juhhei, te toredad inimesed, kellel on igalühel miljon sõpra!
mul, näete, ei ole.
kas keegi mõnda mulle ei tahaks laenata?
On hetki kus tuleb kõndida ära. kaugele ära. kus saad olla oma mõtetega. olla hetkes, mis tundub nii tõeline. mõelda üksikuid mõtteid. millele polegi vastust. aga võibolla ongi nii parem, kui lihtsalt pöörad selja ja ei vaata tagasi?

mina olen oma sõbrad "kategooriatesse" jaganud. ühele usaldan ühteliiki asju ja teisele teisi ja kolmandale veel kolmandaid. see lihtsalt selle pärast,et minu kogemused näitavad,et kedagi üleliia ei tasu usaltada. kunagi keeravad kõik selja. :?

aga kõik täidavad oma osa suurepäraselt ja ma hoolin neist väga ja nad on parimad hetkel veel :D
v.r.p.

Jah, sõpradega on selline lugu, et tuleb teha vahet sõpradel ja tuttavatel.
Mul on mega palju tuttavaid kellega niisama väljas käia.
Sõbrad küll saan üles lugeda vaid ühe käe näppudel.

Elust on paljud inimesed läbi käinud, on need, kes tulevad, et jääda ja on need, kes tulevad, et minna . . .

Kahju, aga elu on selline :(
Ükskõik, mis teil ka südamel ei oleks.
Ärge pidage seda liiga tähtsaks.
Vähe on asju, mis kauaks tähtsaks jäävad.
Kõik möödub.
Kõik asendub millegi uuega!

Re: Sõbrad:)

Parakoer kirjutas:Mul on peaaegu samamoodi. Siis kui populaarsus minule hetkeks suunatud on, siis kohe milion sõpra, kellelgi mingi tuju tuleb või mina välja ei taha minna ollakse kohe õelad.
Sellised pead lihtsalt kuradile saatma
ja kui järgmine kord pugema tulevad
siis saada pikalt. Need pole mingid sõbrad.

mul on kaa hästi toredad sõbrad. nii poisse kui tüdrukuid. mingi paar aasta tagasi ma eriti ei osanud sõpru leida jne, aga nagu siiss kuidagi haaksin oskama ja leidsin elu parimad sõbrad, mul on tegelt väga palju sõpru, ma võin inimesega umbes 2 kuujooksul Vääääga lähedaseks saada. aga ,mulle ei meeldi nagu üksi kaa pingutada, kui teine huvitatud pole. minuarust ei ole kool hea koht sõprade leidmiseks.
mul vist pole niipalju julgust ja ensekindlust et niimoodi koolis sõpru hankida.
maiteaa ma olen hea suhtleja tegelt küll, ja hästi sõbralik.
One day I caught my self smiling for no reason, then i realized i was thinling of you.(L)

Mul on üks parim sõbranna kellega kohtusin lasteaias, 9 aatat oleme sõbrad. üks oli mingi 2 aastat, siis ühel teisel oli palju raha ja ta tegi välja talle ning ma ei suhtle sellega enam. nüüd on koolis 2 enam-vähem parimat sõpra kellega suhtlen igapäev :D
Ma olen foorumi lugeja, kirjutan üldiselt vähe (;

Mu BFF on parim,sest temaga oleme me 3 aastasest koos olnud ja usaldan teda,me elame samas trepikojas,teeme asju alati koos. Mul on ka palju teisi sopru,kellega hästi läbi saan. Kuid tema on pohiline :)

Vabandust ei saa praegu osasid täpitähti kasutada olen soomes.

Aga vat mul on üle saja sõbra hahahaaa ma tean ainult mõnda hahahaa nii naljakas ju ma tean et sa ei naera ja kui naerad siis oled debiilik sest see pole üldse naljakas ja ma ei tea miks ma nii kaua edasi kirjutan ja ma ei sa lõpetada ja jajajaja atshiuhh.... kui sa naersid siis sa oled ikkagi üks debiilik :o
Vasta

Mine “Positiivsed mõtted”