räägi oma/tuttava/sõbra lugu(ükskõik, millest)

Minu kunagine klassijuhataja Silva Sepp oli väga hea ja tunnustatud õpetaja. Kuid kaks meie klassi last ja nende vanemad kaebasid tama peale väidetavalt Haridusministeeriumisse. Ta nuttis koolis ja tundis halvast muidu ka... Praegu õpib ta Maltal. Tema lahkumisteade klassis oli minu ja kogu klassi jaoks šokk. Kui ta seda ütles, tekkisid silmanurka pisarad. Kodus, kui kedagi polnud, nutsin kohutavalt.

. TA OLI HEA ÕPETAJA, AVALDAN
. AUSTUST

Re: räägi oma/tuttava/sõbra lugu(ükskõik, millest)

Mul on Eesti keele õpetaja, kes on kõige toredam õpetaja üldse, kes mul kunagi olnud on. Ta räägib meile vanu lugusid, ja ei riidle kunagi. (Kuna elan Soomes on siin eesti keele õpilaste rühmas eri vanuseid lapsi, kõige noorem vist 11 ja vanim 16) Ja need vanimad, 15-16 aastased pm. mõnitavad teda. Lasevad keset tundi klassist jalga ja ükskord ajasid isegi õpetaja nutma, ja nemad ainult irvitasid. Õpetajal on nendega väga raske, ja mul on temast väga kahju. :(
"Normalness leads to sadness" -Phil Lester

Aga siis näita sina välja, et austad ja toetad seda õpetajat - tee tunnis korralikult kaasa, võid õpetajat pärast tundi kiita, kui ta midagi väga hästi teeb, nt kasutab mõnd eriti head meetodit millegi õpetamiseks, samuti avalda ettepanekuid, kui sul endal mõni hea mõte tuleb, et kuidas midagi paremini ja huvitavamalt õpetada jne. Pärast tundi ütle head aega, kui midagi küsid, siis täna jne. Eks õpetajad üldjuhul ka arvestavad sellega juba õpetajaks tulles, et selliseid lapsi on, lihtsalt mingil hetkel võib ette tulla ka murdumisi.

Mul yks nii nii hea sober ja noh ma lahkusin temast sest ma kolisin ara muiale.

Oli veel yks sober kui olin juba vanem ehk nooruk ta suri ara ja kaks aastat enne seda suri ta ema. Ma ytlesin endale et ta lahkus sest soovus oma emaga elada ja teda naha...
Nyyd juba aasta tagasi sain teada et mu vana sober kes oli mu lapsepolves on nii haige et ta vist sureb. Polnud temaga isegi kaua aega suhelnud. Palvetasin ja saigi terveks. Nadal tagasi sain teada et mu see sa ma haige sober suri ikka vahki.
Ise veel kautasin lapse synnitusel synnitasin kodus ja autos. Ei joudnud haiglasse. See oli kohutav.
Tuhud algasid kodus. Ei teind valja kuna tahtajani veel aega. Laksime autosse ja hakkasime soitma Tartust Haapsalusse seal oli mu sops. Olime polel teel kui mul algasid prssid. Siis ma kahku kahku ytlesin mehele et jata auto teeaarde ja aita mind. Valud olid kohutavad. Ei saanud end isegi liikutada. Mees nagi et lapse pea asemel jalad. Oh milline valu see oli. Jalad harkis ja kisasin nii et jube mees ahmi tais ja siis hakkas ta last valja tombama. Tuntsin et vist suren ei jaksand enam synnitada ja veel se valu lapse pea surus taiega minu kohtu...
Tulid minestushood minule. Samal ajal tuntsin et nagu keegi katsub mu hargi vahest. Ja ma avasin silmad oli yks arst tulnud mooda soitnud ja vaadand kes ni kiljub tee aares. Aitas lapse katte saada ja siis soitsime koos temaga Tartusse haiglasse. Seal selgus et lapsel on koik korras ja elus. Jumal aitas mind motlesin siis. Paar paeva hiljem laps oli kuidagi imelik. Laksime haiglasse ja seal uuringul ta meil ara surigi...
See on siianigi lein minu jaaoks. Nyyd on mul aga kaksikud Elisabeth ja Eva

Nyyd ootan veel yht last ja olen tanulik et olen rase.

Kuule to viimane vastaja mis siis on noh. Akki midagi juhtus. Teadmiseks olen selle onnetu inimese ode kel suri synnitusel laps ja veel parimad sobrad surid. Ah ega ma ka ei saa olla normaalne. Sain teada eile et olen rase aidake keegi ma ei tea mida teaha juba teine kuu. Ja olen 17 on siin foorumis minule sobivat teemat? Kui on siis vastake kindlasti...
Kas ma saan teha aborti. Mu poiss isegi nyyd tahab seksida ja teeb oma suure peemisega minule valu ja veel on aina mu peal. Aga vist ta ei saa aru et olen rase. Isa keelas seksi ara. Me seksime salaja autos. Kas se seksi aegne valu on sellest et olen rase,????????

PALUN AIDAKE MIND KUI OSKATE. MA TEEN VEEL SPORTI JOOKSEN. OLEN UKS EESTI PARIMATE SEAS. MIS MUST SAAB PAREN TAPAN END...

kassi ja hullu kirjutas:Kuule to viimane vastaja mis siis on noh. Akki midagi juhtus. Teadmiseks olen selle onnetu inimese ode kel suri synnitusel laps ja veel parimad sobrad surid. Ah ega ma ka ei saa olla normaalne. Sain teada eile et olen rase aidake keegi ma ei tea mida teaha juba teine kuu. Ja olen 17 on siin foorumis minule sobivat teemat? Kui on siis vastake kindlasti...
Kas ma saan teha aborti. Mu poiss isegi nyyd tahab seksida ja teeb oma suure peemisega minule valu ja veel on aina mu peal. Aga vist ta ei saa aru et olen rase. Isa keelas seksi ara. Me seksime salaja autos. Kas se seksi aegne valu on sellest et olen rase,????????

PALUN AIDAKE MIND KUI OSKATE. MA TEEN VEEL SPORTI JOOKSEN. OLEN UKS EESTI PARIMATE SEAS. MIS MUST SAAB PAREN TAPAN END...
Aborti saad teha, vanemate nõusolekuga. Seega pead vanematele rääkima, et oled rase ja kiiresti naistearsti juurde minema.
Vasta

Mine “Minu elu mõtte otsingud”