Igal pool varastatakse

Läksin kahe sõbraga ühte kohta, kus meile meeldib olla (looduses phm.) Kuna keegi seal tavaliselt ei käi, jätsime enda kotid maha, aga mitte vãga kaugele endast (need olid rasked ja me poleks nendega ronida viitsinud) ja läksime ronima. Mõtlesin, et niikuinii tuleme samasse kohta tagasi, pole mõtet kaasas vedada.
Tulime tagasi kottide juurde ja nägime, et kõik kotid olid läbi otsitud (lukud olid lahti ja mõned asjad ka laiali.) Kolmekesi vaatasime omi kotte, et ega sealt midagi pole ära võetud. Mul olid asjad alles. Kes ikka õpikuid tahaks :) . Mu sõbral oli aga telefon koos kaartidega(pangakaarte polnud,ainuke tähtsam oli id kaart ) kadunud. Teisel sõbral oli kadunud rahakott ja pinal. Miks keegi peaks pinalit tahtma? :) . Hiljem leidsime tee peale visatud sõbra rahakoti. Ilmselt vaadati, et seal on ainult paar senti :) ja visati ära. Üritasime mu sõbra telefoninumbrile helistada, aga oli välja lülitatud.
Enam midagi teha vist ei saa? Aga see oli meile õppetunniks, et asju ei tohi lihtsalt laiali jätta. :D
P.S. Vabandust, kui postitus vale teema all :/
Vasta

Mine “Nõuanded ja arutelud”