Re: 3 asja, mida Sa muudaksid kui saaksid sündida uuesti.

liiga naiivne olen olnud ja uskunud inimeste tarkusesse ja headusesse. inimesed räägivad tihti oma helgest lapsepõlvest ja õigesti räägivad, sest see on ikka suur "üllatus", kui tuleb välja, et hoolitsev hoiak on omane vaid vanematele, kitsale lähedaste ringile ja veel mõnele heale inimesele, keda kohtad eluteel. nii palju on ühiskonnas rumalust ja empaatiavaesust, argust, lihtsalt vaimselt haigeid inimesi.. imestad, kust sellised tulevad. aga vot tulevadki tihtipeale samasuguste ebardlike inimeste juurest ja see on ju nõiaring. igatahes, see ühiskond ei saa iialgi kõrgemale tõusta oma madalast moraalilaukast. see peaks ikka palju kõvema intelligentsusastmega (ja ühtlasi empaatiavõimega, sest kasutada tarkust vaid selleks, et teistel nahk üle kõrvade tõmmata, on lihtsalt alatu) planeet olema, kuhu ma tahaksin uuesti sündida. kui üldse pakutakse sellist taassündimise varianti kusagil teisel planeedil. mulle pakub lohutust teadmine, et inimene ei mäleta oma eelmist elu, järelikult seda ei ole olemas, või toimub vahepealsel ajal mälu kustutamine.
eraldatus
Vasta

Mine “Unistused ja tulevikuplaanid”