Tahaks ära..paremasse paika

Tahaks ära kuskile kaugele, eemale kõigist igapäeva muredest ja inimestest.
Kõik inimesed meie ümber on nii materjaalsed ja neile on tähtis ainult "väline pakend".
Igapäev peab muretsema, mida selga panna, et teistele meeldiks. Aga tahaks kanda riideid,
mis mulle endale meeldivad ja mis on mugavad. Tahaks olla selline nagu olen, mitte mõelda
iga liigutuse peale, sest teised vaatavad.
Tahaks olla vaba!!
Minu unistus on sõita kusagile kaugele, kus inimesed on lahked ja head ning
kellele loeb inimese sisemus (headus). Kus on palju loodust ning kus ma tunnen, et ma olen
osa sellest.

Re: Tahaks ära..paremasse paika

Kooli vahetamine küll mingi lahendus pole,siis ju vaatavad teised veel rohkem, kuid sellest pole mõtet välja teha mida teised arvavad, loeb SINU arvamus kõige rohkem, mida sa endast arvad. Ega sa ei peagi teistesugune olema, ole selline nagu sa tahad olla. :) Ega sa ei kanna ebamugavaid riideid nende teiste pärast siis ? :lol:
Ära pabista teiste arvamuse pärast :) .
taking things too seriously.

südaonoluline kirjutas:Minu unistus on sõita kusagile kaugele, kus inimesed on lahked ja head ning
kellele loeb inimese sisemus (headus). Kus on palju loodust ning kus ma tunnen, et ma olen
osa sellest.
Tea siis, et sellised inimesed ja sellised kohad on olemas - lihtsalt sina oled veel siin - nende ülimateriaalsete ja halbade inimeste hulgas, kes hindavad välist ja sisse ei suuda näha.

See parema maailma otsing algab sageli meie seest. Esmalt tundub see kõik nii ebareaalne - ehk midagi muinasjutu taolist. Kui me aga ei lase ennast matta sellel maailmal, siis saab see parem maailm meile üha reaalsemaks ja reaalsemaks ja korraga tekib meisse teadmine, kuidas saame sinna paremasse maailma jõuda.

Ei-ei - see parem maailm ei ole mitte ainult meie sees ja meie unistustes, vaid see on tegelikkuses olemas. Koos nendega, kes mõtlevad samuti nagu meie ja igatsevad samuti looduse rüppe, jõuame me sinna maailma.

Lihtsalt ära lase kustuda sel valgusel enda sees ja ära kuula neid, kes mõtlevad ainult materiaalsetele asjadele. Otsi neid, kes mõtlevad nagu sina. Koos olete tugevad ja suudate saada osaks loodusega.

Ja usu - ainult see teeb sind tõeliselt õnnelikuks - aga ära ometi looda, et leiad nii tegutsedes mõistmist koolise ega kodus. Ühtegi erilist inimest läbi aegade ei ole mõistetud ...

ankzx kirjutas:Kooli vahetamine küll mingi lahendus pole,siis ju vaatavad teised veel rohkem,
no kui teda riietuse pärast näiteks kiusatakse vms iganes ja seal teises koolis normaalsemad inimesed on vms, kes võtavad teda sellisena nagu ta on, siis võib küll see lahendus olla ju.

aga muidu see olemine kes sa oled, kust sa võtad, et sa pead olema selline nagu teised? olegi see kes sa oled vms ja ära mõtle mida teised arvavad. ma olen küll ükskõikne selle suhtes kuidas teised minust arvavad. täiesti ükskõik on. pmst inimestel vist ongi tavaliselt kõige suurem probleem see et neid miskipärast kotib teiste arvamus. kunagi mind ka kottis. aga peab kuidagimoodi lihtsalt .. saama ükskõikseks või midagi sellist. ma ei tea.

marinel kirjutas: Kuhu ma peaksin minema, kui mul raha ei ole? MA EI JAKSA SIIN ENAM OLLA! Mõtted on kõik korrast ära.
Ega ka selle rahaga ei jõuagi ju kuhugi. Kas sul mõnda tuttavat, kellega sa hästi läbi saad, ei ole, kelle juurde minna ? Sinu puhul oleks tähtis see, et suudaksid lõpuni endas selgusele jõuda selles, mis (kes) sind täpsemalt häirib ja segab.

Samas on sageli tundlike inimestega nii, et neid lihtsalt ei mõisteta nende poolt, kellel nina mullas ja esiplaanil ainult oma egositlikud igapäevased huvid...

Niisiis ei ole ju midagi imelikku selles, kui tahad eemale ja ära. Loodan, et leiad neid, kes on samasugused kui sina ja mõistavad sind.

Heips kõigile.

Mul oli ka põhikooli ajal riietusega sama teema. Hakkas see siis viiendas klassis ja kestis see jama kuni kaheksanda klassini. Ühele tüdrukule ei meeldid minu stiil. Kusjuures ma polnud kole, vastupidi ; )Oi kuidas ta noris mind sellepärast. Keeras inimesi mu vastu. Nägid mind mööda minemas, siis ikka kommenteerisid küll halvasti. Aga ma olen selline positiivne inimene, naeratasin alati vastu : ) Õhtuti sain aga päris palju nutta sellepärast, ega ma oma valu välja ei näidanud teistele. Stiili ka ei tahtnud muuta, sest ma ei taha olla kõigiga ühesugune. Hall hiir, hallide hiirte massis. Rääkisin enda murest emale ka, et tahan ära minna siit koolist. Aga emme ütles mulle vastu, et kas sa tõesti arvad, et teises koolis on teistsugused inimesed? Arvad, et teises koolis ei norita sinu kallal? Mõtle selle üle. Noh ja eks ma siis mõtlesin ja jõudsin selgusele, et tal on õigus. Lõpetan oma põhikooli ära ja lähen nagunii kusagile mujale. Elasin siis päevast päeva mõttega, et küll see kooli lõpp ka tuleb ükskord. Aeg läks ja läks. Norimised oli vähel eriti valusad. Tuli siis kaheksas klass ja üllatus üllatus olid vait . Keegi ei öelnud mulle enam eriti midagi . Kas tüdinesid ära või said aru, et see on mõtetu ma ei tea. Aga siis mingil hetkel hakkasin ise käima teksaste, pusa ja ketsidega, kui teised tüdrukud käisid koolis hull üleslöödult, olin ma sellline tavaline, jällegi erinev teistest. Ah jaa, aga siis hakkasid igast inimesed koolist minuga suht lampi suhtlema. Hiljem üheksandas klassis sain enda vanade vaenlastega jube hästi läbi. Sain teada, et inimesed rääkisid küll ja ütlesid mulle halbu asju, aga nad olid alati tahtnud teada milline ma tegelikult olen. Milline isiksus. Ja KÕIK (ilma igasuguse liialduseta) ütlesid et tegelikult ma pole üldse selline inimene, kellena nad arvasid mind olevat. Said mulle jube headeks sõpradeks. Nüüd olen, aga ise neist kõigist palju kaugemal. Näen harva ja ikkagi maandusin ma kusagile mujale, aga nüüd südame kaugemas sopis soovin tagasi sinna kus olin varem :)

Okei võib-olla pointless jutt, aga ühesõnaga tahan öelda KANNATA ÄRA, SA OLED NEIST TUHAT KORDA PAREM! Ja nad teavad seda ; )

unistan sedda jubba ammu et saaks siit vaid kusasgile kaugele ära
olen nagu tühi koht, tundub nagu vahepeal keegi ei märkakski mind mind naggu poleks ki olemas vb olekski pparem kui mind poleks

vahepeal oleksin kolinud Lõuna-Ameerikasse agga sellel hetkel ma ei olnud sellega üldse nõus vaidlesin emale vastu ja me ei läinudki kuigi team oli nõus minema, nüüd võiksin koolida kasvõi teise maailma otsa võtaksin kaasa aint ühe sõbranna kes mulle väga kalliks ühe aastaga saand me nagu õed :dd
elu on nagu trepp, kui üles minna on raske kuid, kui alla minna on kuradi kerge.
me oleme kõik perfektsed oma vigasel moel!
I NEED a HUG !!

12 tüdruk, uusi tutvusi ?

Jeap. Ka mina olen juba ammu-ammu sellel mõttel, et damn, tahaks sinna põllule kus kedagi pole.. Vaid mina ja loodus omavahel. Tahaks katsuda puukoort, tunda muru värsket lõhna, nautida päikest, kuulata vaikust.

Aga jamh.. Proovin sellisel hetkel mõelda, et vaid kolm nädalakest on jäänud ja siis on vabadus. Kuid samas ega ma eriti vist ei tunne end vabalt, kui see vaheaeg algabki. A see tuleb juba mu masendusest ilmselt.

Masendus mine ära?

yeah, right

Kui nüüd vaadata seda asja üldiselt, siis eks see nii olegi, et natuke tuleb ennast kohandada ühiskonnale. Erinevad ühiskonna normid, reeglid, ...
Riietuse osas võiks ikkagi leida midagi sellist, mis sobib endale ja ühiskonnale :)
Kõik see võib tõesti kurnav olla.
Minu lahendus asjale on nii, et sügis-talv-kevadel olen, nagu olen ja olema peab. Suvel olen metsavahel. Suvel olen vaba :) Suvel olen kuskil looduses, kus kedagi ei kõiguta, mis, kuidas ja milline ma olen. Suvel olen ka laagrites metsavahel. Ka laagrid metsas on siukesed... vabad. Hea tunne. Istud lõkke ääres mingi aja, siis keerad kuskile põõsa alla magama, siis ujuma.
Kõik see annabki jõudu sügise, talve ja kevade üle elada :)
Minge kõik metsa :) ! (Saite ikka aru, et see oli igati positiivne lause :) )

Metsa annab tegelikult ka sügisel ja talvel ja kevadel minna ju. Talvel on hästi hea nt. üksi suusatamas käia. Iga päev peale kooli.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

südaonoluline kirjutas:Tahaks ära kuskile kaugele, eemale kõigist igapäeva muredest ja inimestest.
Kõik inimesed meie ümber on nii materjaalsed ja neile on tähtis ainult "väline pakend".
Igapäev peab muretsema, mida selga panna, et teistele meeldiks. Aga tahaks kanda riideid,
mis mulle endale meeldivad ja mis on mugavad. Tahaks olla selline nagu olen, mitte mõelda
Tahaks olla vaba!!
osa sellest.
Aga selline koht on ju olemas... Norra :)

Mina just tulin metsast (suht linna äärest küll aga tähti nägi, seega täislaks) lõkke äärest. Olime toredate inimestega seal.
Teate ääretult hea tunne on. Kuigi nüüd olen jälle linnas ja siin enam tähti ei näe. Aga ikkagi on hea tunne. Siuke uus hoog homsesse koolipäeva. Isegi see, et ainult korraks sai igapäeva mured unustatud, juba täiesti aitas :)
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Kabala kirjutas:Bucerus

Aga mis saab tulevikus - kas tahaksid metsa elama minna ? (Pean siin silmas ikka metsas olevat majakest.)
Ma arvan, et see võib mõne aja pärast üle visata. Minu jaoks on täitsa hea lahendus see, et aeg-ajalt käin üritustel metsas ja lõkke ääres ja telgis ning see tasakaalustab ilusti ära :)
― R.J. Palacio, Wonder

Imelik tunne on olla üksinda kuskil metsas, kus tõepoolest ei ole lootustki kohata kedagi teist. Täiesti üksinda, ainult sina ja hämar mets. Kuuled vaid sügistuule kohinat ja puude naginat. mõni üksik linnuke juhuslikult kuskil puuladvas. Selline imelik üksindustunne tekib. ja mingi rahu ka nagu. võimidagi. võid vabalt kusiganes maha istuda ja puhata, ilma et keegi sind narkariks või haigeks peaks ja politsei kutsuks. ja siis seal kuskil eemal on sinu soojaksköetud ahjuga maja, kus pole ka kedagi. mulle meeldib

ja nii minulgi. ammu juba eesmärk teenida pisut raha ja kolida lõuna-eestisse väiksesse asulasse. maja võiks olla metsa ääres, lähedal võiks olla veekogu. suveõhtutel nõjatuda vastu sauna, täita piip ja rahus popsutada(loomulikult ma ei suitseta, kuid vana mehena ei ütleks ehk öra) ning nautida seda hetke ajas, millesse sa justkui sisse sulaks. mmm...
no kus kurat on kirjas, et inimesed peavad nii lollid olema...

Ka mul on olnud aastaid see sama probleem,ja on praegugi,kuid mida vanemaks me saame,seda rohkem me mõistame,et tähtis pole välimus,vaid inimese sisemus.
Kui sa nt. kõnnid inimestest tänaval mööda ja näed,kuidas nad sind vaatavad,sind väga ju huvitab,mida nad sinust arvavad,ja sa loodad,et nad arvavad sinust ainult head ja plaplapla. Aga vaata asja teistpoolt-iga kord kui sulle tundub,et keegi pilkab sind vms,mõtle,miks sulle nende arvamus korda peaks minema ja ütle endale et vahet pole,mis teised sinust arvavad,sina oled sina ja jäädki selleks.

südaonoluline kirjutas:Tahaks ära kuskile kaugele, eemale kõigist igapäeva muredest ja inimestest.
Tahaks olla vaba!!
osa sellest.
Tule maale elama, metsa sisse, tallu. Käi riides, kuidas tahad, kedagi ei huvita. Seal on hea & vaba olla :)
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16
Vasta

Mine “Minu elu mõtte otsingud”