Pipragaas

Tere. Tahtsin teada kas ma tohin metsas joostes pipragaasi kaasas kanda? Tahaks jooksma minna kuid olen üks kord koeraga intsidendis olnud. Midagi hullu ei juhtund kuid tahaks nö julgustust. Ehksiis kas mina 14. Aastane poiss tohin kanda kaasas piptagaasi. Kus kohast võiks seda leida?

Re: Pipragaas

Trak0 kirjutas:Tere. Tahtsin teada kas ma tohin metsas joostes pipragaasi kaasas kanda? Tahaks jooksma minna kuid olen üks kord koeraga intsidendis olnud. Midagi hullu ei juhtund kuid tahaks nö julgustust. Ehksiis kas mina 14. Aastane poiss tohin kanda kaasas piptagaasi. Kus kohast võiks seda leida?
hakkad koerale pipragaasi näkku laskma v :lol:

Ananymous kirjutas:
Reedetu kirjutas:Koera osas peaks toimima ka äädika või sidruniprits. Nt väike parfüümiprits, sinna sisse ja lased koerale siis näkku.
milles koer süüdi, sulle tuleks ka lasta, ära anna selliseid nippe
Kui ta tuleb ründama ja relv näiteks puu all siis tulistan ja ei koti mis pärast juhtub. Mina kaitsesin ennast. Tuttavaga rääkides(25aastane naine) tuli koer haukudes juurde. Kui ta oleks läheduses olnud ja telv ka siis koera enem ei oleks.

Külaline kirjutas:
Ananymous kirjutas:
Reedetu kirjutas:Koera osas peaks toimima ka äädika või sidruniprits. Nt väike parfüümiprits, sinna sisse ja lased koerale siis näkku.
milles koer süüdi, sulle tuleks ka lasta, ära anna selliseid nippe
Kui ta tuleb ründama ja relv näiteks puu all siis tulistan ja ei koti mis pärast juhtub. Mina kaitsesin ennast. Tuttavaga rääkides(25aastane naine) tuli koer haukudes juurde. Kui ta oleks läheduses olnud ja telv ka siis koera enem ei oleks.
tablette oled söönud vä
Vasta

Mine “Nõuanded ja arutelud”