Elu mõtte olen täielikult kaotanud

Olen 15 aastane tüdruk.Mul justkui puuduks elumõte, ma räägin teile oma elust.Kui ma kellegi juurde ööseks lähen siis pean ma hommikul kell kümme vähemalt kodus olema,mitte keegi mu sõpratest ei mõista seda ja isegi mina ei mõista.Mu vanemad on väga ranged.Ma pean hoidma oma pisikest õde ja tänu sellele ei jää mul millekski aega.Sõpratega saan olla koos ainult koolis,vahepeal saan minna ka kellegi juurde ööseks.Minul ei ole vahet kas on vaheaeg või nädalavahetus.Ma tean kõik armastavad seda,kuid ma vihkan neid.Kuna pean absoluutselt koguaeg teda hoidma.Loomulikult ma mõistan ka oma vanemaid.Nad peavad raha teenima.Kuid mulle tunduks nagu elaksin ma juba täiskasvanu elu ja ma ei taha seda.Tahan olla noor, tahaks vahepeal käia pidudel ja võtta vabalt.Kuid ma ei saa.Vanematega olen püüdnud rääkida kuid miski ei muutu.Poissi mul ei ole.Pole kunagi olnudki.Mul ju ei ole aega kui ma pean enda õde koguaeg valvama.Isegi suviti kui peaks olema kõige mõnusam aastaaeg, siis mul seda ei ole.Minu rahu algab alati alles öösel,siis kui õde magab ja saan olla rahus.Ma olen täielikult enda elu mõtte kaotanud.Koolis õpin ma nii:kolmed,neljad ja viied.Minu meelest halvasti,kuid siiski oled kaotand kõiksuguse mõtte.Ma tahan olla nooor.Vanuselt ma ju olengi kuid ma ei ela seda elu mida peaksid minu vanused tüdrukud elama.Mida ometi teha?

Re: Elu mõtte olen täielikult kaotanud

No mina pidin ka hoidma kunagi oma väikest õde enam vähem sama moodi aga asi oli nii et kui mina hoitsin õde peale kooli siis õhtul vaatasid ema ja is tema järele ja nädala vahetustel ka suvel ma ei viitsind ka kodus ja siis vedasin õde kaasa igale poole kuni ta sai ise aru mis toimub ja hakkasi oma vanustega mängima aga asi on sellest lahe kui päeval väiksemid kaasas vedada siis ei peagi ise hoidma vaid hoiavad sõbrad kellel pole õdesi vendasi :D

Re: Elu mõtte olen täielikult kaotanud

See sõprade juurde jäämine.. Ei mõista milles probleem.
Tean paljusid kellel ei olegi lubatud öösel kusagil ringi kondamas käia.

Ning ega see lapse hoidminegi nii jube pole.
Kui see tõesti võtab meeletu hulga sinu vabast ajast,
siis räägi vanematega ning sõlmige mingit sorti kokkulepe,
millega oleks paigas ajad mis nii sulle kui ka neile sobivad.
Kui rääkimast keelduvad, siis ütled lihtsalt, et
ilma selle kokkuleppeta sa enam last ei hoia.
I'm
not
Suletud

Mine “Minu elu mõtte otsingud”