Ärahellitatud lapsed

Tere!

Kas ma olen ainuke, keda ajab vaga narvi see, kui inimene ei moista, et raha ei kasva puu otsas. See ajab mind vaga narvi, sest mu uks lahedastest sobrannadest vingub iga kord, kui ta ei saa nadalavahetustel shoppamas kaia voi ta ei saa seda, mida ta tahab. See ajab mind nii narvi, sest kui mina naiteks sellise jutuga oma vanemate juurde laheksin, saaksin ma tappa, aga tema vanemad ostavad, mis sest, et tegu on perega, kus pole vanematel uldsegi raha.

Re: Ärahellitatud lapsed

Olen 16, ja tõesti ma olen üksiklaps, ja seega on suuremad võimalused. Mul on palju neid asju nagu teistel minu vanustel, kuid erinevalt teistest ma ei mehi ennast ja ei laaberda poistega ööklubis. Keskendun koolile(käin eliitkoolis), ja kõik on viied peale inglise keele.
Ma ei nõua, vaid küsin ilusti kas see on võimalik.

Tee sellest ise järeldused!

Külaline kirjutas:Olen 16, ja tõesti ma olen üksiklaps, ja seega on suuremad võimalused. Mul on palju neid asju nagu teistel minu vanustel, kuid erinevalt teistest ma ei mehi ennast ja ei laaberda poistega ööklubis. Keskendun koolile(käin eliitkoolis), ja kõik on viied peale inglise keele.
Ma ei nõua, vaid küsin ilusti kas see on võimalik.

Tee sellest ise järeldused!
Oh jumal, neid eliitkoolipede.sid on juba pool Eestit täis, loomulikult peab ka igaüks seda teistele mainima, et käiakse ju ikkagi "eliitkoolis". 16-aastane ei laaberdagi ööklubis, sest see on keelatud, va mingid üksikud 16+ peod, kust mingi kell 23 juba koju saadetakse, ning kus ka mendireidid iga tunni aja tagant. :D

Kitsune kirjutas:Mainiks ara esimesele vastajale, et ma ei ole kade. Ma olen alati saanud mida tahtnud ja kui vanematel pole hetkel raha, et seda osta, siis ma ei hakka kohe vinguma ega draamat korraldama.
"olen alati saanud mida tahtnud" :lol: heh.. saad ehk ise ka aru, kui naljakas see kommentaar sinu poolt siinkohal oli
kui kade ei ole, siis miks teiste elu sind kotib üldse? ma saan täiesti aru, et endale on raske kui mitte võimatu tunnistada, et kade oled kellegi peale, aga no just sellega siin praegu tegu on, anna andeks.

Miks mind teiste elu kotib? Sorri, aga kui inimese vanemad raagivad, et nad ei ole vaga onnelikud selle ule, et nende laps koguaeg raha kusib, siis jatab see rohkem mulje, et nad ise tahavad, et teisi kotiks voi mis? Veel utle mulle ka, mille kuradi pärast ma peaksin ka kade olema, kui mulle ostetakse seda mida ma tahan?

Kitsune kirjutas:Miks mind teiste elu kotib? Sorri, aga kui inimese vanemad raagivad, et nad ei ole vaga onnelikud selle ule, et nende laps koguaeg raha kusib, siis jatab see rohkem mulje, et nad ise tahavad, et teisi kotiks voi mis? Veel utle mulle ka, mille kuradi pärast ma peaksin ka kade olema, kui mulle ostetakse seda mida ma tahan?
väga lolli mulje jätad endast paraku. sa vist ei saa ise ka enam hästi aru, miks sa selle teema tegid.:)
Vasta

Mine “Nõuanded ja arutelud”