Re: Teie kõige tobedam unistus? (oli/on)

Siia maani unistan, et ma oleks Bella(twilight) klassikaaslane ja oleksin ka Edwardiga kuidagi seotud ja et ma saaksin ka vampiir olla. Selle saaga hullus on juba ammu üle läinud, aga raamatuga tulnud mõtted ja tunded ei kao kuhugi. Tean, et olen liiga vana juba selliste unistuste jaoks, aga vähemalt on mul fantaasiat. Olen nii moodi kogu elu juba välja mõelnud. Kahjuks või õnneks reaalsus on teistsugune. ;)

Re: Teie kõige tobedam unistus? (oli/on)

See suht vana teema aga ma ikka kirjutan vbla keegi loeb kunagi... anyway ma nüüd lähen 6.klassi sügisest ja minu praegune ma ei ütleks et see oleks otseselt mu unistus aga nagu üks osa on sellest siis magu unistus 😂 anyway kui keegi seda loeb siis pm on viimastel aastatel (minu jaoks) 2017;2018 populaarne üks korea poistebänd BTS ja ka paljud teised aga mina nagu hullult fännab neid ja olen mingi hull nende järgi. Aga siis ükskord ma mõtelsin et võiks vaadata kdramasid ehk korea draamasid ja siis mul oli selle aasta suvel lihtsalt tohutu asi et ma tahan endale korea poissi kes on hästi nunnu ja ilus ja hot ja hooliv ja nagu kaitseingel... see on siis sellest et ma vaatasin neid kdramasid kuna osades olid ikka täiega ilusad poisid aga siis ma mõtlen et ahh kurat see on ikkagi kõigest mu unistus et see küll täide ei lähe jne ja ma usun et ei lähe ka aga ma lubasin endale et kui ma kunagi olen koos kellegagi keda ma armastan siis ma armastan teda südamest hoolitsen tema eest. Ma pole kunagi suhtes olnud ega kedagi suudelnud ka seega võib tunduda see nagu täiega tobe unistus. Nagu see pole nüüd otseselt mu unistis aga jah ma oleks üli õnnelik kui mul oleks tulevikus korealane poisiks anyway ma olen otsustanud et ma lähen kunagi koreasse nagu see on mu unistus..... omg see tekst on nii pikk haha ma tean et kes seda loevad või näevad v mida iganes arvavad et ma mingi imelik peast aga ma ei ole see on lihtsalt minu mingi “soov”.

————————-

Nüüd kui teemast rääkida siis minu kunagine kõige suurem unistus kui ma lasteaias käisin oli kättemaksukontoriga seotud ma tahtsin saada dektektiiviks. Ma tean et me pidime lasteaia viimasel aastal kirjutama kelleks me kunagi tahtsime saada ja siis ma kirjutasingi sinna et mingi dektektiiviks jne ja nagu lol asi on see et mu praegune “unistus” on palju palju palju tobedam kui see mis mul väiksena oli hahaha ja ausõna ma ise ka mõtlen et miks just see mu unistus on 😂😂😂😂 NB. Ma vabandan kirjavigade pärast kui seal on!
Vasta

Mine “Unistused ja tulevikuplaanid”