Väga sügavas masenduses

Tere, pmst ma tõesti ei tea enam mida teha. Olen tydruk, puberteedieas ja väga sitt on olla koguaeg. Lihtsalt ma ei teagi. Koguaeg olen masenduses ja iga väike asi ajab närvi, siis ma lihtsalt nutan ja nutan ja öösiti olen üleval, koolis ei jaksa midagi teha eriti. Ma ei tea isegi millest see masendus tuleb aga siis ma lihtsalt söön valuvaigisteid sisse. Emotsioonid ja tunded kõik läbisegi käivad üles-alla ja ei tea tõesti enam mida teha. Inimestega läbi ei käi, tahaks nagu maailmas üksi olla aga kuna suur pere siis koguaeg keegi tülitab. Vanematega suhted kehvavõitu, tülitseme koguaeg. kuna uus kool siis natuke juba sõpru on aga mitte just väga palju, tahaks ära lõpetada selle pulli. Vihkan ennast. Püüdsin kuuma juuksesirgendajaga jalga kõrvetada, tahan lihtsalt sisemist valu maha matta füüsilise valuga. Ma ei tea mis selle jutu mõte oli aga lihtsalt kui kellegil sarnane asi siis palun aidake kuidas sellest lahti saada või ükskõik kes, lihtsalt tahaksin elujõudu rohkem ja mingi eesmärk võiks olla, elul pole mõtet lihtsalt. Tahaksin kellegile rääkida aga pole kedagi kes kuulaks.
Kõiki vastajaid ette tänades

Re: Väga sügavas masenduses

Tõenäoliselt mu soovitus laidetakse maha, aga! Mul oli kevaditi väga suured tujukõikumised ja tundsin, et enam ei jaksa. Nutsin iga ärrituse korral, magasin väga palju, inimestega suhted muutusid halvaks, tahtsin koguaeg kellelegi rääkida oma "murest".... Aga hakkasin tarvitama D-vitamiini ja umbes nädala pärast ma hakkasin ennast paremini tundma. Paljudel eestlastel on D-vitamiini puudus ja kuna sellel on vajalik närvisüsteemile, siis äkki tasuks proovida seda tarvitada. Hullemaks see ei tee.

Re: Väga sügavas masenduses

Pastel kirjutas:Tõenäoliselt mu soovitus laidetakse maha, aga! Mul oli kevaditi väga suured tujukõikumised ja tundsin, et enam ei jaksa. Nutsin iga ärrituse korral, magasin väga palju, inimestega suhted muutusid halvaks, tahtsin koguaeg kellelegi rääkida oma "murest".... Aga hakkasin tarvitama D-vitamiini ja umbes nädala pärast ma hakkasin ennast paremini tundma. Paljudel eestlastel on D-vitamiini puudus ja kuna sellel on vajalik närvisüsteemile, siis äkki tasuks proovida seda tarvitada. Hullemaks see ei tee.
Oh kui hea mõte.. Tegelikult võib mu masenduse põhjuseks olla see, et tarvitan palju valuvaigisteid. Lihtsalt sõltuvus. Aga usun küll et D-vitamiin võiks aidata, proovin :)
Vasta

Mine “Minu elu mõtte otsingud”