Midagi väga armsat,mida su sõbrad sulle teinud on? :)

Kirjutage siia,mida armsat on sulle su sõbrad öelnud või teinud ja mis on sulle väga hinge läinud :)
Mõnikord lähevad ka kõige väiksemad asjad hinge ja jäävad meelde.
Näiteks mul oli ükskord koolis nii,et ma pidin jälle üksi istuma,sest noh meid ei ole nagu paarisarv ja aeg-ajalt keegi peab üksi istuma.Ja ma istusin üksi pingis ning ma kuulsin kuidas üks klassiõde mu taga ütles oma pinginaabrile, et ta peaks minuga istuma,et ta võib ise ka üksi istuda.Ja et ma ei tohiks koguaeg üksi istuda. :roll:
Ta ei teadnud et ma seda kuulsin :)

Aga mis on teile meelde jäänud?
8)

Mul on üks kogemus.
Olin just kukkunud ja kaela ära põrutanud ning pidin kaelatuge kandma mingine kaks kuud. Ise olin suht õnnetu selle pärast.
Aga siis üks tuttav ütles : "Sa oled kaelamurdvalt kaunis ja seda sõna otseses mõttes."
Läks hinge ja KÕIGE ilusam kompliment mis mulle eal öeldud.

Palju ilusaid asju on öeldud ja tehtud :)
Ükskõik, mis teil ka südamel ei oleks.
Ärge pidage seda liiga tähtsaks.
Vähe on asju, mis kauaks tähtsaks jäävad.
Kõik möödub.
Kõik asendub millegi uuega!

Ükskord, kui mul selline väga kurb tuju oli, sest ma avastasin,
et kõik ei olegi nii tore, kui ma arvasin,
sõbranna lubas mulle, et tema leiab mulle õnne, et ta ei tea
kui suure või kuna, aga ta lubas, et ta leiab selle mulle.
Vot see oli ülimalt armas.

ongi, mul juhtus sama asi.
meie lahku mineku põhjuseks oli see, et me ei saa tihti koos olla.
noh ja kui ma olin sellega juba leppinud,siis ta helistas ja ütles et ei saa ilma minuta ikka olla.
ja palus vabandust.
Nüüd siis oleme jälle koos.Minu arvates oli see tema poolt väga armas:)

Oli mu sünnipäev, läksime poisiga jalutama ja siis kõndisime üle silla, silla teises otsas on keerdtrepp sillalt alla, kui jõudsime viimasele astmele, võttis mu poiss taskust paberi, millel olid kilekaaned ümber ja andis mulle lugeda. Kui lugemise lõpetasin(eluarmas luuletus oli) võttis ta trepi alt kolm punast roosi ja küsis kas ma hakkaksin tema tüdrukuks. Ma olin keeletu. Ma olin lihtsalt ülevoolavalt õnnelik, olen siiani:)
Kõige armsam asi üldse mis minuga juhtunud on:)
" Ära karda astuda vajaduse korral suurt sammu. Sa ei saa ületada kuristikku kahe väikse hüppega. "

Mul oli ükskord halbtuju, ma rääkisin nagu ühe poisiga msnis.
Ma ütlesin talle, et ma lihtsalt annan alla..Sest köik panevad näkku ja keeravad selja.
Ta küsis, et kas ma ei taha neile kättemaksta ja kunagi nende piinu nautida.. ( Meteame, et see öelalt kölab.. ) Ma ütlesin, et muidugi ma tahaks, aga ma ei suuda..
Siis ta ütles , et : " Suudad, mina olen ju veel siin.. "

See on köigeilusam asi, mis mulle eales öeldud on . (l.

Re: Midagi väga armsat,mida su sõbrad sulle teinud on? :)

Minu parim sõbranna, kes on minust aasta vanem, saatis mulle mu 18. sünnipäeva varahommikul sõnumi: "palju õnne sünnipäevaks, sul ka nüüd mulla lõhn küljes :D"
Jep, see sõnum hoidis mind terve päeva naeratamas.
(asi nimelt selles, et me pidevalt naerame et me oleme nüüd juba vanurid ja kui 21 saame, siis juba täispensioniealised, kuna meil on tunne, et me oleme ajast maha jäänud, võrreldes ennast teiste noortega...)

Ja üks meie (minu ja mu parima sõbranna) ühine sõber tuli ükskord hilisöösel meie juurde telki kaarte mängima, sellepärast et me kartsime (too öö oli väiksematsorti torm), vahetpole et me lasime ta vennal ta üles ajada. See oli lihtsalt niivõrd armas, kui me läbi akna ta vennaga rääkisime ja siis ta vend ütles et ta magab juba ju, siis kuskilt nurgast kostus unine pomin: "eimaga" ja poiss vedas ennast välja ja istus meiega mitu tundi telgis ja kannatas kõik meie plikalikud hirmud ja jutuvadinad ära:D

(Kuigi marsajuht pole sõber) Oli talveõhtu ja mina, ikka ja alati viimasel hetkel, tormasin bussi peale, et jõuda õigeks ajaks teatrisse. Jõudsin siis peatusesse ja tuli välja, et järgmine buss tuleb 20 minuti pärast. Kui ma oleksin sellega läinud, poleks ma kindlasti jõudnud. Niisiis, pisarad juba kurgus ei osanud midagi teha. Helistasin 1182, küsisin marsa aegu. Ka need ei tulnud lähimal tunnil ajal. Siis, nagu päike vihmasel päeval, sõitis mu ette marsa. Mul oli ainult 5 krooni bussijaoks, ülejäänud kaardi peal. Kuigi ma teadsin, et kaardiga ei saa maksta, küsisin ma juhilt, kas saab. Tema vastas muidugi ju ei, ei saa, ning ma tõmbasin ukse kinni ja loobusin teatrisse minekust. Marsajuht sõitis paar meetrit edasi, peatus, tegi ukse lahti ja küsis, kuhu lähed. Teatrisse. On kiire? Väga. Hüppa peale! Ja vähe sellest, et ta tegi mulle tasuta sõidu, ta juhendas ja muretses mu pärast, kuidas ma teatrisse saaks kõige kiiremini minna. Sest seal oli vaja sõita trammi või trolliga. Ja näete, ma jõudsingi teatrisse minuti pealt.

Minu sõbrad teevad koguaeg väga armsaid asju. Nad korraldavad alati meeldejäävad ja armsad sünnipäevad mulle. Helistavad vahel niisama ja küsivad, kuidas läheb. Kõige armsam asi on see, et nad armastavad ja hoolivad minust ja mina neist.

rääkisin ühe sõbraga msn-is, me pole kunagi näinud, ta on poiss:D
Siis ma rääkisin, talle et mul pole üldse sõpru janii ja need kes on elavad niikaugel, siis ta ütles , et temast elab üks sõber üle 200 km kaugusel, ja väga hea söber veel:D ma ei oskanud pealenaerunäo midagi sinna trükkida, aga siis ta kirjutas, et see sõber oled sina, ja minul õhtu otsa naeratusnäol :) tavaliselt ei ütle mulle keegi midagi head.
lost and insecure

mu sõbrad on hästi toredd, nad küll ei tee mingeid armasid asj aga nd on koguaeg toeks ja abivalmis jne ma ei suudaks ilma nendetta elada. mul on suht palju sõpru.
aga jahh. ükskord 1poiss msnis tahtis teada kuidas ühte kohta saab ja ma ise ka tegelt ei teadnud, aga tema heaks tahtsinselle välja uurida. sest ta on kallis mulle.
ja siis pm helistasin ja uurisin netist välja. ja rääkisin talle,, ta oli pärast väga õnnelik.;D see tegi minu tuju kaa heaks.
tore on teisi aidata tegelt.
(LL)
One day I caught my self smiling for no reason, then i realized i was thinling of you.(L)

Nuh mulle väga meeldib kui tehakse mulle kaarde sest kogun neid ;P

Et mulle on 3 toredad inimest teinud :
koristaja(sünnipäevakaardi tegi ;hästi südamlik sisu oli mis siis et ta usub jumalasse )

Direktor(sõbrapäevaks tegi sõbrapäeva kaardi jälle mega ilusa luuletusega; see salm oli ka hästi liiguta ;) )

Minu vanaisa
(Jah ta on praegu surnud aga mul on alles kaard mille ta on mulle kinkinud 2 a saamiseks ja see on imeilus kaart hoian seda eluhingega (L) )

Muidugi veel oli hästi armas ajalooõpsi täitetud koht mis mul sõbrapäevikus oli. Ta oli nii liigutavalt mulle kirjutanud =)

Tegudes oli väga liigutav see kui klassivend astus minu eest välja. Aga kahjuks ta lendas vette ;P Aga ma päästsin ta ära ^^. Olime shiis hästi väikesed =) Suured poisid kiusasid meid :@
Raske on joonistada päikest, kui nutad ...

Kunagi ära ole oma valuga üksi , sest kui kellegile räägid , on valutum!

ELU EESMÄRK ON ENESEARENDAMINE.-Oscar Wilde.
Uued tutvused tere tulnud!

See ei olnud sõber, täiesti võõras inimene oli aga armas sellegipoolest.
Festivalil hakkas üks kergelt joonud inimene mind norima. Sai teada, kes mu kutt on ja siis hakaks karjuma ja igale mööduvale noormehele pakkuma, et kui nad teatud asja oskavad siis ma annan kätte :evil: Üks, kellele ta seda pakkus, hakkas vastu rääkima midagi a'la: mis sa arvad, et see on normaalne mis sa räägid. Lõpeta ära jne. Ma täpset sõnastust ei mäleta, aga väga armas oli.

Ükspäev kui mul koolis ilgelt sitt tuju oli siis ma seisin garderoobis ja vaatasin pealt kuidas mõned meetrid eemal mingid jjobud kaklesid. Ja siis tuli üks meie klassi poiss minu juurde ja kallistas mind. =) Muidu me eriti läbi ei saanud aga pärast seda oleme üsna head sõbrad. Ja asi ei ttohiks eriti meeldimises olla, ta ongi selline paha poiss aga kallistada talle meeldib. =)

Jamh ka minul meenub kohe paar lugu täiesti võõraste inimestega.

Laupäeva hommik kell üheksa. Talv oli ja oli sadanud lund ja lume all oli jää. Mina pidin kõnniteelt lume ära ajama ja sinna siis liiva panema. Läksin siis ja olin hullult pahur ,et pidin nii vara üles tõusma. Olin just lõpetanud lume ajamise ,kui see auto ,mis pidi liivatama atuoteed ,pööras minu lumest puhtaks aetud kõnniteele ja liivatas selle ära. Ma ei saanud teda isegi tänada ,sest ta sõitis kohe minema. Ma lihtsalt seisin lumelabida najal ja silmist pudenes pisar ,et keegi nii hooliv oli.:)

Teine lugu oli ,kui jalutasin koera. Mul oli sõbranna ka kaasas. Koer kakas ja mul polnud jälle kilekotti. Hakkasime siis sõbrannaga nuputama ,et kuidas see junn ikkagi prügikasti saada. Meist möödus üks teine koeraomanik. Ta märkas meid ja küsis ,et noh unustasite kilekoti maha jah. Mina vastasin ,et jah. Ta andis mulle kilekoti. Nii armas oli.
Need ,kes ütlesid ,et miski ega keegi pole ideaalne ,unustasid minu koera.(L)
Kogu maailm ei saa kokku nii palju raha ,et osta veerand mu koerast.

Mulle pole midagi sellist viimasel ajal silma jäänud.

Aga üks asi mis me klassiga tegime:
Õpetaja sünnipäev oli, me teesklesime et ei tea sellest midagi. Oli õpetajaga esimene tund ära, ei teinud juttugi sellest.
peale söögivahetundi ootasime me terve klassiga klassis, kõigil olid suured lilled käes. Õpetaja klassi tuli siis laulsime talle ja andsime lilled. Õpetaja oli nii õnnelik et hakkas nutma kohe. :)

Ausalt öeldes mulle ei meenugi, mida head on mulle mu sõbrad teinud, vist ei olegi keegi midagi teinud. Vähemalt on üks inimene, kes suudab mind alati kolme sõnaga naeratama panna. Mu poiss ütleb mulle igapäev mitu korda, kui palju ta mind armastab ja see tõesti tõstab enesetunnet. :3
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

No mu väike sugulane kes mind umbes 5 korda aastas näeb kutsub mind NUNNU'ks ja süda läheb soojaks kui ta seda ütleb =)

Ja Puraviku postiga tuli see meelde et meia kunagisel õpetajal oli ka sünnipäev ja kõikidel olid lilled, klassivenna ema oli mineee kui hea tordi teinud ja 2 klassiõde viiuli ja tselloga mängisid mingit osa õpsi lemmiklaulust mida ma ei mäleta.. ta ka nuttis :D
female

Ma ise olen oma BFF - ile teinud plakati temast ja ta silmist oli näha kui rõõmus ta oli! Ja ta tegi mulle üks päev video ja see oli armas. Minu Eesti keele õpetajal helises tunniajal telefon.ta võttis kõne vastu ja natukese aja pärast hakkas ta nutma .terve meie klass läks teda kallistama(mina ka) ja selgus et ta kass suri ära aga see oli väga armas kui kõik õpetajat kallistasid!!

Heh, teiste lugude lugemine tekitab kuidagi nii hea tunde kuid ma jagan ka enda toredad hetked ära. :)
Oli veidi jahedam õhtu, väljas olid miinuskraadid. Ma kuulasin muusikat kõrvaklappidest ja jalutasin vastu sõbrannale, kellega pidin kokku saama. Kuna elan külas, kus majad on üksteisest kaugel, oli mul oma kilomeeter kõndimist. Kuna mulle helistati koguaeg ja muusikapleier ka jamas, siis ma ei saanud käsi kuidagi kindasse tagasi toppida, sest kindaga telefon ei reageeri. Lõpuks sain kõik korda ja käed kinnastesse ning kõndisin edasi kuid jahe hakkas. Siis sõitis mulle vastu üks mu tuttav autoga vastu. Ta ei tundnud mind algul ära, kuid siis pidurdas järsult ja tagurdas autoga minu juurde. Küsis kuhu ma teel olen ning ma ütlesin, et sõbranna juurde. Ta ütles, et tal on küll vähe kiire kuid ta on nõus mind ikka ära viima. Vot see oli armas. Autos oli ka soe, soojenesin üles seal. Pole midagi erilist, kuid väga armas, et keegi enda ajast oli nõus mind ära viima.

Ning eile. Mina olen meie väikese kooli Raamatu Ühingu president. Ning ma pidin võtma 5.klassi õpilasi vastu ühingusse, aga ennem pidin neile näidendi selgeks õpetama, et otsustada, keda ma võtan ühingusse. See selleks. PS! Nad olid kohutavalt tüütud. :D
Nemad said siis eile esinetud ning kuulsin plaksutamist, selline tavaline plaksutamine. Siis pidin mina ette minema, kui lavastaja. Kui öeldi, et mina olin lavastaja, siis minu klassikaaslased kõige tagumisest reast tõusid püsti ja plaksutasid topelt niipalju kui ennem ning mõni vilistas ka. Pikk aplaus oli. Ma ei mäletagi, et midagi sellist kunagi tehtud oleks. Aga see tegi tõesti rõõmsaks ja soojendas südant. ;)
History is a story told by the people who survive.

Kui ma olin väikene,pidasid kõik mind ja mu peret imelikuks ja mul oli lasteaias väga raske olla.Ma nägin pm iga öö õudusunenägusi,ma karjusin pimedas(ei mäleta,miks),kartsin magama jääda(kardan siiani), nägin ning kuulsin asju,mis siin maailmas ei eksisteeri(praegu samuti,kuid harva)ja kogesin VÄGA palju deja vu effekte(siiani juhtub neid päris harva).Ühel päeval läksin ma kanade juurde(kui ma väike olin ss ma rääkisin nendega ja panin neile nimesi)ja nägin läbi võre(mis tähistab meie ja ühe teise maja piiri),et üks tüdruk jälgib mind.Ta oli väga heatujuline,naeratas ja rääkis minuga.Ta tegi mulle palju rõõmu enda kohalolekuga.Kui me kohtusime,kandis ta alati valget kleiti.Ta juuksed olid blondid ja silmad...seda ma ei mäleta.Minu üllatuseks ei läinud kleit tal kunagi mustaks.Ma ei ole oma lapsepõlve eriti hästi meelde jätnud,kuid see kohtumine jääb mulle alatiseks meelde.Mäletan ka seda kui tüdruk lahkus.Sellel päeval oli ta silmadest kurb,kuid ta suu oli naerul.
"Ma pean nüüd minema."sosistas ta,üritades naeratada.
"Mine,aga luba,et sa tuled tagasi."ütlesin ma talle.
"Ma luban."lubas ta ja jooksis oma valge kleidi lehvides minema.
See tüdruk oli mu kõige esimene sõber ja ma olin selle üle väga õnnelik.Vanematele ma sellest ei rääkinud-nad ei oleks mind mõistnud(ja ei mõista ikka veel,sest et nende jutt võib alata küll minust,kuid jutu lõpp läheb tavaliselt neile)

Mängisime öösel jalkat. Külm oli. Mina olin õhukeste riietega ja paljajalu, teised olid mitme dressipluusiga. Mina muudkui lõdisesin.
Nagu alati, olin mina väravas, poisid lõid peale. Mu klassivennal hakkas joostes palav ja ta viskas oma mütsi värava kõrvale. Üks teine poiss nägi, et ma külmetan, tuli ja võttis klassivenna mütsi üles ja pani selle mulle pähe. Soojem ei olnud, aga armas oli küll :D Aga kuna ma lõdisesin seal edasi, pakkus ta mulle oma dressipluusi. Mina muidugi keeldusin, aga ikkagi... :D

Saatis mulle raamitult ühe mu kuulsa postituse.
Teine kord korraldas väikese matkamängu mu sünnipäeval ümber mu maja. Otsisin vihjeid ja leidsin kokku sünnipäevakingi.
Saatis ka armsa postkaardi. Ma siiani kogun hoogu, et ka talle kaart saata. Üks äge postkaart isegi valitud ja teleka kõrval ootamas. :)
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Positiivsed mõtted”