Re: ei taha suureks saada?

Seleen kirjutas:Suureks saamise vastu ei saa.
Ja ära muretse- ma saan jaanuaris 16 ning ikka magan kaisuloomaga, sest nii on lihtsalt mugav. Muidu on mul pidevalt tekk kaisus. Vahetevahel vaatan ka televiisorist multikaid, sest need on huvitavad.
Mida sa igatsema hakkad, kui suureks saad?

Ega ma isegi ei tea mängimist,lõbu?

Arvan, et muretsed natuke üle. Ei kao see mäng ja lõbu nii iseenesest kusagile ära, noore inimese ja täiskasvanu elu võib sama lõbus ja mänguline olla, lihtsalt väljendub natuke teises vormis. Alati on ju võimalik tulevikus ka laste ja noortega tegeleda/töötada, ja no muidugi ka oma laps(ed), nii et ka otseseid lastemänge saad mängida suht piiramatult.

Täiskasvanuna olek ei tähenda, et mitte midagi nö lapsikut ei tohi teha. Ega keegi ei ütle et mingist piirist ei tohi enam mänguasjadega mängida. Mingi hetk lihtsalt ise tegeletakse pigem muuga. Mitte keegi ei tule Sind sundima oma kaisukatest või mänguasjadest loobuma.
Seega tõesti - ma ka ei muretseks selle pärast.
Sa ei peagi oma mänguasjadest loobuma.
See, mida kodus teed, on ainult Sinu enda asi. Eriti olles 14, on täiesti norm, et on mänguasjad jms.

Mul on oma lapsepõlvest ka mänguasjad alles. Lauamänge mängin siiamaani. Mõnikord panen ka puslesid kokku. Üks õhtu ka joonistasin näpuvärvidega lihtsalt niisama, kuna tekkis tahtmine.
Multikaid väga ei viitsi vaadata aga mõnikord ikka.

Mõtle niipidi - Sinu enda mängud ja tegemised on ka läbi aja muutunud. Sa usutavasti enam ei ma mängi samade asjadega, millega lasteaias mängisid. Miks? Kas keegi ütles, et enam ei tohi?
Sama asi lihtsalt ka jätkub. Huvid muutuvad.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Noh.
Ma olen 22.
Mul on mees.
Ma magan endiselt kaisuloomadega.
Probleemi pole tekkinud xd mul on kaks suurt kotitäit kaisuloomi lapsepõlvest pluss need, mis ma elu jooksul siiani saanud olen ja ma ostan neid juurde vahepeal, sest osad on sellised, et ma ei saa neid poodi jätta, lihtsalt on minu omad noh xd ja kingituseks ootan alati <3 ja
ahh
no mina olen ilmselt peast veic haige, aga suva :D see omadus elu küll ei häiri ega kahjusta kuidagi
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Jänes kirjutas:Noh.
Ma olen 22.
Mul on mees.
Ma magan endiselt kaisuloomadega.
Probleemi pole tekkinud xd mul on kaks suurt kotitäit kaisuloomi lapsepõlvest pluss need, mis ma elu jooksul siiani saanud olen ja ma ostan neid juurde vahepeal, sest osad on sellised, et ma ei saa neid poodi jätta, lihtsalt on minu omad noh xd ja kingituseks ootan alati <3 ja
ahh
no mina olen ilmselt peast veic haige, aga suva :D see omadus elu küll ei häiri ega kahjusta kuidagi

Oojaaa nad vaatavad poes sellise pilguga ja on nii armsad :)
Vasta

Mine “Minu elu mõtte otsingud”