Re: uskumine

Et oleks midagi positiivset igas päevas.
Ma usun et Tupac on elus :D
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jah, täpselt. Kui Sa usu, et Sa ei usu millesegi... siis see on juba uskumine ju. Usud, et Sinu jaoks on kõik vale ja... njh... ja see moodustab sinu jaoks tõe juba.
"Kes ilu ihkab, see otsib,
kes leiab, see laseb käest,
sest tõelist ei tuntagi ära,
vaid valet ei visata käest."

ei no see saatusesse ja jumalasse uskumine.. ärge seda öelge nagu. ma mõtlen just selles suhtes et millesse usute, et nagu näiteks kas kõik asjad juhtuvad põhjusega, kas sulle tuleb kunagi kõik endale tagasi mis teed teistele jnejne..

Ma usun, et homne päev ei pruugi tulla sittagi parem ka siis, kui ma ise selle jaoks midagi ära teen. Ma usun, et on vähe siin ilmas, mis tõesti midagi mõjutada võib. Ma usun, et kui käia keskteel, mitte laskuda äärmustesse, suudame me oma mittetoimimisega olla kooskõlas maailmaga. Ma usun, et sõjariistad on vastikud tuhandetele. Ma usun, et nimi ei ole igavene. Ma usun, et ma olen mina ja mitte keegi teine. Ma usun, et mina võiksin olla keegi teine ja keegi teine võiks olla minna. Ma usun, et kõik on kõik ja kõik on eimiski.
Mustjas revolver sülgab veriseid kuule, mis õhus tarduvad ja hukutavad helevalgeid rahulinde. Ankruketil ei ole lõppu, millega laul algaks.

Pisiketotoo kirjutas:Ma usun, et kui inimene väga tahab suudab ta kõike saavutada.
Tahan suuta/osata teleportida. Ma tahan väga saavutada sellist taset, et saaksin sellega hakkama. Kas ma suudan seda, kui ma väga-väga tahan?
Vabandust norimise pärast, aga.... kas ma suudan? Ja kui juba seda, siis ka asju liigutada võlujõu abil ning ennast loomaks muundada ning... ilmselgelt olen liiga palju filme vaadanud.

Kuigi tõesti, kui midagi väga tahta, siis selle tahtmise abil võib saavutada palju. (Kas nüüd just kõike, aga ei hakka Sinu usku kahtluse alla seadma) :)

(: Mirk :) kirjutas:
Pisiketotoo kirjutas:Ma usun, et kui inimene väga tahab suudab ta kõike saavutada.
Tahan suuta/osata teleportida. Ma tahan väga saavutada sellist taset, et saaksin sellega hakkama. Kas ma suudan seda, kui ma väga-väga tahan?
Vabandust norimise pärast, aga.... kas ma suudan? Ja kui juba seda, siis ka asju liigutada võlujõu abil ning ennast loomaks muundada ning... ilmselgelt olen liiga palju filme vaadanud.

Kuigi tõesti, kui midagi väga tahta, siis selle tahtmise abil võib saavutada palju. (Kas nüüd just kõike, aga ei hakka Sinu usku kahtluse alla seadma) :)
Oh, ära muretse, minu usku ei suuda vist peale minu keegi mõjutada. Sest see usk on minul niivõrd tugev, et mulle ei lähe teiste arvamus korda. Neid inimesi on üsna palju, kes pole minuga päri. Väga paljud inimesed peavad mind sinisilmseks ja naiivseks, aga mis see minu asi on? Ma tean ise paremini mismoodi elama pean.
Tead mis, minu jaoks pole mitte ükski asi võimatu. Mitte ÜKSKI. Samas ma ei mõelnud seda päris nii: " mina tahan nüüd koer olla ja olgu olla. " Minagi pole märganud, et keegi inimene oleks järsku mõttejõul koeraks muutunud, aga siiski elus on võimalik uskumatuid asju korda saata, üksnes usu tõttu. Kui inimene usub kogu hingest midagi ja päevast päeva mõtleb selle peale, siis ühel päeval saab see teoks. Lihtsalt ei tohi enesekindlust kaotada. Eks käed rüpes oodates ei jookse vist mitte ükski asi sülle. Midagi peab selleks ikka tegema ka. Kuid usk ja enesekindlus võib teha võimalikuks võimatuid unistusi. Niiet kui sa ikka väga tahad ja selleks ise kõvasti vaeva näed, võib-olla ühel ilusal päeval sa polegi enam inimene, vaid üks armas loom.
Kõik on võimalik, kui uskumatult see ka ei kõlaks.
Koeral on elus ainult üks eesmärk- kinkida oma süda!
Vasta

Mine “Positiivsed mõtted”