Re: ...

Võta asi hästi juppideks.
Kuidas Sa mingit probleemi lahendada saaks? Võta hästi pisikesteks sammudeks. Ning siis saad ka kiiremini rõõmu sellest, kuidas mingi probleem tasapisi lahenema hakkab.
Samamoodi ka tulevikuplaanidega. Võta kõik hästi väikesteks juppideks. Tahad, võid ka kirja panna omale need väikesed sammud, kuidas Sa kuhugi jõuaksid. Ning siis hakka neid pisikesi samme astuma.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Halenaljakas on juba lugeda neid soovitusi, mida Te siin foorumis inimestele annate.
Elul pole mõtet ja ega saagi kunagi olema. Seltsimees Feanor liigitas elumõtet hästi ühes teemas, mulle meeldis see liigitus. Tundub, et neid, kes eluüle ei mõtle ja kes loovad endale ise elumõtte illusioonidega, neid on tohutus ülekaalus. Mis aga peavad tegema inimesed, kellele elu on koormaks õlale pandud ja elust ei saa naudingut ega rõõmu. Probleemid ja mured ületavad mitmekordselt rõõme ja tulevik on tume- ei nähta ennast tulevikus elavana. Samamoodi painavad mõtted, miks me elame ja kõik mida me teeme, ei oma tähtsust.
Inimesed arvavad valesti, et surm on kole ja väär, ei ole...

Jootekol kirjutas:Halenaljakas on juba lugeda neid soovitusi, mida Te siin foorumis inimestele annate.
Elul pole mõtet ja ega saagi kunagi olema. Seltsimees Feanor liigitas elumõtet hästi ühes teemas, mulle meeldis see liigitus. Tundub, et neid, kes eluüle ei mõtle ja kes loovad endale ise elumõtte illusioonidega, neid on tohutus ülekaalus. Mis aga peavad tegema inimesed, kellele elu on koormaks õlale pandud ja elust ei saa naudingut ega rõõmu. Probleemid ja mured ületavad mitmekordselt rõõme ja tulevik on tume- ei nähta ennast tulevikus elavana. Samamoodi painavad mõtted, miks me elame ja kõik mida me teeme, ei oma tähtsust.
Inimesed arvavad valesti, et surm on kole ja väär, ei ole...

Nõus. Aga sellest hoolimata oleme me siin kõik elus.
Vasta

Mine “Minu elu mõtte otsingud”