Re: parim päev

vertigo kirjutas:kui päevi on seljataga tuhandeid, siis on natuke raske parimat välja valida või isegi meelde tuletada. võib-olla see päev kui ma sain endale kassi, siis olin ka väga noor ja elu oli muretu. vaadates pilte sellest ajast tundusin igatahes rõõmus olevat.
hea point, kui nii meenutada. arvan, et mul oli samamoodi see üks parim päev elus, mõlema kassi korral. tegi tõesti õnnelikuks.

Ilmselt see päev, kui sain teada, et mul oli võimalus Eestist ära kolida. Ma olin sellest aastaid unistanud. Ja siis, eelmisel suvel, ootamatult - ainult paki asjad ja tule. Mulle anti võimalus. Kui väga mul vedas...
See paneb mu siiani naeratama.

Mamie kirjutas:Ilmselt see päev, kui sain teada, et mul oli võimalus Eestist ära kolida. Ma olin sellest aastaid unistanud. Ja siis, eelmisel suvel, ootamatult - ainult paki asjad ja tule. Mulle anti võimalus. Kui väga mul vedas...
See paneb mu siiani naeratama.
Mis Eestis siis nii halb oli, et suur soov oli siit minema saada?

Siis kui ma olin tänaval ja kõndisin ns ringi, siis sain oma crushilt sõnumi. "Minu poole tahad tulla w ( aadress ) mul pole vanemaid kodus :*" ma olin mingi super happy ja läksin sinna. Ta tuli mulle uksepeale vastu ja kutsus mu enda tuppa, siis ta pani ukse lukku ja küsis kas ma seksida tahaksin või lihtsalt proovida kuda välja tuleb. Ta võttis riidest lahti ja ta oli väga curvi kui aru saate ja ma olin nagu vau selliseid julgeid inimesi on ikka olemas ja ma võtsin ka riidest lahti. Ja me seksisime. See on kirjutatud minevikus kuid võiks olla tulevik sest see on unenägu mida paljud tahaksid kaasa arvatud mina sest loog et seda ei ei juhtu päriselt.

Raske küsimus... häid on olnud palju, kuid milline oli parim? Ei teagi täpselt :D Üks supersupersuper päev oli eelmisel laupäeval.
Läksime Lastefestivalile suure kambaga. Mina olin eelnevalt salaja kokku leppinud ühe sõbraga (jalgpall on minu jaoks peamine inimestevaheline keel :D ), et ma teen festivalilt vahakat ja me saame staadionil kokku. Läksin staadionile. Teda polnud. Helistadin talle ja ta ütles et ta oli just festivalile mind otsima läinud :D
Lõpuks saime laululava juures kokku. Tal oli kaasas paar sõpra. Tore oli. Väga tore.

Õnnelikud inimesed ju, kellel on raske valida parimat päeva, kuna neid meenub nii palju! Sama siin - üks rõõm elus ajab teist taga.

Ometi olen hakanud armastama seda lähenemist, et iga päev ongi või vähemalt üritan seda teha parimaks päevaks. Päriselt tähendab see siis seda, et püüan nii hästi kui oskan võtta ette uusi või seni plaanis olnud tegevusi ja vähem viriseda hetkeolukorra üle. Toimib ka see kui võrrelda enda elu aspekte (tervis, vähe vulkaanipurskeid ja terrorismi, elatustase...) ülejäänud maailmaga. Kui sellest ikka päriselt aru saada, siis on naeratus kiire näole tulema.

tl;dr:
täna.
"Don't believe everything you read on the internet."
- Abraham Lincoln
Vasta

Mine “Positiivsed mõtted”