Re: Karjäär

Arstiks mina ei taha saada... Ei kannata lõikumist ja üldse haigetega tegelemist.

Kuigi tahaks tegeleda kirjanikuna... Mulle on meeldinud alati jutte kirjutada ja sõbrad ütlevad, et see on suurepärane.

Ka õpetaja amet on mul mõtetes. Tahaks saada mata või töpa õpetajaks (ärge palun vaadake mind imelikult).

Viimane ja kõige ebareaalsem unistus: Ma tahaksin töötada riigikogus ja hiljem ka Eesti esimese nais-presidendina :D.
Elu on lill, nuusuta lille!

vanaoli--(KL)-- kirjutas:mm.mina tahaks ka inimesi aidata ..:)veel ei tea, mida täpsemalt ..aga küll ma kunagi välja mõtlen :)
Minu puhul on sama, aga selle vahega, et ma ei usu, et midagi välja mõtlen. Ma ei kujuta ette, äkki lõpetan üldse kodutuna (kui ma niikaua elan).
Ühesõnaga pole vähimat aimugi.

Ma tahaks sellist ametit:

1. Tahaks teha midagi head.
2. Tahaks saada normaalset palka ning eneseteostust ja võib-olla ka veidi kuulsust.
3. See kõik võiks olla seotud loodusega.
4. Oleks lahe, kui osa mu tööst oleks aktiivne ja sportlik.
5. Võiks pakkuda ka vaimseid väljakutseid.
Sündides oleme alasti, näljased ja läbimärjad. Siis lähevad asjad hullemaks...

Ma olen täiesti segaduses, ma ei tea üldse mis ameti ma võiksin endale võtta. Ma tean küll, et mul on veel aega valiku tegemiseni kuid mingi aimdus võiks ju olla...
Rohkem pakuvad huvi loovamad alad. Olen sedaguses, sest mul pole mingit aimduski mida teha...

mõtlesin muidu psühholoogiks saada. aga selleks ma ei saa. sest ma esiteks ei saaks kunagi kuskile ülikooli vms sisse, et selleks õppida ja kui isegi saaksin siis ma ei tohiks psühholoog olla, sest mul on sellejaoks liiga sügav depressioon. sesmõttes, et näiteks enesetapp, ma ei arva, et see on vale vms, kui inimene tahaks teada kuidas end tappa ja seda minult küsima tuleks, siis ma ütleks ka ja aitaks teda võimalikult palju sellega, sest ma tean, kui sitt on siis olla ja mingi psühholoogi mõttetu jutt ei muuda nagunii mitte midagi. ja üldse ma olen igatmoodi inimestele ohtlik. mõttemaailma ja käitumise poolest.
ja noh, kolmas põhjus on ka, ma ei saa mitte mingisugust tööd sest ma olen üsna kindel, et ma suren ennem ära. ma ei tea, kas oleksin pidanud seda ka siia kirjutama, aga nii lihtsalt on.

ma tahaks ka saada arstiks. kirurgiks nimelt just. ka inimeste aitamine on väga hea ja ma tahan seda teha, aga just kirurguiks tahan saada sellepärast, et mingi väga huvitab, mis on inimese sees jne. ja tahaks operatsiooni teha.
.. võtad skalpelli ja...
uuuh... ootan juba seda kui ma lõpuks arstiks saan!!

Liisuliisi kirjutas:
vanaoli--(KL)-- kirjutas:mm.mina tahaks ka inimesi aidata ..:)veel ei tea, mida täpsemalt ..aga küll ma kunagi välja mõtlen :)
Minu puhul on sama, aga selle vahega, et ma ei usu, et midagi välja mõtlen. Ma ei kujuta ette, äkki lõpetan üldse kodutuna (kui ma niikaua elan).
Ühesõnaga pole vähimat aimugi.
Viimasel ajal olen tahtnud saada psühholoogiks või psühhiaatriks. Minna peale keskkooli Tartu ülikooli...

Waterbird kirjutas:Tahaks vägaväga saada okeanograafiks :D :D Üks eluunistustest.. :wink:
mis asi on okeanograaf ?? :oops: tähendab kes on okeanograaf, millest ta töö põhineb ja mida ta teeb ja üldse mis ametiga tegu on ? :roll: :oops:

muidu kõik sugulased on mulle öelnud et minust tuleb järgmine Ita Ever . :lol: aga jah , ma ise tahtsin vahepeal juuksuriks saada ja klouniks :lol: :lol: , aga praegu ei teagi kelleks saada tahan.

Google aitab. Okeanograaf on inimene, kelle tööks on uurida maailmamerd. Maailmamerd uuritakse väga mitmest aspektist, seepärast jaguneb okeanograafia mitmesse valdkonda:
* Füüsiline okeanograafia – uurib laineid, hoovusi, ookeani ja atmosfääri vastastikmõju, heli ja valguse levikut vees jms.
* Geoloogiline okeanograafia – teadus merepõhja geoloogiast. Uuritakse merede ja ookeanide põhja ehitust ja teket ning tehakse selle põhjal järeldusi mineviku kohta, mis omakorda aitab ennustada tulevikus asetleidvaid geoloogilisi protsesse.
* Keemiline okeanograafia – uurib merevee keemilist koostist, reostust ja selle likvideerimise võimalusi. Keemikuid vajatakse ka geoloogilise okeanograafia uurimisel, näiteks ookeanipõhja puursüdamike uurimisel jm.
* Bioloogiline okeanograafia – teadus mereelustikust. Tavaliselt tuntakse seda osa okeanograafiast merebioloogiana.
meh is hardcore playa' . (h)

Mul ei ole enam absoluutselt aimdust, kelleks tahaksin saada.. Olen mõistuseinimene, väidetavalt üks helgemaid omavanuseid terves maakonnas ning ilmselt ka veel suuremal territooriumil (ärge nüüd kohe arvake, et ma mingisugune egoismipundar kohe oleks).

Mõistan kõike, millest koolis räägitud, ei vaja selleks mingisugust pingutust. Kodus ei õpi põhimõtteliselt üldse, vaid kirjalikud asjad teen ära (ning seda ka ruttu), hinded on alati väga head. Mõistan tõesti kõiki aineid, mida käsitletakse, tegelen ka mitmete hobidega, millega olen edukalt läbi löönud.

Ei taha teha mingisugust laboritööd, millest kellelegi erilist suurt kasu tulevikus nagunii ei ole.

Samas, tahaksin oma töö juures pead kasutada, olla intellektuaal, milline keegi kunagi varem pole olnud.

Palk on tähtis.. Ning töö püsivus ka. Kui ikkagi mingi järjekordne kriis tuleb, on loogiline, et tahaksin, et minu amet jääks..

Ei taha olla selline inimene, kes teeb kogu töö ära ning siis mingi teine tüüp võtab kogu au endale. Ehk siis, teiste sõnadega, ei tahaks olla väike tegija, vaid suur.

Ehk on hetkel veel natuke vara asjale mõelda (saan lähitulevikus 15), kuid siiski, enam ei ole mul õrna aimugi, kelleks saada võiks.

-unnamed kirjutas:okei , nüüd ärge vaadake imelikult aga just nimelt , ma tahan jätkata elus sellega millele hetkel kõige rohkem aega kulutan - jalgpall . :D käin trennis ja värkki ka , püüdlen tipu poole . Jah , just ma olen tüdruk mitte poiss :) .
Ohoh, see on tegelikult väga lahe! :D

Minu karjäär kindlasti muusikaga seotud. Ma olen palju mõelnud, et kas tahan olla kergemuusikalaulja või ooperilaulja. Ma vist sain vastuse, kui me klassiga Estonias ekskursioonil käisime ja siis olime laval ja orkester tegi ka just provi, siis oli ikka võimas tunne. Häält on ka antid niiet ehk saan koloratuursopraniks:) loodan et keegi nüüd imelikult ei mõtle vms:)
All you can do is Believe!
Vasta

Mine “Unistused ja tulevikuplaanid”