Miks vaja yldse..

Ma tõesti enam ei tea miks on mul vaja siin maailmas pingutada..Ma olen nagu täiesti põhjas..No nii põhjas kui asi üldse olla saab...Viimase kahe aasta jooksul olen ma kaotanud kõik sõbrad, kes mul on.. Ja kõik on põhimõtteliselt mulle noa selga löönd.. Üks juhus on siis selline et,ma hakkasin käima ühes trennis.. Ja kohe pärast esimest trenni tuldi mulle kambaga ukse taha ja üks mu paremaid sõpru kutsus mu kodust välja, et tule teeme suitsu( mina ei teadnud kambast midagi )..Ja mina läksin..Nigu uksest välja jõudsin, sain litaka silmadesse ja järgnevat minutit ma ei mäleta..Siis ma mäletan et mind pandi välja maha istuma ja kukuti pärima et kus sa panid ja räägi välja ja niikuinii olin mina see kes seda tegi.. Ma sain teada alles siis kui ma olin juba traumapunktis ära käind, et kellelgilt oldi midagi varastatud... Ja kõige kurvem on veel see et 4 mu kursusekaaslast, kellega ma väga hästi läbi sain, olid ka seal kambas... Teine juhus on et paljud on lihtsalt hakand minuga halvast käituma, eemale tõukama.. Ja lõpuks siis lasknud minu kohta jutte laiali, millel pole mitte mingisugust tõepõhja all..
Täna sain ma oma esimese kohtumenetluskirja vms..Ja ma olen alles 17..Vana trahv mis on jäänd maksmata kuna mitte mingit teavet ei saand et kuhu maksta ja kui palju..
Viimase paari nädala jooksul olen ma väga palju mõelnud, et kus küll mu elu omadega rappa läks..Ma tõesti ei tea enam mis mu elu mõte on... Nagu tulevikku ju minu jaoks ei eksisteeri.. Vahest tahaks tõsiselt siit ära kaduda..Mitte maailmast vaid siit.. Sellest elust.. Sellest linnast.. Kuskile, kus mind aksepteeritaks ja kust ka minust aru saadakse...
Keegi pole mind oma aasta otsa otsind...Pole helistan, pole ukse taga käind...Ikka olen mina olnud see kes üritab ja üritab...Nüüd olen ma alla andnud ja ma passin kodus ja teen mitte-midagi... Sest see on mulle vist loodud... Isegi kodusolles olen üritanud läbi msni ja interneti inimestega suhelda(nendega kellega ma enne ka silmast-silma suhelnd olen).. Kõik annavad oma sõnadega ja lausetoonidega teada, et parem oleks kui ma vait oleks..
Kodus heidetakse ka koguaeg ette et ma tööl ei käi kuna kooli ( kutsekooli ) pooleli jätsin.. Minu vend on hakkanud mulle seda ette heitma ja ta on minust aint aasta noorem.. Isegi tema näeb et ma olen omadega rabas.. Tööd ma leida ei suuda.. Töövaimu on aga keegi ju ei anna 17 aastasele tööd.. Ja isegi aladel millel ma töödanud olen( katused, arvutid, metsalõikus, talutöö) öeldakse kohe ja selgelt EI... Kodulinnas siin mingeid hobisid ei ole millega ma tegeleda saaks, kuna kõik on kooli lastele...Või tasulised ja seda raha meie perel pole..
Praegu on selline tunne et ma olen väga valesse kohta ja aega elama sattund.. Ma ei tea miks aga nii see tundub.. Ja ma tõesti ei leia enam mõtet edasi üritada.. Kas on ikka mõtet kui inimesed lihtsalt on nii kalgid ja ükskõiksed...
Kui te arvate et ma mingi koledik olen...Siis eksite...Kui arvate et mu iseloomus on midagi väga mäda..Siis eksite jällegi..Ma olen enda suhtumist teistesse lugematudel kordadel muutnud.. Kükll olen püüdnud rohkem hoolivust üles näidata, küll olen üritand aidata kedagi, küll olen õelustele naljaga vaadand, küll olen rohkem naeratada püüdnud..Aga keegi pole näidand üles huvi v ükstaspuha missugust positiivset tunned...Kasvõi naeratust.. Nojah.. Kui mu enda ema välja arvata..

Ma tean et paljud võivad arvata et see teema ei sobi siia ja see tekst on üldse mõtetu aga ma pidin selle endast lijhtsalt välja rääkima..Ja minetea..ehk on siin kedagi kes on sarnase asja läbi eland ja oskab aidata...

Re: Miks vaja yldse..

Jah, muresid on Sul palju nagu näha . Esiteks, kas mitte pole võimalik kooli jätkata ? :| Teiseks proovi küsida teistelt miks nad Sind tõrjuvad. Kui Sul on tõesti nii palju muresid ja asju millest tahaksid kellegile rääkida kuid pole seda kellegile teha , või, et arvad , et keegi ei mõista Sind siis helista lastekriisiabisse.. :wink: Seal saadakse Sinust aru , ning see et oled 17 ei mängi mingit rolli . Seal annavad nad vastuseid Sinu küsimustele ning piinlikust sinna helistades tundma ei pea. Number mul kahjuks peas ei ole , kuid kui soovid seda teha siis helista oma operaatorile või vastaseljuhul kui käid reidis on pealehel vahel see reklaam ;) !

Edu ja ma usun , et kõik läheb hästi !
Vasta

Mine “Minu elu mõtte otsingud”