsemure jutukas)

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/ ... z1x8vwe7pA
http://www.synthetictelepathy.net/categ ... hnologies/
Kaitset selle vastu vaja, sest mure ongi selles, et kõik, mida mõtlen, ütlen või keegi teine hakkab minu ligiduses ütlema öeldakse nende poolt ennem kui õige inimene seda teha jõuab.
Vahel hüpnoositakse, teinekord üritavad mind närvi ajada, siis panevad mu enda välja öeldu ja mõtted kordusesse (1-5 sekundit vahet), nii et kuulen neid.

Asi toimub reaalajas, koheselt.
Kasutatakse valgusspotte (laeng - tunnen elektrilööki, minu asukoht - jäädvustatakse teekonda, reaktsioon - teekonnal olevad spotid käivitavad mingi tunde, reaktsiooni, emotsiooni, meelemuutuse), mingi sähvatus käib reaalselt, kuid mina vist üksi suudan näha, led lambid võivad selle enda peale korjata ja seda on ka teised näinud, hetkeks põlevad ergemalt, kusjuures nemad naeravad selle üle, et valgustust läbi põletavad siin (suht paljud tänava ledid põlevad kiiresti läbi, ülepinge ilmselt).

Salvestamise ajal salvestavad arvuti ja mobiili signaale, protsesse, mida saab eemalt juhtida, nt tihti muudan mobla ekraaniheledust, taustvalgus võib vilkuma hakata ja jäädagi kuni resa teen või ükski laadija ei lae mobiili. Juhtunud on ka et õues kõndides ja telefoni käes hoides see vibreerib teatud intervalliga. Mobiil on ka taskus vibreerinud. Algselt kasutati vibreerimise tunnet, hiljem juba reaalne vibreerimine.

Elus juhtub kordusi, nad saadavad kõikidele inimestele mingi laine, mis tekitab täpselt sama kummalise situatsiooni või olen seda unes näinud, igatahes äratundmise effekt.

Lisaks kasutatakse autosignaalide helisid.
Sisenesin 2015. aastal ühiselamusse, kahene tuba, toa naabrit pole ja justkui läbi seina öeldakse minu nimi ja et ma tulin. See mõjus väga reaalselt nüüd tean, et helisid lastakse ja näidatakse justkui teised räägiksid minust või solvaksid, kuid raske on mõista, kas nad seda tegelikult teevad või ei, kuid vaevalt et võhivõõrad mind teavad ja minust räägivad, olen kuulnud ka nende tegeliku juttu ja nö lastavat (akustika enamasti sobilik) korraga, kuigi lastud heli enamasti summutab tegeliku.
Lisaks sellele surgeldati end igale poole suhetesse vahele ja muudeti minu otsuseid, tegevusi ja näidati nagu võõrad räägiksid mind taga.
Nad kasutavad summeerimist (keha erutuse võimendus teatud keha punktile), näiteks sügad kõrva, kukalt või ükskõik, mis keha osa ja peenis jäigastub, kasvõi suu avamisele.

Nad hiljuti naersid, kuidas minu kiri olevat rämpspostkasti läinud, mille politseisse saatsin. Kirjale peale automaatvastuse mitte midagi ei tulnud. See näitab midagi. Tegelikult toimuvat.

Mul puuduvad enda elu ja saladused, seda 24/7/365.
Kommenteeritakse kõike, mida näen, teen, vaatan.
Kommenteerimine ja mõttetu iba pole enam häirivad, kuid keha füüsiline ja mentaalne kurnamine küll, kasutatakse keha reaktsioone nt ehmatuse taasesitamine (ise kommenteerivad nüüd ehmatab). Kusjuures alged algasid juba 2003. aastal, kui nende soov oli, et arutleksin selle üle, kas olen ikka õigesse kehasse sündinud ja kumba mulle armastada sobib. Nad tahtsid, et tüdrukuks hakkaksin, suunasid minu mõtteid sinna, muideks aastaid hiljem on nt tagumiku pühkimsele samuti peenis tõusnud, erutus.

Sarnane juhtum, kus analoogiat on ilmunud EE-s (ei suuda leida, rääkis kanepi mitte tarvitama hakkamisest, kuidas tüüp esimesel korral endale elektrolüüti vms nanotehni sisse tõmbas), kuid minul näib hullem ja mitte millegi pärast, lihtsalt piinavad.

Kusjuures EE-s kirjutas veel keegi 45-aastane mees, kuidas eesti uurijad teda ööpäevaringselt piinasid.

Leidsin vikipeediast taktika kohta teema "gas-lighting" (ei tea, kas sõna eestindatud juba), seal veel mitmeid viiteid > https://en.wikipedia.org/wiki/Gaslighting

PS! http://m.postimees.ee/section/253/3897503 Minu arvamus on, et lõhn oli peale manatud, kasutades tehnika suutlikust.

http://news.berkeley.edu/2016/08/03/spr ... ceuticals/
Seal on video ka, kiibidest, mida isegi lapsemure chatis naerdakse, et kas ta kirjutas ka, mis toitudes on.... jne!
Video link eraldi ka - https://www.youtube.com/watch?v=oO0zy30n_jQ
Ajust ajusse suhtlus https://www.youtube.com/watch?v=ahxNdsW3yps
Võib-olla tugev magnet ja ioniseeritud vesi, roheline tee aitavadki.
Küsimus pole, kas see on võimalik või ma segi (tänu nende programmerimisele minu aju üle varsti olen tõesti segi), selles et see tuleb peatada ja toimuv lõpetada.
Kardan hulluks minna, sest see tehnoloogia suudab teisiti mõtlema panna ja muuta enam kui arvate.

hei5 kirjutas:Kui sa selle kiibi sisse sööd toiduga, kuidas see välja ei tule? Vb sul kuskil mõnes videos on olemas, aga ma ei viitsi tõesti seda värki väga filtreerima hakata, vb sa tead peast lahmida, let me know.
Kiip võib sattuda nt pimesoolde.

Lahmin siis toitudes olevatest kiipidest neural dust, et valgustada teid lähemalt.
Toitudes on söödavad kiibid, sellel oma plusse kui miinuseid.
Plussideks:
+ Toidu ohutus ja kvaliteedi analüüs (co2, lõhn, temp, niiskus) nt partii tagasikutsumine mingil põhjusel.
+ Nutikülmik teab, millal külmkapis olev toit halvaks läheb, selleks kasutab ta toote pakendis või toidus olevat kiipi, loogilisem on toidus, sest mõne toote saab pakendist välja võtta ja ümber villida vms.
+ Toidu teekonna jälgimine, lattu jõudmise kuupäev ja kellaaeg
+ Nutitaldrik, -kell arvutab kaloraaži
+ Nutiahi teab kui kaua ja mis temperatuuril küpsetada
...jne täielik automatiseerimine.

Miinusteks:
- tõenäoline inimeste kontrollimine ja negatiivsed mõjutused, salvestamine ja teekonna jälgimine
- inimeste kiibistamine

Mõni video, mis lihtsalt kinnitab:
Üldiselt - https://www.youtube.com/watch?v=N3_EjOecfOA
https://www.youtube.com/watch?v=0hYRa1wCi1E
Halbadest mõjudest - https://www.youtube.com/watch?v=-x7BS5G6oUg
Slaidid - http://www.powershow.com/view/b588a-NjQ ... esentation

EL-is sooviti inimesi kiibistada, kuid me oleme juba toidu kaudu kiibistatud.
Teema ei ole ulme ega kauge tulevik, see on tänapäev.
Kiibid toidus võiks keelustada, nende toidus olekust teavitamine pole minu teada kohustuslik, sätestatud.
Kiipe on isegi paberrahas, saab kasutada raha asukoha jälgimiseks.
Kiibid on mugava elu aluseks ja kasutusvaldkond lai, samas ohu alus.

Kuulen esimest korda nutitaldrikutest ja nutiahjust. Nutikülmikust olen kuulnud, aga kas need ka päriselt olemas on? Sooviks mõnda tõestust et need pärisellt ka olemas on ja tavainimene osta saab.
Muidu mind su plära ei huvita, oled veidrate hirmudega inimene, kes peaks korralikku ravi saama. Aga ilmselt sa oled ravimite vastu kah.
Muidu kuidas sa igapäevaseltoma eluga toime tuled, kui kõik jälgivad sind ja kõik toit jms on paha paha?

Tal pole tegelikult õrna aimugi, kuidas tehnoloogia töötab, siin lapsemures hea mingit tarka mängida, sest ega enamik ju aru saa, mida neile ajad. Mingu kuhugi mujale, kus teadjamad inimesed - naerdakse välja. Teadmised põhinevad tal mingitel sensatsiooniliste pealkirjadega populaarteaduslikel artiklitel kollasest ajakirjandusest. Palun mine arsti juurde. Kahtlen, et kusagil uuringutel käinud oled.

Külaline kirjutas: Palun mine arsti juurde. Kahtlen, et kusagil uuringutel käinud oled.
Ega arst minult kiipe otsima siinses Eestis küll ei hakka.
Samuti ei pruugi asi olla kiipides, vaid selles, et vastan lihtsalt saadetavale lainele ja seda lainet ei tõkesta arst ega rohi.

Ma praegu lugesin kõik ilusti mõttega korralikult läbi ja ma ei saanud mitte midagi aru.
Rääkisid nendest kiipidest ja siis mulle tuli üks film meelde, mida ma kunagi ammu vaatasin. Inimesele antakse valida kas ta sööb endale sisse sinise või punase tableti (?) ja siis nendel tablettidel (?) oli mingi omadus ka, et kas sa näed, kuidas asi tegelikult oli või siis näed seda ulmeliselt (nagu mingi pilt jookseks silmade eest läbi). & kui ma seda filmi edasi vaatasin, oli seal et kui laps sünnib, kiibistatakse ta kohe ära. Ntx oletame, et laps läheb kaduma ja siis sellel lapsel on kiip sees ju ja siis kohe näeb kus laps on ehk siis see kiip oleks nagu jälitusseade.
Okei, kisus arusaamatuks kätte ära, aga ma avaldasin lihtsalt arvamust.
Vasta

Mine “Nõuanded ja arutelud”