Miks? Miks? Miks?

Mul on selline küsimus koguaeg ma ei tea kellele küll , aga - Miks ma olen just siia sündinud? Miks ma ei võiks olla kuskil USA-s näiteks, elada seal, osata inglise keelt ja õppida seal? Miks ma ei võiks olla mingi filminäitleja? Miks ma pidin siia just sündima?
Ma tean, et ka Eestis saab ju olla näitleja ja keelt saab õppida , aga Eestis filminäitleja olla, asi ongi selles, et filme tehakse ka väga vähe. Ja keelt annaks ju muidugi õppida, aga ma ju õpin seda koguaeg aga ma ei oska seda ikka nii nagu mõni lihtsalt täiesti arusaamatul kombel seda oskab!.
Mu unistus on minna USA-sse elama, õppima , töötama, tahaks saada filminäitlejaks, aga ma ise arvan, et ma ei ole mingi eriline näitleja. Ma tahaks sealset elu elada ja nii..
Ma lihtsalt vahel nutan ja vaatan pilte arvutist USA näitlejatest ja ikka mõtlen miks minu elu ei võiks samasugune olla !???

Re: Miks? Miks? Miks?

Kõik ei saagi oma tahtmist. Kui väga püüad, alusta Eestis ning ürita edasi suunduda USA-sse.
Kas seal filmis 2012 pole mitte eestlane Johann Urb? (ma ise pole filmi näinud, aga lugesin juttu, kus ta rääkis et see hinna poolest kõige kulukam film vms. kus ta osalenud)
Pealegi meie ei tea, kui hästi sa näidelda oskad. Seda ütlevad selle ala eksperdid ; ).
Life is either a daring adventure or nothing at all.

ma ei usu, et see staari elu nii tore ja ilus on..
Aga elama on sul küll võimalik minna sinna Ameerikasse.
Aga üht ma sulle ütlen: ära palun vala pisaraid nende staaride pärast.
Sa võid ju näitlemist õppima minna(USA-sse), vb saad omale mingi hea koha kusagil filmis, aga see on kauge tulevik (oleneb muidugi, kui vana sa oled)
kui sa tõesti nii väga tahad oma unistusi täide viia, siis hakka parem hoolega inglise keelt õppima ja mine näiteringi.

mai tea, kas see oli piisav vastus sinu küsimusele, aga ma loodan, et oli abi ;)
Mis te, lapsed, mässate seal jälle??

Mine siis!!!Arvatavasti kui mul kool läbi võtan ma kitarri selga ja minek, isegi kui see on tobe ja mai saa normaalse töö peale oskan ma vähemalt unistada.Ja muideks pole sa üksi, sest ma tahtsin ja tahaks ikka veel näitlejaks, muidugi ma ei tea kas ma näidelda oskan aga mis siis! :D

Mina arvan et kui sa väga midagi tahad või unistad, siis pead tegema kõik mis sa saad selleks, et viia see täide ükskõik kui tobe see ka ei oleks. Kui sa tahad saada filmi näitlejaks ja sul pole võimalust minna näiteringi siis ma soovitaks minna raamatukokku ja võtta sealt igasugu näitlemise kohta kirjutavaid raamatuid või lugeda internettist nt: Lily Collins, Nina Dobrev, Candice Accola, Kristen Steward, Paul Walker, Paul Wesley, Jan Somerhalder, Wentworth Miller, Sasha Pieterse, Ashley Benson, Blake Lively, Leighton Meester jne. Kui loed nende kohta infot ja vaatad filme siis kindlasti sa õpid natukenegi näitlemist sest sa ju vaatad ilmeid, nägusi kuidas nad väljendavad end. Mina näiteks ka unistan et minust saaks ühel heal päeval USA filminäitleja või siis kirjanik kuna mulle meeldib ulme, aint mul on üks probleem ma ei oska oma mõtteid paberile kirja panna (kui ma midagi kirjutan lendab see teisel päeval prügikasti sest esimesel päeval tundub see päris hea aga teisel juba igav või siis labane). Minu soovitus oleks järgmine ärge mitte kunagi naerge teise unistusi välja sest mida rohkem naerdakse unistuse peale seda ebakindlamaks muutud see inimene kes unistas. Ma tõsiselt loodan et mu sõnad lähevad kellelegi korda.

Claudia (17)
Vasta

Mine “Minu elu mõtte otsingud”