Suhtlemine minu elus

Üritan ka avaldada mõned arvamused. Mul on praegu depressiooni tunne... see on kurbus, üksildus... ma võin olla väga äkiline ja halvasti öelda. Ma tean, miks mul see tunne peale tuli... hakkasin oma elu järgi järele mõtlema pool aastat tagasi... ma kahtlesin igas oma teos, et kas üks või teine asi on ikka õige. koguaeg kahtlesin endas, kas ikka see tegevus on õige ja teine.. mul on hea meel ka, et ,mul depressioon peale tuli... nüüd on vaid raske sellega võidelda.. tajuda reaalsust, olla selles.. mõista teisi.. ma ei saa eriti kellegagi oma klassist läbi... mulle lihtsalt ei meeldi need inimesed.. ma üritan olla tugev ja salliv. Tugevust annab veel see mõte, et kellele ma elan... ikka endale... valin oma sõpru korralikult...
Ma ei teadnud, mis on armastus, aga nüüd ma tean seda.. see tunne on tugev... Meie klassis on täielik vihkamine... ja ise on ka väga kerge selle ohvriks langeda... Kurb on vaadata, kuidas teised lasevad end sellel haarata ja käituvad nagu teised... aga minu maailm ongi selline, kus ma ei taha seda. Ja hoian kõigist eemale, kes võivad mulle kurva tunde tekitada.. Nii olengi endale saavutanud usaldusväärse... kuigi mitte just alati hästi ütleva sõbranna... aga ma usaldan teda... ta sarnaneb küll teistele klassis olijatele, aga ma tean, et ta tahab hea olla.. hästi suhelda... ta lihtsalt ei tea seda, kuidas seda teha... hea suhtlemine tuleb sellest, mida sa tahad. Ja kui sa pillud oma elu, nagu seda mina tegin, siis sa ei teagi ja tunne piire, kus sa hästi või halvasti suhtlesid. Enesekindlust andsid mulle mõtted, et keegi ei tea paremini minust, mis on hea nii mulle kui teistele, kui ma ise. Oled avatud sõprussuhetele ja rääkima suhetest, see on nii oluline ja niipalju on koguaeg juurdeõppida.

Re: Suhtlemine minu elus

Tähtis on jääda endaks ja teha oma asju endale. Mitte elada teiste toel ja teiste jaoks. Varem või hiljem pettud kellegis lähedases sest kõik siin ilmas ei ole ilus ja lahe, kuigi võiks olla.
Peab olema ise, isegi sõpruse hinnaga kui hakkad end teiste inimeste pärast muutma siis saad haiget.
Vasta

Mine “Minu elu mõtte otsingud”