Kõigile, kelle elu läheb allamäge!

Tere.
Kui kellegil foorumi lugejatest läheb elu täiega alla mäge ja mingeid kohustusi enam pole.
Tahad, et elu läheks paremaks?
Paneme kotid kokku ja lähme siit kaugele ära, äkki kusagil on elu parem.
näiteks: Hispaania, Inglismaa, Iirimaa., Saksamaa või midaiganes.
Ingliskeele oskus peaks ka enam vähem suhtlustasandil olema.
Kui kellegil huvi kirjutage siia teemasse ja ma teen endale kasutaja ja võtan ühendust.
Siis räägin ka lähemalt.

Re: Kõigile, kelle elu läheb allamäge!

Poiss 18 olen.
Ise tahan sellepärast ära minna, et võlad ja mured üle pea kasvanud, ning tahaks kasvõi natukeseks eemale minna. Kui keegi on kaasas siis on vähe kindlam.
Päriseks ei mõtlekski minna, mingi paariks kuuks äkki? suht suva kes kaasa tuleks, ma arvan et 2-3 kesi oleks kõige mõtekam.
üks tuttav käis hiljuti inglismaal, täiesti üksinda ja sai hästi hakkama. Inimesed pidid seal väga abivalmis olema.
Niisama pole ka mõtet minna, et loed seda posti, siis davai lähme. Peaks ikka natukene mõtlema enne.
Mul juba endal kõik valmis mõeldud ja uuritud selle kohta, raha olen ka kõrvale pannud.

Tahaks Saksamaale ära minna tõesti ;D

See juba väikesest peale minu lemmik maa ning saksa keel lemmik keel (L)

Aga nuh kui suureks kasvan siis reisin esimesena sinna ^^

Aga mul veel kohustused kool ära lõpetada ;O
Raske on joonistada päikest, kui nutad ...

Kunagi ära ole oma valuga üksi , sest kui kellegile räägid , on valutum!

ELU EESMÄRK ON ENESEARENDAMINE.-Oscar Wilde.
Uued tutvused tere tulnud!

parem kasuta seda kogutud raha oma võlgade tasumiseks. lähed paariks kuuks ära ja mis siis kui tagasi tuled? võlad on veel suuremad, probleemid nende ignoreerimisest aina kasvanud ja kogu olukord raskem kui lahkudes. niisama maailma avastada oleks lahe, aga probleemide eest ära jooksmine lootuses, et tagasi tulles lahenevad asjad iseenesest, on täielik idiootsus
Vasta

Mine “Minu elu mõtte otsingud”