winsows 7 hakib

Tervist oskab üelda keegi miks mu windows hakib rämedalt?? Jubedalt läägab ja pole nii kiire se nagu võiks olla ja mul on ssd ketas ja emaplaat on z77e itx ja ennem seda ei hakkinud . Nagu kui panen arvuti käima siis läägates asjad avanevad aga enne seda ei olnud
ja me proovisime yhe sobraga yht videokaarti et akki saab muuta midagi biosis ja kuna ei saanud siis panime load uefi defaults ja peale seda hakkas windows 7 rämedalt hakkima ja jooksis kokku kaa . Ja nyyd panin windows 8 ja sama ja pilt laks mustaks

Re: winsows 7 hakib

Kahtlen, et asi on üldse biosis, pigem operatsioonisüsteem on hapuks läinud(üsna tõenäoliselt võib mõni viirus rolli mängida).
Biosi kalad saab välistada kui eemaldada mobolt patarei mõneks ajaks ja siis tagasi panna(tõmbab kõik seadistused nulli). Juhul kui see ei aita, võiks katsetada värsket installi ja kui ikka asi on kahtlane, siis tasuks riistvara kallale asuda. Kahjuks pole väga SSD hingeeluga kursis, kuid minu teada ei tohiks seal midagi väga piixu minna, samas ega miskit siin maailmas pole kindel peale maksude ja surma.
E: Clear CMOS peaks vist sisuliselt sama rolli täitma mis patarei eemaldus, seega on vähetõenäoline, et selles üldse kühvel. Muidugi igaks juhuks võiks värskeima BIOSi peale panna, ehk aitab.
Vasta

Mine “Nõuanded ja arutelud”