Re: Hahaa See mingi nali??Kui ei siis epic fail

No nii on lihtsalt. Muidugi ma ei sõida meelega otsa, aga no kui tegelane sõidab keset teed, nii et ei lase mul külgvahetki hoida möödasõidul ja hiljem ristil teeb vasakpööret, mida ma tahan ka teha ja no katsu siis mõistatada, sest ega tema ju käega suunda ei näita ja siis surud piduri laks põhja ja laiutad käsi, teised ka selja taga piibitavad.
Mul oli sellest tüübist nii siiber, tegin tagasipöörde ja läksin teist teed.
Ja siis tulete küsima "äh, miks ma pean seda kiivrit kandma". Kui tahad ratastoolita või puusärgita hakkama saada, siis kannad ja kõik. Ma ei mõista, miks rattaload keerulisemad pole, sellised ajuinvad teinekord ratta seljas, et täitsa lõpp.

Ratturite olukord Eestis on jah absurdne. Seetõttu kui ma peaks rattaga sõitma, siis ainult lõbusõidu tarvis mõnekilomeetrisel rattatee jupil kus käivad 1 km/h babuškad või kõrvalisel autoteel, aga pikki vahemaid läbi linna ei hakka kunagi sõitma, kuna autoteel sõites reegleid ei tunne (seadus ei kohusta mind neid teadma ka) ning tlna autojuhid on kohati niigi ülbed. Lisaks kardan ettejäämist, juhuslikku valearvestust ja ratastooli elanikuks saamist. Kõnniteel sõites saad lihtsalt hoiatuse või trahvi. Õnneks pole ma suur jalgrattasõidu fänn, elan üle, aga põhimõttelistele ja sunniviisilistele kergliiklejatele tunnen kaasa küll.

Mure4ever kirjutas:Hahaaa just vaatasin ZEAMI postitust ja lugesin välja et 15 aastane(ma 15) Peab omama juhilube!!!!!!Hahaaa see peab nali olema,kui ei siis liiklus seadused ajavad mu vihaseks. Ma sõidan sõpradega jalgratastega linnas igapäev juu ja trahvi ei tahaks saada 40 eurot :o
Mul on suhteliselt sama lugu. :| Mul on kiiver olemas, ratas on korras ja üritan liiklust ka õppida kuigi seadus selleks ei kohusta jamh... (käin autojuhtidele pinda kui nende autos istun) aga juhiload läksid ükskord taskust kaduma. Trahvi ei tahaks ainult selle pärast saada, et ma ei taha vanematele pska kaela tõmmata. Rattaga nii palju ei sõidaks ka, et 1 a- ks uusi lube tegema minna. Ehk siis selle juhilubade värgi pärast hangin endale teise transpordi... jälle üks mootorita liikuv inimene vähem.

s0ul kirjutas:No nii on lihtsalt. Muidugi ma ei sõida meelega otsa, aga no kui tegelane sõidab keset teed, nii et ei lase mul külgvahetki hoida möödasõidul ja hiljem ristil teeb vasakpööret, mida ma tahan ka teha ja no katsu siis mõistatada, sest ega tema ju käega suunda ei näita ja siis surud piduri laks põhja ja laiutad käsi, teised ka selja taga piibitavad.
Mul oli sellest tüübist nii siiber, tegin tagasipöörde ja läksin teist teed.
Ja siis tulete küsima "äh, miks ma pean seda kiivrit kandma". Kui tahad ratastoolita või puusärgita hakkama saada, siis kannad ja kõik. Ma ei mõista, miks rattaload keerulisemad pole, sellised ajuinvad teinekord ratta seljas, et täitsa lõpp.
ma sõitsin kunagi ühele nimelt otsa, kuna ta ilma kiivrita ja lihtsalt passis mul teel ees ei saanud mööda nh....:D tal oli bmx ni täiskasvanute ratas ja siis ta lendas XD
Vasta

Mine “Nõuanded ja arutelud”