Re: Planeet Maa

#3
Üks väike hea tegu on suure mõjuga. Kui igaüks tegeleks selle nimel, et tema ümber oleks hea olla, olekski juba maailm parem koht.
Seega tõesti - parim, mida saad teha, on töötada selle nimel, et inimestel Su ümber oleks hea. Siin nüüd oleneb ka, kui vana Sa oled.
Kui vanem oled, siis võid ka vabatahtlikuna mõnes MTÜs kaasa lüüa.
(Need väga huvidepõhised - kui oled juba piisavalt vana ja räägid lähemalt, saab ka paremini soovitada)

Kui teed head inimestele enda ümber, siis sellega oled tahes tahtmata eeskujuks. Mis tähendab, et võid inspireerida teisigi. Ning jällegist ühe sammukese võrra maailm parem.

Ehk siis üldjoontes soovitus - märka, mis Su ümber vajab parandamist ja võta midagi ette.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Re: Planeet Maa

#5
Arvan ka, et üldine positiivne suhtumine - teistele hea ütlemine, on väga hea variant, kust alustada. Asjakohased kiitused, komplimendid, abipakkumine jne. Selline väike asi võib teise inimese tuju terveks päevaks heaks muuta ja see mõjutab juba omakorda teisi inimesi jne.

Kui sul raha on, võid muidugi annetada ka, näiteks kui arvad, et oma taskurahast mingi osa annetusteks panustada tahad. Sel juhul on see muidugi sinu valik ja kindlasti ei maksaks seetõttu vanematelt rohkem taskuraha küsida. Ise toetaksin võimalusel näiteks SOS-lasteküla, kes teevad tõesti väga väga head tööd. Kui sul on näiteks aga üleliigseid korralikke riideid, mänguasju vms, võid need annetada enda kodukandi suurperede liidule.

Re: Planeet Maa

#7
Silence12 kirjutas:Otsige asju Indigo,Kristalli ja Vikerkaare lastest.Te saate veel paljugi teada,kuidas meie missiooni täita.
Missiooni??? Kle mul skyrimis niigi missioone teha ja sa tahad et ma veel MEIE missiooni täidaks?! Suurena, suurena teeme
Vasta

Mine “Positiivsed mõtted”