Nii nunnu :p Midagi positiivset :)

..mis mulle jõuludel kirjutati ühe sõbra poolt :D

(ei hakand vigu parandama, raw tekst)

Ühesõnaga sa oled parim sõber keda tahta.. ma tean et ma pole hea kirjeldaja ja nii aga elab üle... ühesõnaga sa oled alati olemas kui mul vaja on...sa oskad alati lohutada ja tuju paremaks teha ja sa kirjutad mulle alati vastu mitte nagu mina... sa soovid mulle headööd mida ei tee mitte keegi teine... sa viitsid minuga rääkida päevad läbi... sind huvitab minu elu ja sa oled mega super hüper abivalmis ja alati aitad ja tahad aidata isegi kui ma ei palu... ja sa teed tegusid ilma et sa minult midagi vastu tahaks... maitea appi... lslt parim parim inimene keda tahta... sa kulutad kogu oma 3g ja telefoni helistamised minu peale ja sa viitsid tulle minu maja juurde kella seitsmeks kus on päris pime ja sa viitsid jõlkuda ringi kuskil linnas ja turul jne.. ja sa viitsid mu vennaga lumesõda mängida, mistõttu ta sind jumaldab.. sa oled lslt perfektne.. ja kõik meie skype jm.. sa julged mulle kõik näkku öelda ja minuga assjadest arutada sa julged mulle saata assju mida keegi teine ei julge ja ilmselt sa usaldad mind ja mina sind ka... ja siiski jäta meelde et sa oskad laulda ja sa oled ilus....eriti skype proffal...
Ma võin ju imelik olla ja te mind mitte sallida, aga tegelt olen ma tore ja sõbralik ._.
Vasta

Mine “Positiivsed mõtted”