Nina lõikus?

Tere ma olen siis 17 aastane poiss ja ma pole oma ninaga rahul. olen kaua tahtnud lõikust ja mu nina mulle piinlik see kuidagi liiga suur ja seda ei ütle ainult mina...lõikus maksab 2800-3300 € aga mul pole seda arvatavasti, et kas kuidagi on võimalus saada linnalt toetust või mis tegema peaks? Aitäh abi eest kui viitsite nõustada... :) :(

Re: Nina lõikus?

Kui see just su elamist ei takista, siis ilulõikuste jaoks kahjuks toetust ei saa, sest see ei ole kuskilt otsast prioriteet, kuhu raha suunama peaks.

Sul on võimalus tulevikus ise tööle minnes selle lõikuse jaoks raha koguma hakata. Kahtlustan aga, et mõne aasta jooksul harjud ja lepid oma ninaga, ja ei pea seda lõikust enam nii oluliseks. Minu kogemus üldiselt seda näitab. Meenub sellelsamal ninateemal üks sugulane, kes lubas 18 saades kindlasti ninaopile minna, sest ikka nii hull seis on, aga praegu sellest küll enam juttu ei ole.

Re: Nina lõikus?

Tead, ma arvan, et igaühel meist on midagi, mis on keskmisest silmatorkavam. Nooremana võib ette tulla narrimist jne. Mida vanemaks saad, seda mõistlikumaks muutuvad ka inimesed Sinu ümber. Täiskasvanud vaevalt enam tähelepanu pööravad.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Nõuanded ja arutelud”