Varastamine

Tere, olen siin alles uus ja ei tea kas see on õige koht kus oma muret kurta. Töötan G4S noorteklubi töömalevas, täpsemalt rannavalves abilisena, koristan randa jne. Minuga koos töötab ka üks teine poiss, sama vana kui mina(14). Tõin ükskord tööle kaasa oma ipodi(nano 5g) ning mu paariline võttis selle luba küsimata ja hakkas muusikat kuulama, ma ei teinud sellest eriti välja kuna mul oli muudki teha. Umbes päev hiljem märkasin selle kadumist, keegi polnud näinud ega kuulnud. Peale kahte päeva puhkust tagasi tööl olles teatas ta, et ta mopeedile sõideti sisse sel ajal kui see maja ette pargitud oli, kindlustus maksis talle 500 euri ja ta ostis sama ipodi mis minulgi. Hakkasin vaikselt kahtlustama kuna ta on selline imelik inimene, kellele meeldib huligaanitseda. Hakkasin tema ipodi kohta küsimusi esitama, palju maksis jne. ta väitis, et ei mäleta, kuigi oli selle äsja ostnud. Siis tuli mõte panna ta ise ennast sisse rääkima ja hakkasin küsima kas ta sai ka kaasa nt. apple vööpaela(väljamõeldis) jne. tal pidavat need kodus karbis veel olema, nii ta ütles, kuigi selliseid asju ei saa ipodiga kaasa. Palusin tal järgmisel korral ipod kaasa võtta, tean täpselt, et olin enda omal tagant kirja ipod kergelt mustaks kribinud, aga seda ei saa keegi teine kinnitada ja kui ta on kogu mälu maha kustutanud ja enda omaga asendanud siis polegi mul millegagi tõestada, et see ipod minu oma on. Muidugi võin ma ju eksida ja ta tõesti ostiski endale ipodi, aga juhul kui ta varastas minu oma, siis kuidas seda kindlaks teha? palun vastake ruttu, kuna minu töö lõppeb selle kuu lõpus ja siis ma teda rohkem ei kohta.

Re: Varastamine

kõige õigem oleks seda koos teha kellegi teisega, kas oma sõbra või veel parem mõne täiskasvanuga. Siis on sul olemas tõestus, et tema käes on sinu ipod ja sul on tunnistaja. Kui ta aga taipab mida sa plaanid siis ta lihtsalt ei näita seda enam sulle, kuni on aga võimalus katsu seda koos oma tuttavaga teha, et oleks sul endal tunnistaja. Muidu jääb sinu sõna teise oma vastu.
Vasta

Mine “Nõuanded ja arutelud”