Elu mõte???

võinohh...Ma mõtlen et inimesed on egoistlikud. Me kasvatame loomi, et neid tappa, et neist endale riideid teha.
Mõelge, kui peaksite teadma terve elu, et varsti saabub päev kui keegi tuleb teie juurde ja tõmbab teil kõri läbi, või tõmmatakse teil lihtsalt elusast peast nahk maha. Teine variant on koduloomad. Kas keegi on neilt küsinud, et kas nad tahavad teie juures elada? Üldse on inimkond olnud ebaaus loomade vastu ajast kui avastati tuli:D.
Aga ma kirjutan nyyd oma unistuste elust ja pärast seletan, miks justnii...

Tahaks elada kuskil metsa sees, mere ääres, kaugel tsivilisatsioonist...(no nett võiks olemas olla:D...) aga elekter-mkmmmm:D...vett tahaks tuua kaevust...(ämbriga) ja pesemas tahaks saunas käija...maja peaks olema vana talukompleks..kütta saaks puudega...ja mere ees võiks seista paat...ja taluõuel võiks hobune olla...siis peaks olema veel põld kuis kaera ja muud vajalikku kasvatada:D...lähimad naabrid võiksid ca 2 km kaugusel olla:D...metsik ja vaba:D...

normaalne?

tegelt...nagu juba enne aru saite vihkan ma inimesi..võinohh..neid kes enda popimaks tegemise pärast teisi maha teevad...ma olen harjutanud närvilisust endast välja...see on lahe kui närvi inimesed lähevad...kuna ma võtan asja rahulikult:D(tallinnas on see suht raske:D)ja siis arvatakse et mul on asjast külmalt savi...aga ma lihtsalt ei taha närvi minna sest siis kaob mul pilt eest ära...ja omaette tahaks ma elada sest ma ei taha et keegi mu hinge kallal noriks...ja kust üldse võtavad inimesed jultumuse teha midagi inimesele kes pole neile midagi halba(küll aga head) teinud??? :evil: ...ja surra...surra tahaks ma oma paadiga merel...tormisel merel...mulle meeldivad loodusjõud:D...sest sellest inimese jõud üle ei hakka:D...cool:D...või kui ma sureksin une pealt siis ma tahaks et mind pannaksed paati ja paat lükatakse merre...ning siis paat põlema:)...kindlasti oleks mul seal talus palju loomi kes on häljatud:)...

sai keegi üldse midagi aru?XD
You can't take me,
I'm free

Re: Elu mõte???

Lugeda oskan ja aru sain. Teemat võib veeretada siia ja sinna: loomade vastu ei tohi julm olla, samas oleme meie toiduahelas neist kõrgemal ja siis on ju loomulik neid "kasutada", jne, jne.

Kuskil metsas elada ei tahaks, ma sureks sinna oma ämblikefoobia kätte ära. :lol: Pealegi olen ma liialt linnaelu mugavustega harjunud. Kuigi ausalt öeldes keskkonnavahetust tahaks küll, sünnist saati 19 aastat Tallinnas elanud ja nüüd siis viskas üle.

Ma arvan, et sinu soovid on täiesti normaalsed. Igaühel on õigus valida endale meelepärane elukeskkond, selleks et õnnelik olla. :)

Re: Elu mõte???

Ükskõik kus need loomad elavad ja sünnivad, ikka peab nendega inimlikult ümber käima. Ka tapamajades ja kasvandustes (samuti nagu metsloomi küttides) on olemas seadused, mis peaksid loomadele tagama humaanse kohtlemise. Ja selle vastu eksides võivad kasristused karmid olla. Kasvõi näiteks, et praegu on ju igal pool jutuks see metssea piinamise video. No ma loodan, et need mehed saavad ikka täie rauaga.
Vasta

Mine “Minu elu mõtte otsingud”