Minul vähemalt läks kõik ilusti : ) .

Tsautsau : ) .
Ma tahan kellelegi lihtsalt rääkida : ) . Mul pole probleemi , midagi , mida ma peaks õudsalt lahkama hakkama . Praegu vähemalt mitte . Mul on omaarust praegu kõik väga hästi : ) . Paar aastat tagasi , oli aga kõik pea peale pööratud . Nüüd ma räägin lihtsalt kõik ära : ) .
*
Kolm aastat tagasi , suhtlesin ma veel ühtede tüdrukutega . Ma ei hakka nimesid avaldama , sest siin foorumis liiguvad väga paljud tuttavad , ja siis on natuke , 'fuc*ed up' : ) . Niiet , kolm tüdrukut , pluss mina . Me olime peaaegu koguaeg koos . Nad olid mu parimad sõbrannad . Üks neist on mul olnud praeguseks 9 aastat parim sõbranna , ja ma tõesti ei tea , kas ma suudaks temata . Aga , igatahes , ma mingid tähed vms pean panema , sest muidu läheb segaseks jne :D .
Niiet , minu parim , KÕIGE parem sõbranna on K , teised kaks on E ja M . Lõpuks K läks meie hulgast ära , sest talle jõudis kohale , et E ja M ei ole eriti head 'sõbrannad' . Ma saatsin kahjuks K kukele , öeldes , et E & M on kõvasti paremad , kui K , jne . Seega , ma tegin K-le väga haiget . K-ga leppisin ma muidugi kohe ära , me pole kunagi pikka aega tülis . Lihtsalt , me olime sõbrad , jah , siiski veel parimad sõbrad : P . Aga , ma valetasin talle , väga tihti . Nt , kui ta kutsus mind õue , ütlesin ma , et ma ei saa , ma pean koristama vms . Tegelt läksin E / M-iga õue . Nii see kestis päris pikka aega . Siis minu ema ja suurim õde hakkasid rääkima , et ma ei tohiks väga E ja M-iga sõbrustada . Sest nad lihtsalt pole õiged sõbrad . Ma ei uskunud neid.
Kuni ühel päeval kuulsin ma , et E räägib mind taga . Siis me läksime E-ga tülli . Ja mitte vähe. Ütlesin talle lihtsalt näkku , mida ma temast arvan . Jne . Sellist asja oli kaks korda , ja selline asi kestiski 2 aastat . Selleks ajaks , peaaegu terve minu klass vihkas mind . Ma mölisesin lihtsalt kõigiga , ma olin niii ülbe ja ennast täis , b'tch . 2010 aasta suvel , paar päeva peale kooli lõppu me E-ga tahtsime suitsu proovida . (Btw , me mõlemad 12 aastased) Me saime suitsud kergelt kätte . Läksime proovisime metsa vahel . Mulle ei meeldinud absull . Aga , nagu näha , siis E-le meeldis . M-ile kaa . Seega , ma ei öelnud , et minule ei meeldinud . Ma tahtsin ju ka 'lahe' olla . K-ga ma peaaegu ei suhelnudki selleks ajaks . Terve suve suve me suitsetasime . Igakord peale suitsu panime õudsas koguses lõhnaõli peale , et vanemad aru ei saaks .
Suve lõpus ma lõpetasin sõpruse ära . Ja seda täiesti . TÄIELIK LÕPPARVE . Ma ei tahtnud jamada enam . Koguaeg mölisesin kõigiga , nagu ma juba enne mainisin . Hakkasin uuesti , K-ga suhtlema . Meie sõprus tugevnes jälle . Selle kooliaasta algul oli jälle kõik korras , olin jälle rõõmus tüdruk , K-ga .
6.ndal septembril , ühel inglise keele tunnil istus üks poiss minu kõrvale , see poiss meeldis minule hullult . Siis ma veel ei teadnud , et mina meeldin talle ka : ) . MSN-is rääkides , tuli järsku mingi 'musi' jutt jne . Me hakkasime temaga käima . Praeguseks oleme käinud 2 kuud , ja ma võin ausalt öelda , et need kaks kuud on olnud SUPER ! Ta on tõsiselt hooliv inimene , ta on tõesti kallis mulle . Kui kaheteist - aastaselt saab rääkida armastusest , siis me kaks võime vabalt öelda , et me armastame üksteist . Väga palju . Tülisid on olnud palju , aga , ainult kaks suurt tüli , millest oleme ilusti üle saanud .
Elu on roos . Hüppa okastest üle : ) .
*
Vabandust , kui tekst on natuke segane , aga ma ei osanud paremini seletada ..
Päikest ; ) .
I love walking in the rain , because no one sees I'm crying .
Muaah [kl] .
Vasta

Mine “Happy end”