Lihtsalt.. Te ei pea vaatama.

Lihtsalt tahaks kõik n*hhuj saata. Kõik on koppees juba.
Ainuke huvi, mis jäänud, on muusika instrumendid. Tunnid on 2x nädalas ja ootan, millal need tunnid on. Ülejäänud elu on lihtsalt nii imelikuks muutund ja nii väsinud sellest kõigest, mis minu ümber toimub.
10. klass s*taks p*rses. Üks aine läheb üliraskelt. Selle aine pärast on ka vanematega vaidlused ja siis tuju läheb veel hullemaks.

Te ei pea vastama, ega midagi. Lihtsalt tahtsin kuhugile kirjutada. Palun vabandust

Re: Lihtsalt.. Te ei pea vaatama.

Kui ainult üks aine, siis pole asi nii hull. Kui vaja, jääd suvetööle, aga ühe aine pärast klass lõpetamata jääda ei tohiks. Samuti on aega ka suvel järele õppida, kui vaja, et sügisel paremini hakkama saada. See on hea, et sul vähemalt üks hobi on, mis tõesti huvi pakub ja millega tegeledes saad end sellest negatiivsusest välja lülitada. Keskendugi siis sellele ja harjuta kodus ka rohkem, aitab natukenegi pingetega hakkama saada. Kohe on ju suvi ka käes, siis peaks natukenegi paremaks minema - vähemalt ei pea mõnda aega kooliga enam nii palju tegelema.

termomeeter kirjutas:Kui ainult üks aine, siis pole asi nii hull. Kui vaja, jääd suvetööle, aga ühe aine pärast klass lõpetamata jääda ei tohiks. Samuti on aega ka suvel järele õppida, kui vaja, et sügisel paremini hakkama saada. See on hea, et sul vähemalt üks hobi on, mis tõesti huvi pakub ja millega tegeledes saad end sellest negatiivsusest välja lülitada. Keskendugi siis sellele ja harjuta kodus ka rohkem, aitab natukenegi pingetega hakkama saada. Kohe on ju suvi ka käes, siis peaks natukenegi paremaks minema - vähemalt ei pea mõnda aega kooliga enam nii palju tegelema.
Hobi aitab jah mind. Aga klassijuhataja ütles, et ma ei loodaks suve peale e. Juuni. Mul 3 kursust vaja järgi teha, siis teised ained ka nagu, füüsika, kirjandus, inglise keel, vene keel, keemia, keemia praktikum jne. Ma ei jõua.
Ma nii või naa võtan dokumendid välja, sest terviseprobleem ja liiga raske minu jaoks. Aga pean käima tegema, sest isa tahab, et ma jääks gümnaasiumisse. Isale olen seletanud, et väga raske on see minu jaoks, aga ta ei saa aru.
Mulle meeldib üksildus, aga praegu ei ole enam sellist võimalust. Saaks veel õues, aga praegu ilm pole just kiita.

Noh, kui juba sunnitakse, siis ürita praegu ikka maksimaalselt pingutada, ehk saad kuidagi imekombel ikkagi selle aasta lõpetatud. Endal oleks ju ka uhke tunne, kui kogu sellest jamast ikkagi välja tuleksid, mis algul lootusetu tundis. Ma ei annaks põhimõtteliselt alla, vaid kangekaelsusest lihtsalt näitaks sellele klassijuhatajale ja iseendale ka, et saan küll hakkama. Paar nädalat täielikku pühendumist ära sind ei tapa, proovi ära. Pabereid võib igal ajal välja võtta, aga seda tasub teha justnimelt enda otsuse pärast midagi muud teha, mitte siis, kui lihtsalt ainetega hakkama ei saanud.. Nii jääbki sul see tunne sisse, et ei saa hakkama. Muidugi saad, lihtsalt kõva pingutamist on vaja!!

termomeeter kirjutas:Noh, kui juba sunnitakse, siis ürita praegu ikka maksimaalselt pingutada, ehk saad kuidagi imekombel ikkagi selle aasta lõpetatud. Endal oleks ju ka uhke tunne, kui kogu sellest jamast ikkagi välja tuleksid, mis algul lootusetu tundis. Ma ei annaks põhimõtteliselt alla, vaid kangekaelsusest lihtsalt näitaks sellele klassijuhatajale ja iseendale ka, et saan küll hakkama. Paar nädalat täielikku pühendumist ära sind ei tapa, proovi ära. Pabereid võib igal ajal välja võtta, aga seda tasub teha justnimelt enda otsuse pärast midagi muud teha, mitte siis, kui lihtsalt ainetega hakkama ei saanud.. Nii jääbki sul see tunne sisse, et ei saa hakkama. Muidugi saad, lihtsalt kõva pingutamist on vaja!!
Üritangi maksimaalselt.
3 kursus käsil ja sellest vastatud 4 teemat, millest kaks teemat on 2. Jäi veel kolm teemat teha. Trigonomeetria.

Siis pole ju isegi kõik teemad vastamata, ei ole nii lootusetu midagi. Kõige parem oleks ilmselt, kui kiiremas korras endale koduõpetaja leiaksid, kes põhiasjad algusest peale ära seletaks. Usun, et kui rahaliselt vähegi võimaldada saate, on isa nõus selle kinni maksma, see ju ikkagi su hariduse huvides. Ei pruugigi olla palju tunde vaja, ehk vaid paar tükki.

termomeeter kirjutas:Siis pole ju isegi kõik teemad vastamata, ei ole nii lootusetu midagi. Kõige parem oleks ilmselt, kui kiiremas korras endale koduõpetaja leiaksid, kes põhiasjad algusest peale ära seletaks. Usun, et kui rahaliselt vähegi võimaldada saate, on isa nõus selle kinni maksma, see ju ikkagi su hariduse huvides. Ei pruugigi olla palju tunde vaja, ehk vaid paar tükki.
Siin ei leiagi õpetajat, interneti teel ainult.
Vasta

Mine “Minu elu mõtte otsingud”