Awkward!!

Tervist!
Ma ei tea kas see on õige teema all. Aga ei osanud seda ka kuhugi paigutada. Nimelt, mul sellest lausa häbi kirjutada, mu mure/teema seisneb selles, et olen ( ma arvan, et armunud on vale sõna) kiindunud ühte Hollywoodi filmistaari, Mul on väga tihti nii, et kui ma mõnda filmi vaatan ja seal on näiteks lihtsalt huvitav näitleja, ka naissoost, siis hakkan tema kohta internetist infot otsima. See ei ole kuidagi pervertsusega seotud ma arvan, sest ma uurin seda, et näiteks mis koolis on see staar õppinud, mida õppinud, mitmes filmis osalenud jnejne. Lihtsalt huvi pärast võrdlen enda elu mõne kuulsa inimesega, mõlgutan mõtteid, et huvitav kas mul oleks võimalus saada ka nii kuulsaks, mis on nende edu saladus, kui suurtest peredest on pärit ja millisest riigist.
Alles tuli telekast "Titanic". Ja nagu teada, siis peaosas mängib "Jacki" osa Leonardo DiCaprio. Ta on alati tundunud mulle väga aatraktiivne ja ilus näitleja. Hakkasin tema kohta samamoodi uurima. Kõigepealt vaatasin youtubest videosi filmi kohta, et kuidas filmiti (behind the scenes ;deleted scenes videod jne). Ja siis edasi lihtsalt Leo kohta. Aga seal filmis tundub ta nii perfektne ja unistuste poiss minu jaoks. Ta hakkas meeldima mulle. Lisaks ma vaatasin veel, et milliste naistega ta on koos olnud jne. Enamus on modellid. Ja siis ma hakkan mõtlema, et miks mina ei võinuks olla üks neist modellidest kes temaga koos on olnud.
Ilmselge reaalsus on see, et ma isegi ei kohta teda kunagi, pealegi näeb ta nüüd aastaid hiljem hoopis teistsugusem välja kui aastal 1997 Titanicus.
Minu küsimus siis selline, et kas kellelgi teist on samamoodi juhtunud, et põhimõtteliselt "armud" ära filmistaari ja siis raske enam mitte mõelda temast jne. Ja kas ma olen väga imelik?
Tänud neile, kes vastavad ja lohutavad veenvalt :)!!!

Re: Awkward!!

Öökull14 kirjutas:
08 Jaan 2018, 22:26
Seda juhtub tihti :D
VÄGA tihti :D
Paari päevaga kuni nädalaga läheb üle, ära muretse üldse :D
Mul on seda olnud enne ka, aga mitte nii suurt kiindumust. Leonardo oli niiiiii ilus noorena, on praegu ka aga sellisena ta mulle ei meeldi. Just sellisena on ta superilus, nagu seal titanicu filmis. Eriti seal kus neil on Rose-iga see "flying scene". Ja siis Leonardo laulab seda "come josephine in my flying machine, going up she goes, up she goes." Ma tean, et ülimõtetu on armuda ära hollywoodi staari. Ja et peaksin olema rahul oma eluga. Aga üha rohkem ma mõtlen et millegi kuradi pärast ma ei sündinud ameerikasse ja olla sellise kehaga kes saab Victoria Secretsi modelliks. Või miks ma ei võiks olla Carmen Kass? Siis oleks vähemalt võimalus näha teda. Ja Leonardo on veel lisaks näitlemisele ka keskkonnakaitsja, mis teeb ta veelgi austusväärsemaks. Ohhjahh..ja ma lugesin just täna ühte artiklit, kus kirjutab et kuulduvuste põhjal on Leonardo koos Argentiina modelli ja näitleja Camila Morronega. Ma olen nii kade tema peale, ta on 20-aastane ja Leo 42. Veab tal. Minu meelest see Camila ei ole eriti ilus ka.
Viimati muutis SuurVanker, 08 Jaan 2018, 22:55, muudetud 1 kord kokku.

Öökull14 kirjutas:
08 Jaan 2018, 22:51
Mingi tüüp abiellus papist Edwardi kujuga 🤔 hiljuti keegi tahtis tetrise mänguga abielluda

Pane ta omale taustapildiks igale poole, ükskord ikka viskab üle :D
Hahhaha, ma arvan et ma peast päris nii segi ei lähe et tema pildiga abielluma hakkaks aga jahh.. veits kurb on. Isegi koolis avastasin ennast temast mõtlemast, päris haige ikka selline asi. Poleks internetti, ei oleks selline asi võimalik.
Aga Sul/Teil on siis samamoodi olnud?

Jah, nooruses tulebki see kuulsustesse armumine väga lihtsalt. Igatahes midagi eriliselt haruldast või imelikku selles pole, läheb ajaga üle. Ma pigem ei soovitaks võimendada seda armumist sellega, et igale poole taustapiltideks panna jne. Pigem ikka hoida mõtteid mujal ka kui ainult sellel ühel asjal :).

termomeeter kirjutas:
08 Jaan 2018, 23:04
Jah, nooruses tulebki see kuulsustesse armumine väga lihtsalt. Igatahes midagi eriliselt haruldast või imelikku selles pole, läheb ajaga üle. Ma pigem ei soovitaks võimendada seda armumist sellega, et igale poole taustapiltideks panna jne. Pigem ikka hoida mõtteid mujal ka kui ainult sellel ühel asjal :).
Ma püüan :) ega jah see piltide ja videote vaatamine ei tee ju midagi paremaks.

Öökull14 kirjutas:
08 Jaan 2018, 23:05
Mul* :D
Ma ei oska öelda, kas päris samamoodi, aga see suht tüüpiline asi imo :D
Vaatad mingit filmi, motled, kadakas* sellist meest ma küll kunagi ei saa, pigem olen forever alone :D
Aga mdea, mul on see tavaliselt suht ruttu üle läinud :D
Ma olen mõlenud niipidi ka et Leonardit tahaksid võinaluse korral paljud naised üle terve maailma ja enamud ei saa. Aga siis mõtlen, et kurat kas eestis ka selliseid leidub? Nii ilusaid. Just seda tüüpi noormehi...vaevalt. ja siis tuleb see kurbus tagasi et vot ma olen küll forever alone sest latt on nii kôrgel.
Vasta

Mine “Minu elu mõtte otsingud”