Palun aidake,see on tõsine mure!

Tervist,olen siin,et kirjutada oma murest.Minu sõbranna naabril on koer,ta peksis teda,ta ei andnud süüa talle,me sõbrannaga ise andsime süüa siis ja olime mitu korda sõbranna isale teatanud et viime ta koertevarjupaika,aga ta ei viitsinud sellega tegeleda ehk siis tema arvates võõras mure.Me sõbrannaga ikka mõtlesime et mida teha,sellel koeral tulid siis kutsikad,paar tüki surid ära,meie põhjust ei tea ning alles jäi üks koer,keda ka see peremees peksis ja meil sõbrannaga võttis ikka tükk aega kui me saime selle koeraga sõbraks,et alguses ta läks maad ligi kui kätt natukeni liigutasin jne,ühesõnaga kartis hullu pööra.Nüüd viimasel ajal see peremees ei andud üldse koerale süüa,see koer oli jumala kribu,kõik luud olid näha ja see oli ikka õudne,ta oli ebasoodsates tingimustest,see oli ikka õudne.Kuna mina seal ei ela ja elan kaugemal ja mina ei saa igapäev koerale süüa anda.Nüüd sõbranna aga teatas et see koer on surnud ja õigemini suri nälga lausa.Mul on küsimus mida meie saaks sõbrannaga teha,et see mees saaks oma tegude eest vastutada,kuna sõbranna isa ka nii südametu on siis peaksime meie sellega tegelema.
Vasta

Mine “Nõuanded ja arutelud”