yks mõte :d

nii, yks päev uurisin ma seda lapsemure foorumit ja avastasin et kõige rohkem on korraga olnud siin saidil vaid 21 inimest korraga, kuigi nyyd on kasutajaid umbes 2000, nii tuligi mõte, et võiks teha sellise päeva, kus kõik tulevad yhe kellaajal ja siis saabki uus rekord pystitatud.
ma loodan et kui mu mõte teoks saab siis see foorumit yle ei koorma :wink:
aga jh, andke teada, millal se hetk võiks olla ja mis te yleyldse arvate sellest mõttest :D

päikest teile :wink:
loodan et minust on abi ja kui mul abi on vaja siis aidatakse :P

niisama, siis on endal ka ju parem vaadata, et ikkagi nii palju inimesi korraga siia meelitatud ja pealgi mul oli lihtsalt hea tuju ja tuli selline mõte pähe, et võik :D

:D teeme jah, see on tore mõte, lihtsalt ja loogikavastaselt tore. Arvestades seda et praegu on suvi ja enamus on maal või kus iganes siis võiks see äev lükkuda septembrisse. (suurem tõenöosus, et inimesed seda külastaksid) Aga teine väike mure on sellega et kuidas kõigile teada anda mis kell ja millal..
No ,we are above God.

She can obviously defend herself. It's not like n00b is an insult. I mean, she IS a new person.

eelimine rekord olika septembris tehtud, nii et ma arvan et september sobib suurepäraselt :wink: aga äkki loevad seda kohta paljud,nojh, aga kõigile me vist privaatteadet ka ei suuda saata :cry: mul ei ole mõtteid ka kuidas seda kõigile edastada, aga kui kuupäev ja kellaaeg paigas on, siis vb on juba midagi välla mõeldud

Noh jah.. üks armas viis meie tagasihoidlikku serveri kokku jooksutamiseks.

Parem siis ootame seda aega kui meil valmib foorumisse integreertud jutukas. Ning siis saab tõesti otseselt vestelda just nendega kes on foorumi kasutajateks. Siis saab ka infot ja muresid vahetada. Vot siis on see mõtekas mitmete inimeste koosolek. Muidu (vabandust) ei näe selles küll suurt mõttet.
Ei konsulteeri enam.
Vasta

Mine “Positiivsed mõtted”