Soov

Kui Sul oleks üks soov, siis mida Sa sooviks?
Raske on joonistada päikest, kui nutad ...

Kunagi ära ole oma valuga üksi , sest kui kellegile räägid , on valutum!

ELU EESMÄRK ON ENESEARENDAMINE.-Oscar Wilde.
Uued tutvused tere tulnud!

Re: Soov

Ühte soovi oleks päris raske öelda, tahaks, et kõigil oleks kõik korras jne. Aga samas midagi enda heaks ka, aga see on jälle egoistlik. Ütlen siis nii, mina sooviks, et ma saaksin elada maailmas, kus ma tahan eksisteerida.

Kui mul oleks üks soov mis annaks ükskõik mida, siis ma võtaks midagi väga väikest.
Suured soovid - suured tagajärjed. Neid tuleks peljata, kui sa just tõesti väga tark inimene ei ole.

Ma sooviks, et mulle annaks üks inspiratsioonikilluke tagasi innu kirjutada.

Liisuliisi kirjutas:Sooviksin, et mind poleks olemas, et lakkaksin eksisteerimast. Et mälestus minust kustuks. Et mind poleks kunagi üldse sündinudki.
Seda saaks..
Oma eksistens lõpetada. Kuid mälestused sinust ei kustu.
Olgugi see mälestus selline nagu ta on.. Neiu kes jättis paljudesse jälje.
Ka minusse, kuigi mingit kokkupuudet pole olnud. See jälg on vaid inimeste hingedes, kuid siiski olemas.
Keegi loeb sinu postitust- ja see jätab temasse midagi.
Tema unustamiseks mõeldud hingesoppidesse. Aga see jääb.

Kui nüüdsamas antaks mulle üks soov, siis..
Sooviksin tassi kohvi.
Pole vaja, et mu soov mõjutaks liiga paljusid ja liiga sügavalt või et tagajärg oleks ehk kellegi teise jaoks ettearvamatu.
Tass parajalt sooja kohvi mis järjekordseks tunniks une peletaks või seda vähemasti hajutakski.. See oleks hea.

EsimeneSõna.M. kirjutas:
Liisuliisi kirjutas:Sooviksin, et mind poleks olemas, et lakkaksin eksisteerimast. Et mälestus minust kustuks. Et mind poleks kunagi üldse sündinudki.
Seda saaks..
Oma eksistens lõpetada. Kuid mälestused sinust ei kustu.
Olgugi see mälestus selline nagu ta on.. Neiu kes jättis paljudesse jälje.
Ka minusse, kuigi mingit kokkupuudet pole olnud. See jälg on vaid inimeste hingedes, kuid siiski olemas.
Keegi loeb sinu postitust- ja see jätab temasse midagi.
Tema unustamiseks mõeldud hingesoppidesse. Aga see jääb.
Jah, elamine on minu jaoks nagu kohustus.

Mul on niiii palju soove, täna just mõtlesin selle peale.

Tahaks elada mägedes. Kusagil Norras või Itaalias või Prantsusmaal või Saksamaal. Ausalt ka, jumala suva, kus, aga peaasi, et mäed oleks ja suusatada saaks. Kesk-Soome oleks ka mõnus koht elamiseks.

Tahaks olla Kelly. Teate küll, see kes X-Mängud võitis. Sildaru. Ka neid ülilahedaid trikke teha, võistelda, maailmas ilgelt ringi reisida, suusatada.

Erinevaid võimeid, siiamaani on lemmikud olnud lendamine, loomadega rääkimine ja vee all hingamine.
¯\_(ツ)_/¯
Vasta

Mine “Positiivsed mõtted”