Kuidas olla lahe, seltsiv,rõõmsameelne,naljakas jne ???????

Oken 12.aastane tüdruk, kes on erak. On mõnisõber - kõige kauem 2-3 nädalat . ME ei lähe tülli. me lihtsalt suhtleme vähem .
Asi on kindlasti minus. Mu enesehinnang on väha halb. Ma ei suuda midagi lõpule viia, mis mul on plaanis. ma ei saa vasakul olevates naljadest aru, ma olen nahetunnis koguaeg üksi klassis, noh mõned poisid ka.
Kuidas saada lahedamaks inimeseks ? Jutukamaks jne ???

Re: Kuidas olla lahe, seltsiv,rõõmsameelne,naljakas jne ???????

hakka vaatama klassis ringi kellega sa tahaksid s6braks saada v6i kellega r22kida, kes tundub sulle tore. Siis hakka temalt igap2evaelu kohta kysimusi kysima ja n2iteks kooli kohta. Siis kui teil on midagi yhist hakkate l2bi saama aga kui mitte siis on halvasti,
ega ma ise kah mingi popp pole aga mina sain t2nu haiget saamisele argusest ja sellisest erakust eneses jagu, aga see tuli nagu loomulikult, rohkem nagu enesekaitseks loodud uus mina. Mul on klassis nyyd m6ned head s6brad ja ei karda enam kellegagi sealt r22kida kui vaid tahan.
Ära karda surma vaid elu.

Otsi inimesi, kes näikse üksikud olevat. Mine ja räägi. inimesi, kes end üksikuks peavad, on kindlasti veel. ;)

Minu puhul on nii, et kui ma parasjagu endale meeldin, siis pole ka raske rõõmsameelne olla ja mööda kooli ringi keksida. Siis olen mina ilus ja kõik teised on ka ilusad. ja need, kes ilusad ei ole, on koledad. ja mina olen ilusam. põhimõtselt siis on täitsa lill. :D
^ harilikult nii ei ole. lihtsalt mainin. aga mul on suht nii, et kui ma arvan, et ma olen ilus, siis ma meeldin endale. aga samas pahas tujus olles, on üsna raske ennast ilusaks pidada...

agarõõmsameelne ja naljakas... sa peaksid lugema raamatuid ja põnevaid filme vaatama või midagi. siis saaks tulevastele sõpradele rääkida nendest. ja raamatud aitavad sõnavara arendusele ka kaasa...

ma olen ka 12 ja ma olen suht sinu vastand
ma ei ole oma klassis eriti populaarne sest ma ei tahagi olla
mulle ei meeldi pugeda nõmedatele tüdrukutele et olla populaarne
ma hakkasin poistega sõbrustama (niiet me oleme lihtsalt sõbrad) ja käisin paljude poistega koos pizzas ja nii
siis hakkas mu praegune perim sõber ka poistega sõbrustama ja meist said parimad sõbrad
ära poe selleks et olla populaarne :!:

Väga-väga hästi saab uusi tutvusi ja sõpru,sõbrannasid, kui hakkad kuulama näiteks teatud bändi/artisti ning käid palju ka tema esinemistel. Ühesõnaga, hakkad mingit ansambilt või lauljat fännama, kes sulle väga meeldib. Enamasti on tehtud juba fännikodulehekülg, ka foorumeid sellest inimesest ja muud ning just sealt leiadki endale uusi sõpru. Kõige parem on selle juures, et teil on ühine huvi, enamasti olete siis ka mingil muul määral sarnased.. ja usu mind, kui sa oled hakanud juba kontsertitel käima, siis saad kõvasti julgust juurde ja erak sa samuti pole.

Aga on ka muidugi teisi mooduseid, kuidas uusi sõpru saada.. Jällegi väljaspoolt kooli. Väga paljudest foorumitest leiab väga-väga lahedaid inimesi, kellega suhelda, vb ehk kogu eluks. Ka siin foorumis on selleks omaette teema tehtud, soovitan sul seda külastada, ja mingid andmed sinna jätta endast: http://www.lapsemure.ee/forum_est/viewt ... 60&t=15782

Kui rääkida sinu klassiolukorrast, siis ma arvan, et see pole nii suur probleem. Kui sa leiaksid endale nüüd väljaspool kooli mõned head sõbrad, kellega sul oleks hea rääkida ja kokku saada, siis üsna pea kasvab sul see enesekindlus niivõrd palju, et oled julgem teistega rääkima.

Re: Kuidas olla lahe, seltsiv,rõõmsameelne,naljakas jne ???

Ma pole spets aga, 1. Klassis ega ma kellelegi ei meeldinud olingi mingi forever aloun... siis sain ühe inimesega sõbraks, ta roppendas väga väga palju... ning see jäi ka mulle külge kõik need slängid jne... ja kui ma hakkasin neid argi keeles kasutama ning nüüd ma 6.klass ja pole kedagi kes minuga suhelda ei tahaks... ei tahtnud sellega öelda et peaksid ropendama aga kasuta nt slänge: Solv Ignod v? Jne... see mõjub

Re: Kuidas olla lahe, seltsiv,rõõmsameelne,naljakas jne ???

Külaline kirjutas:Ma pole spets aga, 1. Klassis ega ma kellelegi ei meeldinud olingi mingi forever aloun... siis sain ühe inimesega sõbraks, ta roppendas väga väga palju... ning see jäi ka mulle külge kõik need slängid jne... ja kui ma hakkasin neid argi keeles kasutama ning nüüd ma 6.klass ja pole kedagi kes minuga suhelda ei tahaks... ei tahtnud sellega öelda et peaksid ropendama aga kasuta nt slänge: Solv Ignod v? Jne... see mõjub
Haha :lol:. Kui ma nii rääkima hakkaks, siis mult küsitaks, millal ma nii kahtlaselt rääkima hakkasin.

Kuidas peaks slängi kasutamine sõpruskonda mõjutama?
¯\_(ツ)_/¯
Vasta

Mine “Minu elu mõtte otsingud”